Cine are hipermanganat de potasiu

  •  
    • 33 mesaje
    12 Dec 2005, 12:54
    0 0
    pentru tratamentul unei pisicutze? Poate stie cineva un loc unde as putea gasi sigur - sa nu bat drumul de pomana pe frigul asta pana acolo - si pot cumpara? Tratamenutl e de lunga durata dar am nevoie macar sa-i alinam usturimile. Pisicutza e o rana toata si avem mare nevoie de aceasta soluite.
    Va multumesc tututor care cititi acest mesaj.
  •  
    • 1478 mesaje
    12 Dec 2005, 21:54
    2 0
    din cate stiu eu se gaseste in farmacie si este f ieftin.
  •  
    • 33 mesaje
    15 Dec 2005, 18:53
    1 0
    Ce te face sa crezi ca am cautat la aprozar?
  •  
    • 1928 mesaje
    15 Dec 2005, 20:06
    0 0
    incearca la farmacia facultatii de medicina veterinara, stiu ca de obicei sunt destul de bine aprovizionati. si stiu c amai este o farmacie veterinara bine aprovizionata la intersectia de la fabrica de confectii apaca in militari.
  •  
    • 1478 mesaje
    15 Dec 2005, 21:55
    0 0
    ma gandeam eu ca ai cautat la piata.succes!
  •  
    • 1620 mesaje
    17 Dec 2005, 14:36
    1 0
    Nu se mai gaseste de mult timp in farmacii. Are regim special, cica s-a putea folosi la fabricarea bombelor artizanale, sau mai stiu eu ce. Culmea!
    Si era atat de bun...
  •  
    • 33 mesaje
    20 Dec 2005, 10:13
    0 1
    no_ua...pai daca legaturile sinapselor tale au conexiuni gresite, cum sa nu te fi gandit ca aceste cristale se pot cauta prin piete si nu la farmacii...
    Caci alfel... adica sa presupunem prin absurd ca tu esti in depline facultati mintale, eu , la 44 de ani, cu familie si serviciu, sunt... nebuna. Ca de spart in figuri, fitze si obraznicie, am podul plin, fetitzo.
  •  
    • 1303 mesaje
    20 Dec 2005, 13:00
    2 0
    incearca aici - YOYO pet

    Programul este NON-STOP, ceea ce ne permite sa va oferim si servicii de spitalizare in conditii excelente de cazare si supraveghere.

    Adresa:


    Bd. IULIU MANIU nr.59, sector 6 (fostul SHERIFF'S)

    Sos. IANCULUI nr.11, sector 2 (intersectia Mihai Bravu cu Iancului - 100m)

    Bd. DIMITRIE CANTEMIR nr.19-21, sector 4 (zona fostului restaurant Budapesta)

    Telefon:

    9690

    021 - 430.17.10

    021 - 250.09.28


    021 - 330.91.76

    au si farmacie veterinara
    http://www.yoyopet.ro/
  •  
    • 1478 mesaje
    20 Dec 2005, 21:55
    3 0
    Draga mea vezi ca mandria se plateste si infumurarea.
    Ai grija de tine caci nu te vad prea bine...
    Sa nu uiti niciodata ce faci astazi si ce spui caci maine se va plati!!!

    Sa fii iubita si Craciun fericit.

    Nu mai auzi o vb. de la mine in veci ca sa nu iti deranjez orgoliul extrem si inteligenta sclipitoare!
  •  
    • 33 mesaje
    21 Dec 2005, 10:26
    0 1
    "Draga mea"... sa ma simt flatata?
    Cine-ti permite sa-i judeci si sa-i jignesti pe oameni?
    Daca nu poti ajuta, taci si vezi-ti de drum nu te mai baga in seama atata...
    Pastreaza-ti sfaturile pentru tine, ca ai mare nevoie! ..si mai scuteste-ma ca m-am saturat de veninul tau !!!
  •  
    • 2039 mesaje
    21 Dec 2005, 14:17
    4 0
    Zau ca nu inteleg unde vezi tu venin la no_ua! Fata ti-a spus frumos unde crede ea ca gasesti hipermanganat de potasiu si tu ai sarit de fund in sus! Credeam ca te-ai trezit cu fata la cearsaf atunci, dar vad ca asa esti tu in general!
  •  
    • 9835 mesaje
    23 Dec 2005, 00:36
    2 0
    lenutzo, lenutzo...
    uite-asa iti faci tu karma negativa...

    hipermanganat de potasiu cu siguranta ti-ar fi dat medicul veterinar, daca te-ar fi vazut mai omenoasa... dar na!, ca te-a trimis in balarii (SIGUR stia ce ti-a spus si scufita_rosie, anume ca nu se mai gaseste in farmacii)...

    sper, macar, ca pisicuta ta e bine
  •  
    • 14 mesaje
    23 Dec 2005, 06:48
    1 0
    Am eu permanganat de potasiu de cand era baietelul meu mic. Iti pot oferi, dar stau in Ploiesti. Daca gasesti o solutie te rog sa-mi spui ne intalnim si iti dau. Numai bine, Amonis
  •  
    • 33 mesaje
    23 Dec 2005, 18:47
    0 0
    Merci mult Amonis! Mi-a facut rost o doamna de la Institutl V.Babes si a si ajuns la pisicuta in tratament. Isi revine incet, incet. Se va face bine .

    ---> Pentru galerie: doamnelor, simtiti-va bine; e un club pentru femei... barfe, cancanuri, shushanele. Eu ma simt bine aici. Voi?
  •  
    • 9835 mesaje
    24 Dec 2005, 14:07
    0 0
    Multam de intrebare! Pe eva (si nu numai) eu ma simt de la excelent in sus de cativa ani de zile. Bine-ai venit!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Dec 2011, 12:34
    1 1
    D-na Alena112000,e bolnava,si cu un neuron,care se afla si ala in deriva..! Se ofera cineva sa-i sara in ajutor asa cum se pricepe,si ea nici n-o ia,nici n-o pune : incepe si agreseaza persoana amabila s-o informeze..,repet,asa cum se pricepe,gestul conteaza,si trebuia apreciat de D-na cu pisica jupuita !!! ) Spal-o la timp cucoana,sau da-i cu acid,videca rapid,daca nu ai,mergi la un depozit de demontari auto,si cumpara un acumulator ! )