exista tratamente minuni pt ten acneic

  •  
    • 12 mesaje
    2 Sep 2008, 15:33
    0 1
    Fetelor, daca vreti intr-adevar sa aveti un ten sanatos, eu va pot ajuta, alcatuidu-va un program complex de nutritie externa si interna. Daca va intereseaza puteti sa-mi scrieti mesaje private.
  •  
    • 13 mesaje
    2 Sep 2008, 17:57
    0 0
    stie cineva dak produsele de la forever au vreun efect asupra acneei
  •  
    • 13 mesaje
    2 Sep 2008, 18:00
    0 0
    mai intai de toate cred ca ar trebuii sa iti faci un tratament la cosmetica pt a ti le indeparta mai ales pe cele de pe nas ,si eu am aceeasi prbl si dak nu le scoti poti folosii zeci de produse dar fara nici un rezultat.
  •  
    • 46 mesaje
    4 Sep 2008, 15:45
    0 0
    le`am mai scos eu .. ma pricep zic eu si de lipsa de igiena nu poate fi vroba,bine k nu zic k`s profesionista,dar faza e k a doua zi sunt la loc..tot atatea..si cele negre si cele albe..deci dak e sa ma duc la cosmetica ..cred k tot asa mi`ar aparea din nou : (
  •  
    • 127 mesaje
    9 Iun 2017, 11:27
    0 0
    Ce produse ai incercat pana acum? Eu m-am confruntat cu o acnee severa in adolescenta, iar vara, tin minte ca eram cel mai rau. Nu incerca toate cremele si produsele anti cosuri pe care le gasesti pe piata, ele pot sa-ti agraveze acneea. Eu folosesc crema de fata seboechilibranta cu extract de salcie de la BottegaVerde.ro. Nu mai am deloc probleme cu tenul....
  •  
    • 170 mesaje
    12 Dec 2017, 10:18
    0 0
    Iti recomand crema anti-acnee de la Bruno Vassari, eu asa am reusit sa scap de acnee. Poti sa gasesti aici crema: https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-faciale/crema-anti-acnee-cu-aplicare-locala-corrective-cream-pure-solution-2178.html
  •  
    • 31 mesaje
    21 Dec 2017, 10:55
    0 0
    Produse pentru stoparea caderii parului sunt multe, dar foarte mult conteaza si sa alegi un produs care nu dauneaza sanatatii si care nu produce efecte secundare prea urate.