sampoane ALPECIN

  •  
    • 3158 mesaje
    15 Feb 2007, 21:49
    1 0
    n-ai pt ce
    Evelor,ce sa poate intampla daca imi fac o ceasca de cafea si mi-o torn in par? nu radeti,dar samponul asta are ca ingredient principal cofeina.. ma gandeam si eu..poate imi patez parul,sunt blonda ce credeti?
  •  
    • 3158 mesaje
    2 Mar 2007, 14:18
    1 0
    l-ati incercat pe cel cu cafea pana la urma?
  •  
    • 3158 mesaje
    2 Mar 2007, 14:18
    1 0
    l-ati incercat pe cel cu cafea pana la urma?
  •  
    • 528 mesaje
    8 Mar 2007, 10:00
    0 0
    l-am luat eu si, din pacate, nu imi place. cel mai tare ma enerveaza mentolul pe care l-au pus in el ca sa dea, probabil, senzatia ca samponul "lucreaza" - mi se pare un "cheap trick". la fel si atentionarea pentru "competitive athletes" privind cofeina care poate fi detectata la radacina firului de par - eu n-am auzit niciodata de teste anti-doping cu fire de par... cred ca e doar pentru a-ti atrage atentia asupra "concentratiei" si "eficientei" ingredientului principal. n-am remarcat nici un efect pozitiv in privinta ingrasarii parului - chiar am senzatia ca se ingrasa un pic mai repede. in plus, dupa ce stau 2 minute cu el in cap, asa cum scrie pe sampon, parul e uscat si fara viata
    evident, poate eu sunt doar o exceptie nefericita, dar... nu l-as mai lua a doua oara.
  •  
    • 2 mesaje
    29 Nov 2018, 07:10
    0 0
    onolutza said:Eu folosesc alpecin de doua luni deja si sunt foarte multumita