Cum potzi depista o domnishoara sau femei ca a avut contact sexu

  •  
    • 0 mesaje
    30 Oct 2008, 19:55
    16 24
    Cum potzi depista o domnishoara sau femei ca a avut contact sexual in lipsa ta!Sorry daca e nashpa intrebarea!
  •  
    • 36 mesaje
    30 Oct 2008, 19:58
    13 8
    pai daca o fata nu a facut nimic timp de 5-6 luni ( chiar si o luna) , eu sunt sigura k e "mai stramta" !!!!! poti sa o duci la ginecolog.....
  •  
    • 1 mesaje
    30 Oct 2008, 19:58
    10 6
    nu cred ca este posibil asa ceva eventual comportamentul ei fata de tine sa o tradeze ,daca vezi ca este f rece cu tine si distanta,daca nu vrea sa se mai culce cu tine alceva nu cred ca ai cum sa afli,e rau daca nu ai incredere in ea>
  •  
    • 0 mesaje
    30 Oct 2008, 19:59
    7 2
    parerea mea e ca aici difera de la femeie la femeie cum are vaginul,daca e stramta sau nu.daca o cunosteai foarte bine cum era,ai putea sa faci cateva diferente.,felul cum se comporta de ex.
  •  
    • 1 mesaje
    30 Oct 2008, 20:05
    3 4
    cred ca in 1rand ar fi comportamentul schimbat...fizic nu prea as fi sigura pt ca fiecare organism e diferit...ma gandesc ca vaginul ar fi mai stramt..... dar in cazul vostru al barbatilor cum am putea sti?!
  •  
    • 17 mesaje
    30 Oct 2008, 20:07
    5 1
    mmmmmmmmm.....dificila?nu nu poti sati dai seama dupa largimea vaginului si nici dupa vreo culoare(puta nu este cameleon)mai degraba poti sati dai seama cand te culci cu ea ,de obicei femeia daca inseala la primul contact cu iubitul ei este putin mai reticenta sau mai nabadaioasa ca deobicei pt a masca emotiile ca tu nu cumva sa te prinzi dar nu este bine sa pleci de la premiza ca tea insela daca o cunosti suficient iti vei da seama si daca pleci de la ideea preconceputa ca tea inselat poti vedea semne si acolo unde nu sunt ,.o femeie poate sa stea si ani de zile fara contact sexual si nu se intampla nimic pecand la barbati nu prea au fost precedente de acest gen.Fii atent sa nu te convingi singur ca asa este si sa nu fie si sa strici ceva ce poate este frumos intre voi pt o simpla banuiala? femeile care iubesc inseala mult mai greu decat barbatii ele au alte principii vis-a-vis de calcatul stramb.Sper ca team lamuric cat de cat sau tiam dat mai mult de gandit.!PS medicul nu poate sasi dea seama decat daca sa consumat un viol nu cand a avut ultimul contact sexual!
  •  
    • 116 mesaje
    30 Oct 2008, 20:44
    7 3
    de ce nu va puneti draga centuri de castitate? apropos ea cum te poate depista pe tine daca ai inselat-o? sau te simti vinovat, ca daca ai inselat-o tu, in mod sigur a fakut si ea la fel? daca nu iti convine de ce o lasi singura 6 luni?
  •  
    • 138 mesaje
    30 Oct 2008, 21:12
    7 1
    ha,ha,ha,ha,ha - nu poti depista niciodata daca o femeie te-a inselat, asa cum nici noi femeile nu avem cum la barbati, femeile stiu f. bine sa si mimeze, sa se prefaca.Doar comportamentul mai tradeaza cate odata, partenerul este mai rece, cauta cearta s-au te refuza, s-au se raresc intalnirile.Dar daca barbatii inseala la greu de ce sa nu o faca si femeile.
  •  
    • 3 mesaje
    31 Oct 2008, 10:56
    3 2
    ...de acord cu ijo_delaluna si marylin2007!!! Si....doar daca tu calci stramb o banui pe ea ca sa te "scoti"!!!!
  •  
    • 5 mesaje
    1 Nov 2008, 23:18
    4 0
    Nu te supara dar intrebarea ta e asa de aiurea!Dar ce la voi se poate da seama cand te-ai culcat ultima data cu cineva? Adica cum naiba vrei sa-ti dai seama din puncti de vedere fizic daca s-a culcat sau nu cu altul.. Adica faza cu vaginul..ca s-ar "stramtora" s-ar putea sa fie valabila, probabil, nu stiu, cand esti adolescent, dupa o anumita varsta, parerea mea ca nu te prea poti baza pe asta! cum au zis si fetele mai sus.. comportamentul ei fata de tine se poate sa fie schimbat.. si chiar actul sexual, daca o cunosti bine, ar trebui sa iti dai seama daca este vreo diferenta! nu stiu.. si chiar daca tot s-a mai pus intrebarea asta mai sus, o mai pun si eu inca o data, tie frica ca, ceea ce ai facut tu sa fi facut si ea?.. poate ca si ea isi pune aceeiasi intrebare in legatura cu tine, acuma
  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2015, 23:37
    2 1
    marylin2007 said:ha,ha,ha,ha,ha - nu poti depista niciodata daca o femeie te-a inselat, asa cum nici noi femeile nu avem cum la barbati, femeile stiu f. bine sa si mimeze, sa se prefaca.Doar comportamentul mai tradeaza cate odata, partenerul este mai rece, cauta cearta s-au te refuza, s-au se raresc intalnirile.Dar daca barbatii inseala la greu de ce sa nu o faca si femeile.

     Totuși există o metodă sigură ca femeile să ne depisteze dacă am înșelat.e simplu. După cantitatea de spermă.dar testul trebuie făcut la scurt timp după ce masculul a avut contactul extraconjugal.problemă este ca femeia trebuie să te cunoască foarte bine.vâscozitate și cantitate, apoi ești terminat cum ai călcat strâmb.succes doamnelor.sper să nu fiu înjurat de masculi.eu sunt un bărbat fidel îmi iubesc soția și de aceea am vândut pontul gratis.

  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2015, 23:42
    10 5
    Problemă cu strâmt și larg este tocmai invers. O femeie dacă să culcat cu un mascul mai dotat decât ține se strâmtează iar cea care este excitata și dornică este umedă și dilatată.așa ca nu încurcați borcanele și distrugeți o relație prin neștiința .
    Acest mesaj a fost editat de către kridals: 26 Dec 2015, 23:43
  •  
    • 414 mesaje
    30 Dec 2015, 10:06
    4 13
    Vad subiectul e vechi.. da na .. eu am un aparat care depisteaza toate astea... adica pe domnisoarele sau doamnele infidele... pentru un kg de ciocolata il dau cu inprumutu...