Despre "perversiuni"

•  
    • 81 mesaje
    2 Dec 2001, 21:37
    1 0
    Fetelor,
    Va propun un nou subiect, zic eu TABU !
    Cate dintre voi faceti si alte chestii inafara de sex cu sotii vostri ?
    Eu, va spun sincer, fac de toate cu sotul meu ! Da, inclusiv sex oral !
    Voi ???
  •  
    • 22 mesaje
    3 Dec 2001, 11:50
    1 0
    vad ca nu-ti raspunde nimeni.....
    toate facem...cred
  •  
    • 159 mesaje
    3 Dec 2001, 12:51
    1 0
    vorba lui mucky...sexul oral nu mi se pare deloc o perversiune. si desi nu recunoaste toata lumea, cred ca toate facem asta. eu si sotul meu ne facem reciproc, dar mie imi place mai mult cand ii fac eu lui si vad cata placere ii face!
    deci, cum e cu perversiunile??? stie cineva ceva mai..."serios"??
  •  
    • 4 mesaje
    4 Dec 2001, 03:34
    1 0
    Sal'tare!
    Felatia este o simpla fantezie, care combinata cu un cunilingus, intr-un 69, da placere ambilor parteneri.Dar cum faceti sexul oral? Pana la capat?
    De sexul anal ce ziceti?
    Va place sa folositi diverse "jucarii"?
    Ex.: un vibrator folosit ca preludiu sau o banana; un prezervativ umplut cu apa calduta (ce poate fi introdus tot in vagin, putand fi apoi impins incetisor sau repede - in functie de preferinte si constitutie - cu penisul).
    Alte ideii?
  •  
    • 159 mesaje
    4 Dec 2001, 08:55
    1 0
    ce este felatia? da te rog detalii, ca eu nu stiu ce e.
    sex oral nu fac pana la capat.
    sexul anal nu imi suna bine, am vrut sa incercam dar nu imi place.
    jucarii...hmmm...nu m-am gandit....nu-i o idee rea! chestia cu prezervativul e interesanta.
  •  
    • 24 mesaje
    4 Dec 2001, 17:10
    0 0
    Draga Andreea, felatia este cind ii faci sex oral sotului tau. Este denumirea stiintifica a acestei "activitati", asa cum cunilingusul este cind iti face sotul tau un oral pe cinste. Si eu sint de parere ca tot ceea ce iti face placere nu poate fi considerata perversiune. Si eu si iubitul meu ne innebunim dupa sexul oral. Noi mergem si pina la capat! Nu intotdeauna, dar citeodata imi place sa inghit niste sperma sau sa mi-o intinnd pe fata. Sa stiti ca are niste proprietati terapeutice minune, asa ca nu ezitati sa o folositi. Rezultatele sint miraculoase. De pilda, pe mine ma intreaba foarte multe prietene si cunoscute cum reusesc sa am un ten atit de meserias. Ei bine, asta-i secretul! Cit priveste sexul anal, am incercat insa nu cred ca sint pregatita pentru acest pas. Ma cam doare, ca sa va zic drept. Dar am sa mai incerc, poate, cine stie, dupa ce treci de faza dureroasa s-ar putea sa fie cool. Si noi folosim tot felul de obiecte si fantezii pentru a fi de fiecare data altfel.
  •  
    • 157 mesaje
    4 Dec 2001, 19:12
    1 0
    Eu una o fac pana la capat si nu mi-e jena sa recunosc...doar partea cu inghititul nu o fac tot timpul..cred ca tine de dispozitie..si de propia placere daca o faci sau nu...cat despre sex anal...aici eu am problema...mi-ar placea sa o fac mai des pentru ca prietenului meu ii place la nebunie...dar nu pot trece de durere ,iar dupa o astfel de partida am dureri mari si e umflat in zona o saptamana...am incercat orice fel de lubrefiant dar nu reusesc..Aveti vre-un sfat?Am ajuns sa nu ma mai pot relaxa in timpul sexului cand ma gandesc ca daca vrea acum anal nu o sa pot face si o iasa dezastru si amandoi o sa fim nemltumiti.Ce sa fac????????
