Cura de marar in cresterea sanilor...

  •  
    • 52 mesaje
    10 Iul 2014, 16:42
    0 0
    Eu am fost multumita cu sanii mei cupa B ani de zile era important ca erau fermi , insa odata cu inaintarea in varsta, mai am luat cateva Kg . sanii au ajuns la cupa dD dar nu mai reau fermi si chiar nu mi-a placut .Un sfat nu incercati sa ii faceti a creasca artificial fiindca vor creste ei de la o anumita varsta odata cu greutatea corpului dar atunci s-ar putea si sa se lase datorita greutatii lor fiidca muschii nu ii mai pot sustine .
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Iul 2014, 17:49
    3 0
    ADEVARAT
    este un risc asumat insa
    fiecare este constienta ca varsta si timpul nu lucreaza in favoarea ta dar compensezi cu inteligenta , maturitatea si experienta ceea ce nu aveai cand aveai sanii fermi ... iar bidoanele alea perfect rotunde si din plastic nu iti aduc nici-o implinire spirituala ... parerea mea
  •  
    • 42 mesaje
    6 Aug 2014, 08:08
    0 2
    Am inteles toate punctele de vedere, din pacate unele dintre noi, probabil in urma unor dereglari hormonale, avem sanii mai lasati. Si ne luptam sa ii avem frumosi zi de zi. Eu in fiecare dimineata ii spal cu apa rece, rece si astfel sunt fermi. Dar mi-ar lacea sa incerc si acest masaj cu ulei de marar.... Cred ca masajul nu are efecte adverse, ce ziceti?
  •  
    • 24 mesaje
    6 Aug 2014, 16:46
    0 1
    Am incercat si eu asa zisa tinctura cu marar si nu merge!
    Intr-adevar sanii se simt un pic mai plini insa nu e ceva visibil. In plus, dupa terminarea tratamentului acestia revin in doua zile la normal.
  •  
    • 18 mesaje
    22 Nov 2014, 18:55
    3 1
    Eu am urmat tratamentul recomandat de Andreea Antonescu clinical bust si in doua luni sanii mei au crescut 5cm. Este singurul care a dat rezultate din cate am incercat. e super!
  •  
    • 1 mesaje
    8 Sep 2015, 15:48
    0 0
    Pot gasi tinctura de marar la farmacii?
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Sep 2015, 16:56
    0 0
    da
  •  
    • 5609 mesaje
    8 Sep 2015, 22:47
    1 0
    Mariana432342 said:Pot gasi tinctura de marar la farmacii?

    Mariana, nu te mai stersa cu tinctura de marar, poate  functiona daca o vei folosii intes zi de zi pentru 2-3 ani, in rest, nu functioneaza! 

  •  
    • 2 mesaje
    21 Dec 2017, 12:32
    0 0
    Bună! Sunt nouă, si aşi vrea să ştiu dacă Tinctura de Mărar pentru mărirea sânilor se bea sau se aplică pe sâni? Si cât timp se masează pieptul?
  •  
    • 2 mesaje
    21 Dec 2017, 12:40
    0 0
    Nu are efecte adverse si nu merge la toata lumea depinde de corp unele zice-ti ca nu are nici un efect sau ca revin la normal. Asta nu exista depinde de corp is unele persoane care le au mari din cauza uleiului de marar si nu si-au revenit la forma de dinainte....
  •  
    • 1 mesaje
    10 Oct 2018, 17:02
    0 0
    Bună, si ceaiul de mărar ajuta creșterea sânilor?