Tatal copilului meu ma santajeaza

  •  
    • 169 mesaje
    7 Sep 2015, 01:21
    0 0
    Buna. Dupa ce m-am hotarat sa nu mai am vreo treaba cu tatal copilului meu el m-a santajeaza. Imi spune ca va face publice pozele mele( intime) daca nu voi accepta sa fie alaturi de mine pe perioada sarcinii si dupa. Simt ca innebunesc. Azi i-a trimis o poza unei prietene si cred ca am tensiune si acum 18. Nu stiu ce sa fac. Va rog, ajutati-ma.
  •  
    • 129 mesaje
    7 Sep 2015, 02:02
    0 0
    in primul rand, calmeaza-te.

    trebuie sa stii ca santajul este sanctionat de lege....nu te lasa santajata...vb cu parintii tai chiar daca iti este rusine...asa ceva nu e normal....
  •  
    • 129 mesaje
    7 Sep 2015, 02:05
    0 1
    in zilele noastre...orice poza poate fi trucata...deci poate nici nu sunt poze cu tine...dar exista sanctiuni pt asta...incearca sa stai cat mai departe de el...sa nu mai rasp la telefon...la nimic...e nebun omul
  •  
    • 4350 mesaje
    7 Sep 2015, 02:05
    0 0
    Cum nu stii ce sa faci, traiesti in codru? Mergi frumusel la politie si fa o plangere.
  •  
    • 5609 mesaje
    7 Sep 2015, 03:26
    1 2
    Trimite-i si tu pozele lui la prieteni!
  •  
    • 10065 mesaje
    7 Sep 2015, 06:22
    0 0
    AndreeaC96 said:Buna. Dupa ce m-am hotarat sa nu mai am vreo treaba cu tatal copilului meu el m-a santajeaza. Imi spune ca va face publice pozele mele( intime) daca nu voi accepta sa fie alaturi de mine pe perioada sarcinii si dupa. Simt ca innebunesc. Azi i-a trimis o poza unei prietene si cred ca am tensiune si acum 18. Nu stiu ce sa fac. Va rog, ajutati-ma.

     

    Doar nu esti ... golasa-n poze, asa-i ?

     

  •  
    • 414 mesaje
    7 Sep 2015, 08:32
    1 0
    Si oare ce se poate intampla daca trimite pozele.. la prietenele tale sau oriunde... stiu ca e greu, greu de suportat, da as lasa sa faca ce vrea el... nici macar nu m-as duce la politie.. i-as spune ... nu vrei sa publici si sufletul meu ranit? tot ce mi-ai facut? ca te-ai dus la altele si nu ai stiut sa te porti cu mine?
    Publica ce doresti tu.. sufletul meu nu il vei mai avea niciodata...
    Si gata...
  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 09:50
    2 1
    Intrebarea eterna e "Cum ai ajuns sa faci copil cu un astfel de dobitoc"????
  •  
    • 10065 mesaje
    7 Sep 2015, 10:21
    2 0
    Tine foarte mult despre ce poze este vorba, ca chiloti si sutiene e pe toate plajele , asa ca ... nu vad la ce si-ar face griji ...

    Acu', de s-o fi cracit pentru sedinte foto deochiate ... nu-i gasesc eu lui vreo vina ca ea o tinut sa-i lase amintiri misto ...

    Deh, capu face - capu trage ..

  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 10:26
    0 0
    ViktorC said:Tine foarte mult despre ce poze este vorba, ca chiloti si sutiene e pe toate plajele , asa ca ... nu vad la ce si-ar face griji ...

    Acu', de s-o fi cracit pentru sedinte foto deochiate ... nu-i gasesc eu lui vreo vina ca ea o tinut sa-i lase amintiri misto ...

    Deh, capu face - capu trage ..

     Si  ce  , n  a  mai  vazut lumea  femei  cracite , sau  acum  exista  si  un "cod"  al  cracelii???

  •  
    • 246 mesaje
    7 Sep 2015, 10:35
    0 0
    Bucura-te ca ai un motiv in plus sa-l elimini definitiv si irevocabil din viata ta si a copilului! Grija ta trebuie sa fie copilul acum, sa fii linistita si puternica pentru el caci chiar daca nu e nascut simte tot. Nu-i arata acestui dobitoc ca-ti pasa de mizeriile lui, anunta politia caci exista dreptul la privacy iar in ultimul rand sa te doara la basca daca o prietena te vede in nu stiu ce poze...Iti vei selecta si prietenii cu ocazia asta. Cel mai mult mi-a palcut raspunsul lui Nanni dar nu i-as pune totusi intrebari despre sufletul tau caci deja a demonstrat ca nu-l intereseaza, probabil ca nici macar nu stie ce e acela suflet. Concentreaza-te pe copil!
  •  
    • 10065 mesaje
    7 Sep 2015, 10:44
    0 0
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:Tine foarte mult despre ce poze este vorba, ca chiloti si sutiene e pe toate plajele , asa ca ... nu vad la ce si-ar face griji ...

    Acu', de s-o fi cracit pentru sedinte foto deochiate ... nu-i gasesc eu lui vreo vina ca ea o tinut sa-i lase amintiri misto ...

    Deh, capu face - capu trage ..

     Si  ce  , n  a  mai  vazut lumea  femei  cracite , sau  acum  exista  si  un "cod"  al  cracelii???

     

    Ei da, doar ca astfel de poze pot fi secretele, codate si nu prea cred ca cuiva sa-i cada bine de is scoase la iveala  .

