Restaurante in Arad

  •  
    • 1188 mesaje
    19 Iul 2006, 14:29
    0 0
    Buna fetelor , ma puteti ajuta cu niste idei ? Ma adresez in special aradencelor...
    Ma intereseaza restaurante traditionale, de-ale noastre, nu italienesti , fast-food-uri, terase etc.
    Si, daca se poate, mai prin centru .

    Multumesc anticipat pentru informatii!
  •  
    • 139 mesaje
    20 Iul 2006, 16:01
    0 0
    Hello
    Abia azi am zarit topicul si de vreo zece minute ma tot gandesc la restaurante. So, iti sugerez: Casa Bulzan, lantul de restaurante Coandi, Csardas, Mozart sau chiar restaurantele hotelurilor Continental sau Central. Toate sunt ok dupa parerea mea, sunt in centru sau in apropiere. Sper sa iti fie de folos. Vii la Arad? daca nu sunt indiscreta... Daca mai pot sa te ajut cu ceva, nu ezita sa ma intrebi.
  •  
    • 1188 mesaje
    20 Iul 2006, 17:16
    0 0
    saru'mana de raspuns !

    Da, voi veni in curand in Arad . Restaurantele (putine) pe care le stiam acolo, de anii trecuti, nu le-am mai gasit (au fost inchise)... Iar la restaurantele hotelurilor, dupa cum stii si tu probabil, in w/e-uri sunt de obicei nunti. Asa ca e greu sa te "lipesti"
    Multumesc inca o data, te pup!
  •  
    • 139 mesaje
    20 Iul 2006, 17:24
    0 0
    Cu placere

    Asa e, daca vii in week-end nu sunt sanse la restaurantele hotelurilor, dar in cursul saptamanii e ok. Indiferent cu ce scop vii la Arad, sa te simti bine. Aaa, si sa nu uiti de strand...
    Si eu te pup!
  •  
    • 1188 mesaje
    20 Iul 2006, 17:39
    0 0
    In week-end vin, de-aia si aveam probleme cu restaurantele

    Nu stiu daca voi avea timp de strand, dar o plimbare pe malul Muresului tot fac, ca e frumos
  •  
    • 37 mesaje
    3 Iul 2022, 19:41
    0 0
    In Cluj iti pot recomanda, stiu ca ai zis ca fara specifici italienes, dar acesta ii exceptional de bun, uite aici pe site-ul lor https://pizzerianapolicentrale.ro/