Yoga

  •  
    • 308 mesaje
    15 Sep 2006, 16:16
    0 0
    Buna, da m-ar interesa un numar de telefon.


    As vrea sa stiu mai multe, cum e acolo?
    Trebuie sa am haine special, sa vin in vreo stare de spirit speciala, ca de la munca nu cred ca pot sa ajung prea fericita.
  •  
    • 126 mesaje
    15 Sep 2006, 17:08
    0 0
    dar cursurile tinute de Mario Sorin Vasilescu nu stiti pe unde se tin ?
    ca tare m-ar interesa ...
    am dat search pe Google si nimic..
    poate stie vreo eva ...
  •  
    • 9835 mesaje
    15 Sep 2006, 19:07
    0 0
    beaveritza, iti trebuie haine lejere, moi, de preferinta de bumbac. ideea este sa fie cat mai comode. (un trening este ideal, dar poti opta si pentru un pantalon si o bluza de strada, in care te simti foarte comod).

    iti mai trebuie o paturica sau o bucata de izopren (din acelea care se pun sub sacul de dormit, in cort), pentru ca sa ai pe ce sa stai cand faci asane si cand meditezi. de asemenea, o pereche de sosete din bumbac, eventual cat mai groase, daca te stii friguroasa. (yoga nu se practica incaltat cu adidasi, ci descult sau in sosete.)
    alege o paturica mai veche de pe-acasa, moale si usoara, ca sa nu-ti fie greu sa o cari.
    eu am avut una si aceeasi paturica pe parcursul anilor de yoga pe care i-am facut. se tocise pe alocuri pana aproape de urzeala, dar capatase personalitate si o semnificatie aparte: era Paturica de Asane si Meditatii...

    lucrurile personale le vei lasa, cel mai probabil, intr-un vestiar sau pe o bancheta a salii de sport in care se desfasoara cursul.
    sa n-ai nicio grija, NU SE FURA nimic, niciodata.

    nu-ti trebuie caiet si pix ca sa iei notite, decat daca stii ca stai foarte prost cu atentia si memoria. in rest... lucrurile sunt destul de simple si se vor repeta de zeci si sute de ori, de-a lungul timpului.
  •  
    • 9835 mesaje
    15 Sep 2006, 19:11
    0 0
    pentru rose:

    http://www.gnspy.org/
  •  
    • 3248 mesaje
    15 Sep 2006, 23:45
    0 0
    Nu stiu daca se face tot in locul ala si anul asta,dar mai mult ca sigur te va lamuri persoana de contact.Daca te intreaba de unde ai numarul,zici ca dintr un fluturas de anul trecut,ca nu ma stie tipa si nici eu pe dansa. Iar eu numarul chiar de pe un fluturas il am.
    0788311153
    Daca nu raspunde din prima,insista ca si eu am patit asa.
    Bafta!
  •  
    • 3 mesaje
    25 Nov 2006, 16:32
    0 0
    am mai gasit pe google www.yoga-club.ro ... stie cineva ce si cum?
  •  
    • 1 mesaje
    24 Iul 2020, 18:12
    0 0
    Costume de yoga super-soft pe www.loulou.ro/fitness-yoga-gym/
    Recomand cu incredere!