Sunt simtome de dupa dezvirginare sau a ramas insarcinata?

  •  
    • 0 mesaje
    14 Apr 2010, 14:47
    3 3
    Sunt simtome de dupa dezvirginare sau a ramas insarcinata?
  •  
    • 0 mesaje
    14 Apr 2010, 15:46
    2 3
    eu cred k puteti sta linistiti k nu a ramas insarcinata...e ceva normal deoarece corpul trece printro schimbare...da pentru linistea voastra nu e exclus sa isi faca un test de sarcina.
  •  
    • 0 mesaje
    14 Apr 2010, 20:20
    2 0
    cred ca este vorba de o dereglare hormonala...corpul nu era obisnuit cu asta...sa stea linistita ca se intampla si ink ceva..s-ar putea sa ii se deregleze si menstruatia cateva luni pana se va definitiva...
  •  
    • 5 mesaje
    14 Apr 2010, 22:01
    1 0
    Nu e insarcinata , stai calm.Sunt dereglari hormonale.Dar daca vrei sa faci un test poti sa-l faci..e foarte ieftin.
  •  
    • 8 mesaje
    15 Apr 2010, 03:53
    4 1
    e clar...daka nici nu stii daca ti-ai dat drumul... foloseste frate un prezervativ mai ales la inceput k nici nu iti poti controla asa bine ejacularea...ai ajuns la 2 lei... maine poimaine am sa te aud k te-ai scapat "putin" in ea... simptomele de sarcina apar dupa 3 sapt de la contactul sexual
  •  
    • 4 mesaje
    16 Apr 2010, 21:04
    3 0
    Sunteti incepatori si va riscati de aiurea.Copii sunt sigura ca nu vreti asa ca de ce nu va protejati?Voi baietii aveti si picatura de placere care contine de asemenea spermatozoizi si exista de asemenea un risc,mai mic,sa ramana insarcinata.Pentru a fi mai linistiti protejati-va macar de acum inainte.Testul de sarcina se face dupa 14 zile de la contactul sexual.
  •  
    • 3 mesaje
    8 Iun 2020, 13:17
    0 0
    Mi.am început viata sexuală acum o luna.Menstruatia mi.a venit cu 3 zile inainte,ceea ce se întâmplă si inainte uneori si a ținut 5 zile ca de obicei. Problema este ca inca ma mai doare burta.