Cum e prima data cand faci dragoste/sex?

  •  
    • 0 mesaje
    26 Feb 2009, 23:48
    4 4
    Cum e prima data cand faci dragoste/sex?
  •  
    • 0 mesaje
    26 Feb 2009, 23:49
    7 0
    eu???:)) ehh ma durut si prima si a doua si a treia ??? mia placut a treia daaaaa :)):)):)) dar la toate e diferit incearca si ai sa vezi numa nu te grabii stai sa te simti pregatita poop bafta :)):*
  •  
    • 1 mesaje
    27 Feb 2009, 00:48
    0 2
    iubita, depinde cel mai mult de partener !!! daca este un baiat bun care te intelege......se va purta cu tine frumos si te va lua usor , sotul meu ,cred ca a fost cel mai rabdator din lume.....:)) , m-a iubit exact asa cum am visat eu !!! nu te mai lua dupa prostii...........sange mult, dureri groaznice...astea sant aberatii, depinde si de himenul tau , la mine nu au fost dureri groaznice ptr. ca am avut himenul cu elastic , fara sange mult, doar cateva picaturi. Asa ca dupa ce o vei face.........vei vedea cu adevarat cum va fi !!!!!! sper sa fi ffff pregatita .......cand o vei face.....!!! sa fie din suflet iti doresc......te pup si bafta
  •  
    • 0 mesaje
    27 Feb 2009, 09:22
    0 1
    Buna Pisi , este cel mai frumos eveniment "marcant" pe retul vieti tale daca acesta este :) binenteles pozitiv, important este sa nu te gandesti ...cu atat, vei aprecia mai mult , tu stergi tu faci copy paste intelegi what i mean Doamne Ajuta si ai grija de tine !!! Kisses4me
  •  
    • 2 mesaje
    27 Feb 2009, 15:00
    3 1
    la mine a fost frumos si nu a fost dureros cum se spune! depinde foarte mult de partener, cum se poarta, sa nu se grabeasca, sa te iubeasca. nu te mai lua dupa ce auzi! pup!
  •  
    • 0 mesaje
    27 Feb 2009, 15:08
    3 0
    depinde... cu cine faci asta, de himenul tau, e cat de relazata esti. in mod cert trebuie sa faci asta cu cineva care te atrage din toate punctele de vedere (si fizic si comportamental si sentimental etc) si in care sa ai incredere deplina. nu te gandi decat ca esti cu persoana la care tu tii cel mai mult si ca el tine la tine. mult succes
  •  
    • 29 mesaje
    28 Feb 2009, 02:51
    2 0
    e foarte frumos,spun eu.nu te speria de ce auzi nu e chiar asa..la mine nu a fost chiar dureros..al meu a fost atent a avut grija de mine,nu s-a grabit si a fost bine1 e important sa faci pasul acest cu o persoana care tine la tine,si la care si tu tii..sa fii pregatita si sigura de acest pas! tu,presupun ca nu ti-ai inceput viata sexuala..dar un sfat iti dau:"nu te grabi doar din curiozitate..sau ca te preseaza cel de langa tine..asteapta momentul in care esti pregatita si persoana potrivita!" te pup! ai grija de tine!
  •  
    • 1 mesaje
    15 Aug 2016, 15:25
    0 0
    Problema e,persoana potrivita,nu o gasim acolo unde ne asteptăm. NICIUNA DINTRE PERSOANELE LA CARE NE ASTEPTAM SAU IN LEGATURA CU CARE NE FACEM ILUZII NU VOR DEVENI PARTENERUL NOSTRU CONJUGAL! Asta e viata,ne pregateste mereu surprize. Partenerul il intalnim in locuri unde nu ne asteptam: in autobuz,in metrou,in sala de asteptare la un film,la aeroport,la frontiera,etc. Chiar de e un pic dureroasa,sa pretuim persoana pe care ne-a adus-o Universul în viața noastră,și ceea ce are loc între noi și acea persoană,și va fi super OK. La urma urmelor,cele care suntem iubite sufletește suntem mai fericite,nu neaparat cele care se angajeaza in relatii intime stereotipe,pentru a fugi din bratele singuratatii;care are și ea rolul ce i s-a încredințat,de a ne face conștiente de noi si de realitatea noastra,și de a ne aduce omul drag în brațe,ca pe urmă noi să-l includem în propria noastră viață,și să ne-o facem cea mai fericită cu putință.
    Acest mesaj a fost editat de către mihaelapetrican: 15 Aug 2016, 15:32