vreau o crema de maini buna

  •  
    • 25 mesaje
    18 Ian 2011, 20:51
    2 1
    Poti sa incerci crema de maini de la Balea cu uree 5% ....e f buna ptr maini uscate si crapate ! O gasesti in magazinele DM ....la un pret ok , 7ron....
  •  
    • 46 mesaje
    19 Ian 2011, 11:53
    1 1

     

    www.cosmeticbox.ro  Primesti Cadou un Rimel Revlon de alungire la orice comanda cu o valoare mai mare de 90 ron si transport gratuit la o comnada  cu o valoare mai mare de 50 ron

  •  
    • 10 mesaje
    19 Ian 2011, 16:17
    0 1
    pt maini uscate cele mai bune creme le gasesti intotdeauna in farmacii si nu la avon,oriflame,etc.
    am avut o data o lotiune cu galbenele super buna!!!iti lasa mainile precum casmirul.si era foarte ieftina.pana in 10 lei.
  •  
    • 10 mesaje
    19 Ian 2011, 19:22
    0 1
    Buna fetelor!....Eu folosesc crema cu aloe vera(40%)si ulei de migdale...actioneaza de la prima aplicare si manutele sunt mai moi,mai catifelate...mai frumoase!...in afara de proprietatile aloei,uleiul de migdale combate pruritul si dermatozele,este recomandat pentru piele uscata,psoriazis,inflamatii,imbunatateste circulatia,este emoient.va pup
  •  
    • 4034 mesaje
    20 Ian 2011, 21:42
    0 0
    din cand in cand ma dau cu zeama de lamaie si ulei de masline.dar zilnic folosesc crema pt piele f uscata de la garnier.intra in piele f bine..
  •  
    • 46 mesaje
    20 Ian 2011, 22:09
    0 0

     

    www.cosmeticbox.ro Primesti cadou un rimel REVLON de alungire la orice comanda cu valoare mai mare de 90 ron

  •  
    • 8 mesaje
    21 Ian 2011, 15:59
    0 2
    la Oriflame sunt creme exceptionale!!!
  •  
    • 54 mesaje
    22 Ian 2011, 16:49
    0 0
    Eu am multa vreme de cand nu mai dau banii pe creme de la Oriflame sau Avon pt ca nu mai am incredere. Si am folosit cred ca un milion de feluri pana acum. Cele mai bune rezultate dau la mine cremele hidratante pentru bebelusi din farmacii, uleiul din seminte de struguri si in primul rand mastile pentru maini cu miere, ulei si cateva picaturi de zeama de lamaie. Ma dau seara inainte de culcare si-mi pun in maini niste manusi din bumbac peste noapte. Dimineata tot este deja absorbit de piele si se mentine catifelarea/hidratarea cam o saptamana.
  •  
    • 267 mesaje
    22 Ian 2011, 19:09
    1 0
    o crema buna care eu o folosesc de ani buni este din italia si se cheama dott.cicarelli.crema cera di cupra...e cu ceara de albine.o poti comanda de pe www.sicilianshop.blogspot.com...e 12 lei parca
  •  
    • 7673 mesaje
    23 Ian 2011, 10:45
    0 4
    de ani de zile........... si nu as schimba-o pt nimic, folosesc Farmec si pun manusi dde bumbac ,am un rezultat foarte bun....
    acum manichiurista mea ,am vazut ca are o crema ca o lumanare,ii dai foc,lasi sa se topeasca un pic ceara si iti maseszi mainile...rezultatl e uimitor iar mainile sunt parfumate si catifelate intreaga zi
  •  
    • 7 mesaje
    23 Ian 2011, 20:34
    1 0
    deli4m said:
    In ultimul timp mi se usuca mainile groaznic ... din cauza asta scap tot din maini , mobil , pahare , de zici ca-s o aiurita sau neindemanatica .

