un remediu naturist pentru fibrom uterin?

  •  
    • 0 mesaje
    20 Mar 2008, 23:01
    4 3
    un remediu naturist pentru fibrom uterin?
  •  
    • 282 mesaje
    20 Mar 2008, 23:24
    2 2
    http://www.vindecare.go.ro/reteta/ap_genital.htm#c9
  •  
    • 4 mesaje
    21 Mar 2008, 01:06
    7 6
    Se pun intr-un kilogram de apa o mana de flori de galbenele, o mana de flori de musetel si 2-3 linguri de bicarbonat de sodiu. Se fierb toate pana scade apa la jumatate. Apoi, dupa ce se strecoara, se fac irigatii cu ceaiul obtinut. Intr-o luna de zile dispare orice urma de fibrom."
  •  
    • 43 mesaje
    21 Mar 2008, 10:47
    1 1
    draga mea ,nu ti-a dat medicul tratament?stiu ca se trateaza cu tablete,se absoarbe,daca nu trebuie neaparat sa faci operatia,nu se va intampla nimic,bunul Dumnezeu te va ajuta,roaga-te daca esti credincioasa si totul o sa fie bine,multa,multa sanatate,pa
  •  
    • 0 mesaje
    21 Mar 2008, 21:46
    9 4
    TRATAMENT NATURIST FIBROM UTERIN -Mladite de Zmeur (1 cutie x 30 monodoze) -Muguri de Coacaz Negru (1 cutie x 30 monodoze) -Evening Primrose (1 flacon x 30 capsule) -Carpicon Supozitoare (3 cutii x 10 supozitoare) Tratamentul contine modul de administrare si indicatii alimentare.
  •  
    • 199 mesaje
    14 Sep 2018, 18:15
    0 0
    Buna ziua! Puteti fi sigura de faptul ca exista solutii pentru a scapa de fibrom, nu trebuie sa va faceti griji. Eu am avut fibrom si am ales impreuna cu medicul ginecolog Silviu Istoc sa fac interventie laparoscopica pentru a nu afecta uterul. Operatia a fost finalizata cu succes si am reusit ma vindec si sa raman insarcinata. Sunt multe avantaje in cazul acestei interventii, dl dr. o sa va explice totul despre aceasta, asa ca puteti merge fara grija, totul va fi foarte bine. Multa sanatate.