Indragostita de un negru?Aveti taria necesara sa accceptati ca m

  •  
    • 1 mesaje
    17 Apr 2007, 13:48
    6 0
    Sincer nu a-si fi foarte fericita de o asemenea alegere,spun asta pentru faptul ca fratele meu a fost casatorit cu o femeie de culoare,traiesc intr-o tara unde sunt foarte multi de culoare si nu prea sunt de acord ca au acelasi nivel de cultura si sunt destul de rasisti si invidiosi pe noi cei albi.Bineinteles mai sunt si exceptii,dar nu mi-as dori asa ceva pt copii mei.
  •  
    • 0 mesaje
    17 Apr 2007, 16:56
    1 2
    Ma rog la D-zeu sa-mi dea taria si sa pot accepta tot ce va alege fiul meu pt el.Toate alegerile in viata le-am luat singura iar parintii mei m-au sprijinit.Sper sa pot face la fel.Ma bucur ca acesti parinti au reusit sa treaca cu diplomatie peste situatie si sper sa o faca in continuare.Nu cred ca e cazul sa se amestece.
  •  
    • 1 mesaje
    22 Iul 2017, 14:58
    1 2
    Exact la tema. Draga mama, va inteleg perfect. Dar ascultati povestea mea. Am fost in relatii doar cu albi, care placute care mai putin placute. Ultima chiar a fost un nesimtit, mincinos si laudaros. Am ramas dezamagita in iubire. Si iaca asa a aparut un viata mea unul de culoare. Mi-a schimbat radical viata. Ce este cel mai interesant ca si eu vedeam relatiile cu o alta culoare ca ceva asa straniu, pana in momentul cand m-am indragostit. Mamei i-a fost greu sa accepte dar a pus fericirea mea pe primul loc stiind experientele trecute. Asa ca lasati-va fiica sa fie fericita. Dragostea nu are varsta, sex, culoare.
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Iul 2017, 15:01
    0 2
    Ioana_201 said:. Dragostea nu are varsta, sex, culoare.

     

    Are marime.