Puteti trece peste...? Ati creste copilul altcuiva?

  •  
    • 0 mesaje
    19 Feb 2010, 17:40
    0 0
    Puteti trece peste...? Ati creste copilul altcuiva?
  •  
    • 1 mesaje
    19 Feb 2010, 17:50
    0 0
    ma bucur ca nu renunti copilul tau pt nimic in lume, este o decizie foarte inteleapta...intr-adevar problema este daca el te va accepta asa cum esti, daca te iubeste cu adevarat va accepta si copilul tau si il va iubi ca si cum ar fi al lui...dar cred ca si el este foarte nehotarat...poate te vrea, dar poate fara copil...este probabil si foarte greu de luat o asemenea decizie, si poate ca acum ar accepta, dar cand o sa se nasca copilul, poate va avea iar dubii si nu va putea sa il iubeasca asa cum trebuie...doar voi doi puteti lua o decizie....
  •  
    • 2 mesaje
    19 Feb 2010, 19:13
    0 0
    dk ar zice k e copilul lui nu ar avea nimeni d und s afle..iar tatal biologic al copilului nu are d und s stie k e copilul lui.. ii poti spune k ai facut avort..sh cel nascut e rodul iubirii dintre tine sh prietenul tau..snt mii sh mii d obtiuni..nu sntem in telenovele s s afle att d usor toate astea..nimeni nu sta s caute dovezi :)
  •  
    • 4 mesaje
    19 Feb 2010, 20:40
    0 0
    sincer nu-mi place ca se vorbeste de infidelitate in primul rand,pai erai desparetit de el in acea perioada deci faceai ce vroiai cu viata ta,in al doilea rand sa-i ascunzi copilului o viata acest lucru si poate cineva ii va spune il va face sa aiba resentimente pentru ca lai mintit.eu zic sa fii stapana pe situatie,sa lasi lumea deoparte ca nu iti da ea de mancare tie si copilului iar cat despre acest tip sincer imi inspira neincredere din moment ce el si in perioada relatiei era nehotarat in cea ce tine de voi ca fiind impreuna.deci ce nevoie ai tu de un om instabil in viata ta acum?niciuna,pentru ca ai nevoie de putere,ai nevoie de sprijin moral,ai nevoie de un tata care sa-si iubeasca copilul chiar daca nu e sangele lui.acel copil are nevoie de iubire si daca un barbat nu io poate oferii,te rog oferai tu din tot sufletul si va fii mult mai fericit pe viitor.lasal sa se gandeasca bine pe domnul si nu il obliga sa revina pentru ca va suferii copilul si nu se merita,daca copilul tau nu va fii multumit nici tu nu vei fii.ma bucur si e de laudat,poti fii mandra de tine,tine capul sus ca dai viata acestei fiinte,lumea oricum vorbeste ca nu are ce face,tu veziti de viata ta si a copilului.poti sai spui si lui fostul tau asta.mult succes si astept vesti
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mai 2017, 22:11
    0 0
    sunt intr-o astfel de situatie. sunt intr-o relatie cu o femeie cu doi copii. eu sunt divortat de 4 ani si am si eu un copil care insa nu sta cu mine ci a ramas cu mama lui.
    i-am cunoscut copii ei. sunt razgaiati.
    nu as putea sta sub acelasi acoperis cu ei.
    ii compar mereu cu al meu si... pur si simplu nu pot.
    ce as putea sa fac!?
    Acest mesaj a fost editat de către mpopa123: 11 Mai 2017, 22:14
  •  
    • 3765 mesaje
    12 Mai 2017, 10:40
    0 0
    mpopa123 said:sunt intr-o astfel de situatie. sunt intr-o relatie cu o femeie cu doi copii. eu sunt divortat de 4 ani si am si eu un copil care insa nu sta cu mine ci a ramas cu mama lui.
    i-am cunoscut copii ei. sunt razgaiati.
    nu as putea sta sub acelasi acoperis cu ei.
    ii compar mereu cu al meu si... pur si simplu nu pot.
    ce as putea sa fac!?

     Cauta una fara copii.

  •  
    • 2115 mesaje
    18 Mai 2017, 13:41
    1 0
    mpopa123 said:sunt intr-o astfel de situatie. sunt intr-o relatie cu o femeie cu doi copii. eu sunt divortat de 4 ani si am si eu un copil care insa nu sta cu mine ci a ramas cu mama lui.
    i-am cunoscut copii ei. sunt razgaiati.
    nu as putea sta sub acelasi acoperis cu ei.
    ii compar mereu cu al meu si... pur si simplu nu pot.
    ce as putea sa fac!?

     Nu poti face nimic, stai sa se prinda doamna ca nu ii suporti odoarele ca n-o mai vezi. Orice cioara isi lauda puii, prosti, urati sunt ai ei!