Ce cadou sa ii fac sotului meu de 1 Martie, pentru ai dem

  •  
    • 0 mesaje
    28 Feb 2007, 21:24
    1 0
    Crezi ca nu stie cat de mult il iubesti? Nu trebuie sa-i faci tu cadou, s-ar simti jignit.De 1 martie barbatii trebuie sa daruiasca femeilor - si sa arate dragostea lor.
  •  
    • 6 mesaje
    28 Feb 2007, 21:50
    0 0
    cred k s-ar bucura dak i-ai lua un martisor dragutz
  •  
    • 94 mesaje
    28 Feb 2007, 21:50
    0 0
    crezi ca daca ii cumperi un cadou ii demonstrezi ca il iubesti? si daca nu ai avea bani sa ii cumperi un cadou cum ii demonstrezi ca il iubesti? o cina romantica o seara in doi e cel mai frumos cadou cred...bafta!
  •  
    • 0 mesaje
    1 Mar 2007, 00:21
    0 0
    Totusi o data pe an este 1 si 8 Martie. Valentine's Day si Dragobetele au trecut. Mai frumos este ca el sa-ti arate cat de mult te iubeste. Totusi este ziua noastra,a femeilor.
  •  
    • 0 mesaje
    1 Mar 2007, 11:52
    1 0
    Nu te supara dar nu crezi ca ar trebui ca el sa-si puna aceasta intrebare?eventual poti sa-i cumperi un martisor cu o inimioara rosie!
  •  
    • 7 mesaje
    1 Mar 2007, 13:11
    1 0
    Faptul ca esti langa el cred ca este cel mai de pret cadou.
  •  
    • 0 mesaje
    1 Mar 2007, 14:18
    1 0
    Fa-i o dedicatie muzicala sau trimite-i un sms romantic pe unul dintre posturile tv. Scrie-i o felicitare frumoasa sau o poezie! Daca e suporter al unei echipe de fotbal, cumpara-i un tricou cu stema clubului! Sau du-l in dormitor!
  •  
    • 457 mesaje
    1 Mar 2007, 15:03
    0 0
    aaa??? helloooo! de 1 Martie iti face el tie cadou! si in plus in fiecare zi ii demonstrezi ca il iubesti! sau ...
  •  
    • 0 mesaje
    1 Mar 2007, 16:19
    0 0
    "Dana64" ti-a dat un raspuns destul de sugestiv si sunt si eu de acord cu ea.
  •  
    • 12 mesaje
    1 Mar 2007, 17:54
    0 0
    fa-i o surpriza cum ar fi o cina la un restaurant dragutz, ceva romantic , ca sa-i multumesti pentru martisor sau i-ai bilete la un meci al echipei favorite , cred k asta da surpriza :)
  •  
    1 Mar 2007, 18:15
    0 0
    parerea mea nu este nimik rau ca sa ii daruiesti cadou de ziua martisorului asha ii arati ca tzi-ai amintit de el ii arati ca si u el iubesti si ca iti place sa il alinti nu doar el pe u:P si nu trebuie neaparat sa-i daruiesti un cadou ca sa ii arati ca il iubesti oricum el te iubeste si cu cadou si fara si cred ca ar trbui sa ii daruiesti ceva placut din dragoste pt el si care sthi u ca isi doreste el sau ii place sa vada ca ai tinut cont de lucrurile placute lui
  •  
    1 Mar 2007, 23:42
    1 0
    ar fi bine ca de 1 martie sa- lasi pe el sa-ti arate cat de mult te iubeste
  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:13
    0 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa
  •  
    • 15 mesaje
    29 Mar 2018, 11:13
    0 0
    Salut,

    Eu prefer oricand un cadou experienta, decat un cadou material, al carei amintire dispare dupa cateva zile/purtari. In ultima vreme au aparut cateva situri de profil, pe modelul celor care exista de ani buni in Europa de Vest. Un exemplu este www.experimenteaza.ro care ofera tot felul de experiente: zbor cu balonul, iti poti crea propriul parfum, poti sa conduci o masina de raliu, cei mici pot face karting cu masini pentru varsta lor, etc.
    Un avantaj foarte important pe care il ofera este acela ca beneficiarul cadoului il poate schimba pe site in termen de 3 luni – uneori este greu sa gasesti cadoul potrivit. 

    Zi frumoasa
  •  
    • 7 mesaje
    31 Iul 2018, 12:34
    0 0
    Nu trebuie sa-ti demonstrezi iubirea printr-un cadou.
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Aug 2018, 22:30
    0 0
    alexandramaria78 said:Nu trebuie sa-ti demonstrezi iubirea printr-un cadou.

     

    Nici daca-i o excursie la Dubai?

  •  
    • 21 mesaje
    12 Sep 2018, 12:07
    0 1
    Ii poti face cadou un ceas.