A folosit careva Clarinol?

  •  
    8 Mar 2012, 19:07
    13 5
    fetelor eu am luat clarinol.tre sa stiti k in 2 sapt am slabit aproape 15 kg.si fara nici un efort sau vreo cura de slabire.
  •  
    • 174 mesaje
    9 Mar 2012, 16:19
    3 2
    gabriela.corina79 said:fetelor eu am luat clarinol.tre sa stiti k in 2 sapt am slabit aproape 15 kg.si fara nici un efort sau vreo cura de slabire.

      
    Si nu ti s-a parut extrem de mult in 2 saptamani?! Personal nu sunt de acord cu genul de dieta de scurta durata si rezultate spectaculoase.
    Sunt curioasa care vor fi reactiile pe termen lung...
    Poate ne mai dai detalii. 

  •  
    • 130 mesaje
    9 Mar 2012, 17:46
    8 1
    gabriela.corina79 said:fetelor eu am luat clarinol.tre sa stiti k in 2 sapt am slabit aproape 15 kg.si fara nici un efort sau vreo cura de slabire.

      / exagerezi..nu crezi? faci reclama cumva?

  •  
    • 1 mesaje
    18 Mar 2012, 17:35
    2 3
    15kg in 2 sapt ai slabit nu cred 

     
  •  
    • 18346 mesaje
    18 Mar 2012, 23:38
    7 1
    si ma intreb cum arata pielea dupa 15 kile in doua saptamani. fleoshc.
  •  
    • 9728 mesaje
    16 Apr 2012, 21:09
    5 1
    gabriela.corina79 said:fetelor eu am luat clarinol.tre sa stiti k in 2 sapt am slabit aproape 15 kg.si fara nici un efort sau vreo cura de slabire.

     
    Mai degraba e o minciuna sfruntata
    Nici daca nu mananci nimic si faci si ceva sport, este imposibil sa slabesti atat  

  •  
    • 1 mesaje
    19 Apr 2012, 22:18
    6 1
    buna,vreau sa va spun cateva despre clarinol.In urma cu 6 ani am luat clarinol 60 de capsule si va spun ca am fost super incantata de rezultate,am facut si cateva sedinte de masaj anticelulita,si mergeam de 2 ori pe saptamana la aerobic,si cu toate astea eu am slabit undeva la 15 kg.Acuma dupa 6 ani am inceput din nou o cura cu clarinol doar ca de data asta am luat si ceai verde,si dupa o saptamana am scapat de 2 kg doar ca de data asta fara miscare sau masaj.Asa ca eu sunt foarte multumita de clarinol mai ales ca dupa cura de acu 6 ani nu m-am ingrasat deloc,doar acuma de cateva luni am inceput sa ma ingras putin iar acuma am un surplus de 7 kg.va pup
  •  
    • 1 mesaje
    23 Mai 2012, 14:33
    2 1
    vineri sunt 2 sapt de cand i-au clarinol+ceai verde,ma simt bn de la ele,bineinteles ca mi-am schimbat stilul de a manca,am renuntat la dulciuri,prajeli,produse fast food,mananc mai multe legume,fructe,si beau zilnic 2 l apa(eu storc cate 2-3 lamai in apa),de cand i-au clarinol am observat ca am inceput sa slabesc,se observa putzin chiar,si au trecut doar 2 saptamani aproape..
  •  
    • 260 mesaje
    25 Mai 2012, 10:04
    1 2
    Am avut si eu o prietena care dupa sarcina luase 10 kilograme si a reusit mai apoi sa slabeasca cu Slim & Fit. Ar trebui sa incerci si tu

    adriana5 said:

    Dupa sarcina am ramas cu 20 de kg in plus.Am incercat sa slabesc cu diferite diete precum supa de varza ,dieta daneza si mi-am facut mai mult rau,deoarece am dureri mari de stomac si nu suport sa mai mananc nici fructele pe stomacul gol,probabil am o mica gastrita
    Bineinteles ca am luat tot felul de pastile de slabit de la zein,slim&fit,acai,duo slim s.m.d. ,de la care am avut reactii adverse si nu am slabit ,doar cu zein am slabit 2kg intr-o luna si asta pentru ca nu prea am mancat eu in rest stateam numai la buda de la ele.
    Acum sunt intr-un proces de slabire de 3 saptamani ,iau un sirop care se numeste Fyt form syrup ,cu care a slabit si Mama Natura Roxana Ionescu .In astea trei saptamani am slabit 5kg,mananc trei mese pe zi si seara u iau cina mai tarziu de 7.Acum mi-am mai comandat 2 sticle de sirop ,care o sa-mi ajunga maine.Pentru inceput mi-am cumparat doar una care mi-a ajuns 20 de zile sa vad daca da rezultate.Ideea este ca acest sirop se asimileaza rapid de catre organism si rezultatele apar imediat,pe cand pastilele pentru slabit se asimileaza mai greu in organism si  rezultatele apar  greu! Nu are nici reactii adverse.Mai am de lupatat cu 15kg,tineti-mi pumnii!