  •  
    • 159 mesaje
    5 Dec 2001, 09:04
    1 0
    mersi, carabush....as vrea si eu sa merg pana la capat dar nu reusesc. mi-e teama de gustul pe care o sa-l am, mi-e teama ca nu o sa imi placa....si sotul meu si-ar dori tare mult sa facem asta.... stiu ca nu aveti cum sa ma ajutati, eu singura trebuie sa hotarasc momentul, dar am vrut sa spun cuiva asta.
  •  
    • 81 mesaje
    3 Ian 2002, 19:22
    0 0
    Bravo, Andreea, un "a-d-a-m" te felicita pentru modul cum gandesti in aceasta problema ! Iti urez "La Multi Ani" si sa ai parte doar de bucurii !!!
  •  
    • 939 mesaje
    4 Ian 2002, 15:03
    0 0
    Eu sunt o persoana care a trecut de sila fata de penis in general, inclusiv aceea de a-l atinge (pe la 18, 19 ani cand eram inca virgina)la placerea nebuna de a oferi partenerului felatii cat de des se poate. Trecerea e mare, intr-adevar si facuta de buna-voie( consider ca nici nu se poate pune altfel problema, nu ?) Deci, concluziile sunt usor de tras- toate la timpul lor .
  •  
    • 31 mesaje
    4 Ian 2002, 21:24
    1 0
    Sexul oral e nemaipomenit..La fel poate fi si cel anal..Cu conditzia ca zona in cauza sa fie fff bine lubrefiata. Prima oara pt mine a fost cumplit...A doua oara insa a fost extraordinar de bine(zona a fost "pregatita" indelung..)
    Daca nu avetzi nici o retzinere fatza de sexul oral dar va e teama de durere incercatzi doar sa va lubreafiatzi fff bine, incercatzi zona cu degetul ...o sa simtzitzi cand e ok...sotzul trebuie sa actzioneze cu mare grija la inceput..apoi vine totul de la sine...si e biiiinnne
  •  
    • 214 mesaje
    18 Ian 2002, 05:54
    0 0
    Vaaaaiiii si amar unde am ajuns!Mi-au dat lacrimile de atiata ris.Jad asteptam parerea ta draga...:>>
  •  
    jad
    • 1039 mesaje
    19 Ian 2002, 05:58
    0 0
    Ei, doar eu lipseam de pe aici!
    Dati-mi voie sa mai ascult, adica citesc cateva pareri inainte de a comenta....Si, mai, baieti, chiar sunteti teribili!
  •  
    • 740 mesaje
    20 Ian 2002, 23:28
    2 0
    sincer va spun...atat de mult imi place sexul oral, incat de fiecare data cand fac sex, cu asta incep...cu sexul oral...stiti ce tare se face "chestia" aceea ??? waw, waw, waw !!!
  •  
    • 214 mesaje
    28 Ian 2002, 09:49
    2 0
    La toate(toti)ne place sa....,dar eu zic ca acestea nu se spun ,ci ramin in intimitatea cuplului
  •  
    • 2 mesaje
    2 Feb 2002, 22:35
    1 0
    De ce ai inclus sexul oral la perversiuni?Din punctul meu de vedere e ceva frumos atat timp cat o faci din proprie initiativa si amandoi se simt bine.Ce zici?
  •  
    • 2 mesaje
    2 Feb 2002, 22:35
    1 0
    De ce ai inclus sexul oral la perversiuni?Din punctul meu de vedere e ceva frumos atat timp cat o faci din proprie initiativa si amandoi se simt bine.Ce zici?
  •  
    fly
    • 252 mesaje
    9 Feb 2002, 11:59
    0 0
    Hm,e interesant subiectul iar de pus in practica e frumos numai cand e ceva de durata(ma refer la relatie),iar amandoi sa fie indragostiti.
  •  
    • 11 mesaje
    23 Iun 2022, 22:47
    0 0
    fly said:Hm,e interesant subiectul iar de pus in practica e frumos numai cand e ceva de durata(ma refer la relatie),iar amandoi sa fie indragostiti.

Păi nu ai de unde să știi durata relației. Vă simțiți bine și aia e.. Cum se zice: trăiți clipa / clipele