     

    Ce-i drept, nenea nu ar trebui sa faca asta, indiferent despre ce e vorba . Asta-i un atac, si asta din lipsa unei aparari solide .

     

  •  
    • 169 mesaje
    7 Sep 2015, 11:23
    0 0
    alexa.maria40 said:in zilele noastre...orice poza poate fi trucata...deci poate nici nu sunt poze cu tine...dar exista sanctiuni pt asta...incearca sa stai cat mai departe de el...sa nu mai rasp la telefon...la nimic...e nebun omul

     

    Sunt pozele mele. Aceea prietena mi le-a trimis si sunt pozele mele. 

  •  
    • 169 mesaje
    7 Sep 2015, 11:25
    0 0
    pitipoanca69 said:Intrebarea eterna e "Cum ai ajuns sa faci copil cu un astfel de dobitoc"????

     

    Asta ma intreb si eu acum. 

  •  
    • 169 mesaje
    7 Sep 2015, 11:26
    0 0
    ViktorC said:
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:Tine foarte mult despre ce poze este vorba, ca chiloti si sutiene e pe toate plajele , asa ca ... nu vad la ce si-ar face griji ...

    Acu', de s-o fi cracit pentru sedinte foto deochiate ... nu-i gasesc eu lui vreo vina ca ea o tinut sa-i lase amintiri misto ...

    Deh, capu face - capu trage ..

     Si  ce  , n  a  mai  vazut lumea  femei  cracite , sau  acum  exista  si  un "cod"  al  cracelii???

     

    Ei da, doar ca astfel de poze pot fi secretele, codate si nu prea cred ca cuiva sa-i cada bine de is scoase la iveala  .

     

    Ce-i drept, nenea nu ar trebui sa faca asta, indiferent despre ce e vorba . Asta-i un atac, si asta din lipsa unei aparari solide .

     

     

    Da sunt poze deocheate dar nu ma prind ce vrea de la mine daca le face publice. 

  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 13:17
    0 0
    Poate vrea sa ma "desfaci" picioarele odata!!0
  •  
    • 10065 mesaje
    7 Sep 2015, 13:28
    0 0
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:Tine foarte mult despre ce poze este vorba, ca chiloti si sutiene e pe toate plajele , asa ca ... nu vad la ce si-ar face griji ...

    Acu', de s-o fi cracit pentru sedinte foto deochiate ... nu-i gasesc eu lui vreo vina ca ea o tinut sa-i lase amintiri misto ...

    Deh, capu face - capu trage ..

     Si  ce  , n  a  mai  vazut lumea  femei  cracite , sau  acum  exista  si  un "cod"  al  cracelii???

     

    Ei da, doar ca astfel de poze pot fi secretele, codate si nu prea cred ca cuiva sa-i cada bine de is scoase la iveala  .

     

    Ce-i drept, nenea nu ar trebui sa faca asta, indiferent despre ce e vorba . Asta-i un atac, si asta din lipsa unei aparari solide .

     

     

    Da sunt poze deocheate dar nu ma prind ce vrea de la mine daca le face publice. 

     

    Pai ... nu ti-o fi promis ca te face rejina, dar nici vedeta ?

     

    O fi plin de surprize si nu ai observat (tu avind alte preocupari cum ar fi nemurelele ... ) .

     

  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 13:38
    0 0
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:Tine foarte mult despre ce poze este vorba, ca chiloti si sutiene e pe toate plajele , asa ca ... nu vad la ce si-ar face griji ...

    Acu', de s-o fi cracit pentru sedinte foto deochiate ... nu-i gasesc eu lui vreo vina ca ea o tinut sa-i lase amintiri misto ...

    Deh, capu face - capu trage ..

     Si  ce  , n  a  mai  vazut lumea  femei  cracite , sau  acum  exista  si  un "cod"  al  cracelii???

     

    Ei da, doar ca astfel de poze pot fi secretele, codate si nu prea cred ca cuiva sa-i cada bine de is scoase la iveala  .

     

    Ce-i drept, nenea nu ar trebui sa faca asta, indiferent despre ce e vorba . Asta-i un atac, si asta din lipsa unei aparari solide .

     

     

    Da sunt poze deocheate dar nu ma prind ce vrea de la mine daca le face publice. 

     
    Cat  de  deochrate , ca  sa  le  zicem  de  "deochi"!!!!Ptu ,ptu , ptu!!!

  •  
    • 169 mesaje
    7 Sep 2015, 13:38
    0 0

    Pai ... nu ti-o fi promis ca te face rejina, dar nici vedeta ?

     

    O fi plin de surprize si nu ai observat (tu avind alte preocupari cum ar fi nemurelele ... ) .

     

     

    Dar nu inteleg ce vrea de la mine. Imi face mie scene ca i-am cautat fosta iubita. Chiar el a spus asta. 

  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 13:41
    0 0
    AndreeaC96 said:

    Pai ... nu ti-o fi promis ca te face rejina, dar nici vedeta ?

     

    O fi plin de surprize si nu ai observat (tu avind alte preocupari cum ar fi nemurelele ... ) .

     

     

    Dar nu inteleg ce vrea de la mine. Imi face mie scene ca i-am cautat fosta iubita. Chiar el a spus asta. 

     
    Spune  i  ca   i  vrut  sa  i  faci  o  surpriza , so  "puneti "  in  3  de  niste  poze!!!