Care a fost cel mai frumos cadou pe care l-ati primit vreodata?

  •  
    • 16 mesaje
    25 Mar 2009, 16:43
    1 2
    Care a fost cel mai frumos cadou pe care l-ati primit vreodata?
  •  
    • 112 mesaje
    25 Mar 2009, 19:17
    1 3
    Faptul ca am o viata buna din toate punctele de vedere..
  •  
    • 4 mesaje
    25 Mar 2009, 16:51
    1 1
    Anul trecut am implinit 30 de ani si sotul meu mi-a strans toata familia si s-au prezentat la usa cu un tort mare.A fost cea mai frumoasa surpriza pe care mi-a facut-o cineva,mai ales ca eram putin deprimata ca schimbam prefixul si nu invitasem pe nimeni.
  •  
    • 0 mesaje
    25 Mar 2009, 16:52
    1 2
    carnetul de conducere de la tata! si in curand o masina:) si o excursie in toata italia oferita de mama:) desi mereu is umpluta de cadouri nu as putea sa spun care a fost cel mai frumos.mereu primesc de toate si cel mai frumos cadou e ca parintii ma iubesc.am un acoperis mancare si sanatate.si nu in ultimul rand un iubit pe kre il ador:X
  •  
    • 0 mesaje
    25 Mar 2009, 17:00
    3 2
    Cel mai frumos cadou kre l-am primit a fost un inel de la iubitul meu,de ziua mea:X,nu ma refer la valoarea materiala,ci la cea sentimentala.
  •  
    • 283 mesaje
    25 Mar 2009, 17:00
    0 3
    Cadourile sunt intotdeauna cele mai frumoase in schim cel pe care eu l-as considera cel mai cel ar fi cand am primit cadou o masina.
  •  
    • 0 mesaje
    25 Mar 2009, 17:12
    1 2
    un inel de la ubitu meu :X
  •  
    • 0 mesaje
    25 Mar 2009, 17:38
    0 3
    Cel mai frumos cadou a fost inelul de logodna oferit de iubitul meu la virsta de 18 ani......cererea in casatorie
  •  
    • 10 mesaje
    25 Mar 2009, 17:40
    3 2
    hmm...cel mai frumos cadou,....sunt fratii mei( o sora si un frate) .....e minunat sa ii am si nu stiu ce as face fara ei:D
  •  
    • 1 mesaje
    25 Mar 2009, 20:03
    0 5
    diamantul primit de la iubitul meu cu ocazia cererii in casatorie a fost cel mai neasteptat si mai frumos cadou. si o excursie de 3 luni in care am vazut aproape toata SUA, primita cadou de la fratele meu.
  •  
    • 5 mesaje
    25 Mar 2009, 20:33
    2 1
    eu raspund..adica spun parerea mea..deci rog sa fie fara suparare...fiecare persona isi doreste sa primeasca cadori..la unele se realizeaza..altele continua sa viseze...si nu pot sa spun ca un cadou anume a fost cel mai frumos..pentru ca fiecare cadou isi are specificul sau....masina...calatorii..cereri in casatorie...desigur acesta este un cadou foarte minunat..dar parerea mea...ca cadoul cel mai frumos din partea persoanei iubite ar putea fi dragostea...si fericirea..atentia pe care o meriti....si pe care ti-ar putea-o oferi...pentru ca fara ea...nu cred ca ar mai avea vre-o importanta toate celelalte..
  •  
    • 14 mesaje
    26 Mar 2009, 02:48
    0 0
    toate cadouriile sunt frumoase dar pot sa spun ca cel mai neasteptat cadou a fost anul trecut cand am luat carnetul de conducere imi doream foarte mult o masina decapotabila rosie iar dupa 2 zile ce am luat carnetul m-am trezit ca ma cheama prietenul meu afara sa-mi arate o surpriza mi-a luat un audi tt rosu ...deci pt mine a fost cel mai neasteptat cadou care m-a surprins ssi normal ca-mi place a mai fost cererea in casatorie ...toate cadouriile imi plac.....te pup
  •  
    • 29 mesaje
    26 Mar 2009, 14:18
    1 0
    inelul superb pe care tocmai l-am primit de la iubitul meu...e cel mai frumos cadou ptr mine.. pupici! o zi minunata!!
  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:10
    0 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa
  •  
    • 21 mesaje
    12 Sep 2018, 12:08
    0 0
    O bratara superba!