Am o problema mai delicata. Daca poate careva sa ajute.

  •  
    • 2 mesaje
    2 Feb 2008, 20:28
    1 2
    Am o problema mai delicata. Daca poate careva sa ajute.
  •  
    • 28 mesaje
    2 Feb 2008, 20:32
    1 2
    Iubita,eu folosesc libresse......si sunt multumita.
  •  
    • 0 mesaje
    2 Feb 2008, 20:48
    1 1
    si eu ma irit f tare de la always . iti recomand libresse! mie mi se pare cea mai buna marca
  •  
    • 1 mesaje
    2 Feb 2008, 21:01
    0 2
    Da, si eu tot cu libresse votez...
  •  
    • 1 mesaje
    2 Feb 2008, 21:02
    0 1
    eu folosesc ob,oricum in general mai mult imi plac tampoanele decat absorbantele,sunt mult mai comode,nici nu le simti si gasesti toate marimile in general cele normale sunt ok. daca nu vrei sa folosesti tampoane atunci da o fuga pana la supermarket si ia alta marca de absorbante.pana nu incerci una nu o sa stii.
  •  
    • 366 mesaje
    2 Feb 2008, 22:02
    3 0
    Este nasol.Si eu am patit o data.Nu te iriti cumva de aripioare?eventual incearca varianta fara sau libresse spun si eu.pt.iritatie poti lua o pudra antiiritanta,antidudorifica (Elmiplant)ca este neplacut acea iritatie,poti simti la orice pas. In legatura cu tampoanele interne:sant comode dupa ce te obisnuiesti dar defel nu sant sanatoase.Grija mare,toata zona este inchisa pt.bacterii,americanii de vre-o 20 ani au descoperit acest pericol de infectii in perioada respectiva
  •  
    • 0 mesaje
    2 Feb 2008, 23:36
    0 2
    ubita mi-e din prima zi de cand a inceput sa imi vina ciclul am folosit numai always si nu am avut niciodata prbl cu ele poate sa nu fie neaparat de la absorbante poate fii si altceva ai consultat un gineolo sa i spui de prbl ta?eu iti recomand libres si carefree nu's daca exista ceva mai bun pupici
  •  
    • 0 mesaje
    3 Feb 2008, 02:38
    2 2
    foloseste si tu o.b cel mai eficient si confortabil
  •  
    • 2 mesaje
    3 Feb 2008, 20:32
    0 0
    si eu ma irit.uneori nu mai suport!
  •  
    • 3 mesaje
    3 Feb 2008, 22:39
    0 0
    libresse sunt foarte bune
  •  
    • 0 mesaje
    3 Feb 2008, 22:57
    0 0
    Ca si voi.. m'am confruntat des cu aceasta problema ... iritatzii.. nu am realizat ca sunt de la absorbante.. shi am consultat medicul ginecolog mi-a prescris un tratament shi am scapat de iritatziile din acea perioada! sugerez tot Absorbante ALWAYS Ultra Sensitive - au o textura mai moale shi sunt la fel de eficiente ca celelate always pe care le shtim --- cele cu gel sunt foarte iritante :(
  •  
    • 0 mesaje
    4 Feb 2008, 00:25
    0 0
    DA SI EU MAI PATESC ASA CEVA,AM INCERCAT OB DAR EU NU MA SIMT CONFORTABIL SI AM RAMAS TOT LA ALWAYS.ORICUM NU AM PROBLEME ATAT DE MARI CA SA INCERC ALTE PRODUSE.INCEARCA SI TU ALTCEVA ,ACUM SE GASESC DIVERSE FIRME CARE PRDUC ABSORBANTE
  •  
    • 10 mesaje
    4 Feb 2008, 19:28
    0 0
    Buna! daca nu ai avut niciodata probleme de la absorbantele obijnuite nu cred ca de la ele sa-ti fi aparut iritatiile alea ..incerca sa -ti faci un control la ginecologie sa fi sigura ca ca e la absorbante ..apoi incerca din gama asa larga unele care iti sunt comode si in buzunar si intre picioare ..pop
  •  
    • 1 mesaje
    6 Iun 2017, 19:09
    1 0
    Dragele mele și eu am folosit foarte mulți ani absorbante always. Defapt dintotdeauna. Problema este ca de la un timp mă irit ingrozitor de la ele. Nu le mai pot suporta. Am încercat varianta sensitive, dar fără niciun rezultat. În momentul de față abia mai merg din cauza iritației. Voi încerca să schimb marca în speranța că voi scăpa de această iritație.
    Acest mesaj a fost editat de către Nebe5001: 6 Iun 2017, 19:10