     

  •  
    • 1 mesaje
    25 Mai 2012, 18:25
    1 0
    Sarah187 said:eu sunt la a 5 zi de clarinol. nici un kg in minus. vreau sa va intreb pe voi cele care ati luat, daca ati avut in perioada administrarii ameteli, stari de lesin.
    mie una alaltaieri si azi mi-a venit sa lesin si aveam niste ameteli fantastice.
    mentionez ca regim nu am tinut. am mancat rezonabil zic eu.
    multumesc anticipat
    va pup
    sarah

     

  •  
    • 1 mesaje
    3 Aug 2012, 16:41
    4 1
    eu cred ca este chiar eficient clarinol cu ceai verde,prima data cand am inceput sa i-au a fost in 11 mai..din 11 mai pana prin 11  iunie am slabit 6 kg,bineinteles mi-am schimbat si stilul de a manca,am renuntat la sucuri,la produse fast food si la paine,mancam mai multe supe de legume,salate de legume si de fructe si consumam 2l apa pe zi dar m-am ingrasat putin in vacanta si de luni incep iar sa i-au clarinol cu ceai verde si sa ma tzin de el vreo 2 luni calumea eu vi-l recomand
  •  
    • 1 mesaje
    9 Aug 2012, 20:10
    2 0
    crina92 said:eu cred ca este chiar eficient clarinol cu ceai verde,prima data cand am inceput sa i-au a fost in 11 mai..din 11 mai pana prin 11  iunie am slabit 6 kg,bineinteles mi-am schimbat si stilul de a manca,am renuntat la sucuri,la produse fast food si la paine,mancam mai multe supe de legume,salate de legume si de fructe si consumam 2l apa pe zi dar m-am ingrasat putin in vacanta si de luni incep iar sa i-au clarinol cu ceai verde si sa ma tzin de el vreo 2 luni calumea eu vi-l recomand

        

     

       As vrea si eu sa incerc clarinolul. Am 17 ani, 163 si 56kg si nu pot scapa de cele 3 kilograme. Incerc sa mananc echilibrat. Tu ce zici Crina? E bine daca ai reusit sa slabesti 6 kilograme. Bravo,te pup

  •  
    • 168 mesaje
    20 Aug 2012, 23:59
    2 1
    Orice cu ceai verde e bun. Mai ales daca are si ingrediente care sa iti ofere satietate. Eu folosesc slim and fit pentru asta, ca sa nu mai mananc prostii intre mese. Cu dieta, si-au facut efectul bine. Cu sport si mai bine!
  •  
    • 2 mesaje
    12 Sep 2012, 13:48
    1 0
    Fetelor eu am luat clarinol cu ceai verde 2 sapt (mai putin 2 zile cand am fost plecata din localitatte si nu le-am avut la mine) dar nu au avut niciun efect vizibil. Nicidecum cum zic unii ca au slabit 15 kg in doua saptamani.. Asta e. mai incercam
  •  
    • 1 mesaje
    28 Nov 2012, 11:25
    4 0
    Buna fetelor.Si eu am luat clarinol cu spirulina ,astazi fac doua saptamani dar fara nici un rezultat.Nu am slabit nici macar un kg.Probabil ca depide de metabolismul fiecaruia.Felicitari celor care au slabit cu clarinol, dar se pare ca nu functioneaza la toata lumea. O sa incerc si eu Fyt form sa vad daca da rezultate.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Feb 2014, 16:29
    0 2
    Buna, 
    Nu stiu cum e varianta aceasta, insa am inteles ca exista o formyla combinata cu spirulina, care are efecte si mai interesante, depinde de metabolism pana la urma - spre exemplu http://www.naturashop.ro/clarinol-spirulina-p-2621.html cateva informatii despre aceasta combinatie.
    A mai incercat cineva? 
  •  
    • 2 mesaje
    24 Apr 2014, 15:44
    3 0
    Pastile de slabit - http://bit.ly/18Ci4WI
    Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
  •  
    • 5 mesaje
    25 Apr 2014, 12:34
    0 0
    Si eu am luat mai de mult, si a avut efect. N-am slăbit extraordinar de mult. Părerea mea este ca ajuta, dar combinat cu mișcare si o dieta controlată. Adică grăbește un pic procesul.
  •  
    • 3 mesaje
    15 Ian 2015, 09:45
    2 1
    Daca vrei intr-adevar sa slabesti chiar trebuie sa urmezi reguli care sa te ajute. Probleme cu greutatea am avut si eu, dar pe o perioada de 3 luni mi-am schimbat complet dieta si am facut exercitii in fiecare zi cate 3 seturi. Am folosit timp de o luna ceva pastile cu cafea verde, Green Cofee plus si cred ca si ele au mai ajutat la arderea grasimilor. Un lucru este cert. Doar cu pastile, fara exercitii si dieta nu slabesti!
  •  
    • 53 mesaje
    19 Feb 2017, 15:39
    3 1
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit. Fara contraindicatii!!