de obicei cand ii fac sex oral prietenului meu inghit sperma.vre

  •  
    • 0 mesaje
    8 Apr 2010, 02:04
    18 5
    de obicei cand ii fac sex oral prietenului meu inghit sperma.vreau sa stiu ce efecte negative sau pozitive are
  •  
    • 0 mesaje
    8 Apr 2010, 10:11
    1 13
    ce scirbos, eu nu mi-as permite asa ceva, nici prietenul meu nu m-ar lasa sa fac asa ceva deoarece ma iubeste, efectele negative sunt doar psihice cred ca :)
  •  
    • 6 mesaje
    8 Apr 2010, 12:36
    2 14
    oeah,i-mi vine sa vomit.ce scirbosenie, cum fata sa faci asa ceva?da el iti face tie cuniligus (nu stiu daca am scris corect),sa-i faci si tu sex oral? eu l-as intreba?dacami-ar linge-o si el i-as suge-o si eu lui ,dar asa nu.
  •  
    • 0 mesaje
    8 Apr 2010, 22:11
    13 1
    vi se pare normal sa aveti tipul asta de reactie pe un forum cu discutii? fata a pus o intrebare si a cerut niste sfaturi....in niciun caz nu si-a dorit reactiile voastre ....daca nu aveati niciun sfat pt ea de ce ati mai postat?....cine stie si voi ce lucruri faceti pe care poate alte persoane le poate considera scarboase....ganditi inainte sa postati ..... si ps nu cred ca are efecte negative
  •  
    • 0 mesaje
    8 Apr 2010, 23:41
    2 5
    efecte negative? hmm...poate doar daca te-neci cu ea:))) cat despre efectele pozitive, astea ar trebui sa se vada la el. Daca e baiat destept, apreciaza ceea ce faci. Daca nu, te considera curva. Acum serios, daca esti atat de ingrijorata, citeste si tu care e compozitia spermei, nicio substanta de-acolo nu are cum sa-ti faca rau (ba chiar sunt hranitoare), mai ales ca sunt in cantitati mici, afara doar daca esti alergica la vreuna (dar aflai tu pana acum daca era asa). Pe de alta parte, nu e cazul sa pui botul la inventiile alea cum ca sperma ar fi buna pentru ten sau alte prostii din astea. Inghititul nu-ti face nici rau, nici bine, din punct de vedere fizic. Hai, poate creaza o aciditate suplimentara in stomac, asta daca ai deja astfel de probleme (un inceput de gastrita poate) sau poate te deranjeaza ca-ti ramane gustul amar in gura (desi se rezolva daca mananci ceva dulce dupa). Altfel, daca esti ingrijorata despre boli, alea le iei oricum, fie ca inghiti sau nu. HIV-ul, spre exemplu, se poate transmite daca ai vreo rana in gura sau buzele crapate - in fine, daca se ajunge la sange usor. Cat despre HPV, virusul se ia prin contactul piele cu piele, deci deja l-ati pus in comun. Cat despre partea psihica, atata timp cat te simti confortabil sa faci asta, nu are cum sa te afecteze negativ. Eventual sa-ti creasca increderea in tine in cazul in care consideri ca nu reusesti sa-i faci toate placerile. Spor la...munca!
  •  
    • 6 mesaje
    5 Dec 2016, 17:42
    0 3
    Sunt bolile venerice, candida , foarte bune. Pe bune, nu vad farmecul.