    La apa bauta respect norma zilnica , nu folosesc sapunuri agresive , nu spal manual si totusi ....Imi recomandati o crema de maini care da rezultate , dar care sa nu lase senzatia de gras ?

    buna,iti recomand cu incredere cremele de pe site-ul ecosmetice.eu  , in special cele cosmedic - petra care sunt la un pret foarte avatajos.

  •  
    • 6 mesaje
    23 Ian 2011, 22:26
    0 0
    foarte bun setul de maini de la Mary Kay care contine o ceara, un exfoliant si o crema hidratanta, si miroase foarte fain, a piersica
    uite un site unde am gasit setul asta marykayshop.ro
  •  
    • 2 mesaje
    22 Sep 2016, 13:55
    0 0
    Cei de la Sabon au o colectie foarte interesanta de creme de maini. Odata cu venirea toamnei am inceput sa folosesc din nou crema cu miros de iasomie si sunt foarte incantata de efecte. Are un pret avantajos si o calitate extraordinara. V-o recomand cu caldura! 
  •  
    • 9 mesaje
    6 Oct 2016, 08:37
    0 0

    pe bottega verde am gasit o gama foarte larga de creme de maini cu tot felul de arome. Am avut si eu o perioada in care mi se uscau mainile foarte tare, in special de la frig, si mi-am cumparat de la ei crema cu ulei de orez care este super, super hidratanta si o pot folosi si pe coate si sunt extrem de multumita de cum se simte pielea apoi.

  •  
    • 9 mesaje
    25 Oct 2016, 08:44
    0 1

    am descoperit o crema super hidratanta pe care acum o folosesc si mama si sora mea si suntem super multumite, pentru ca noi toate aveam mainile mereu uscate. Este cu ulei de orez si este de la Bottega Verde, site cu produse naturale. Am comandat de la ei si am fost incantata ca am primit si un cadou in colet

  •  
    • 28 mesaje
    7 Dec 2016, 12:48
    0 0

    Incearca crema cu ulei de argan si extract de iasomie de la BottegaVerde.ro. Eu asta folosesc de mai bine de 2 ani de zile si ma declar multumita. Protejeaza indiferent de anotimp si, pentru ca o folosesc aproape zilnic, eu n-am mai avut problem cu uscarea sau exfolierea pielii mainilor. Acestea sunt catifelate si parfumate tot timpul. Ti-o recomand!

  •  
    • 199 mesaje
    7 Aug 2017, 12:01
    1 0
    Ai incercat vreodata produsele de la BottegaVerde.ro? Au o crema de maini foarte buna, cu ulei de argan si extract de iasomie, emolienta, hranitoare si foarte protectoare, care iti lasa mainile catifelate chiar de la prima utilizare!
  •  
    • 170 mesaje
    22 Aug 2017, 11:36
    1 1
    Buna, si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare ca a ta, am incercat si Avon si Dove. Intr-un final, o prietena mi-a recomandat o crema de la Bruno Vassari, chiar m-a ajutat extrem de mult iar acum doar asta folosesc. O recomand din toata inima, daca vrei, poti sa o gasesti aici, https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-corporale/crema-de-maini-antiage-hidratanta-cu-protectie-uv-age-control-hand-cream-119.html?search_query=crema+de+maini&results=109
  •  
    • 127 mesaje
    10 Oct 2017, 17:27
    0 1
    Buna! Eu folosesc o crema de maini cu ulei de argan si iasomie de la Bottega Verde. Are o compozitie mai lichida, miroase foarte bine si se absoarbe foarte usor in piele. Imi simt mainile foarte hidratate. Sunt foarte multumita de ea. Va recomand si voua. Eu am comandat-o direct de pe site si mi-a ajuns a doua zi, ceea ce mi s-a parut super tare!
  •  
    • 4 mesaje
    18 Oct 2017, 23:11
    0 0
    Buna pot sa va propun o crema de mîni foarte buna de la compania Faberlik.