cum se scapa de "farmece"?

  •  
    • 5575 mesaje
    12 Iul 2010, 23:09
    0 2
    si dupa aia vii la mine, depui plangere pentru inselaciune, il "incaltam" pe mihaii gabriel si scapa eva de-o pacoste
  •  
    • 358 mesaje
    13 Iul 2010, 22:37
    1 0
    mohicano, vad ca ma urmaresti ca boala cea rea, ti-am picat cumva cu tronc?
  •  
    • 5 mesaje
    21 Feb 2012, 00:18
    0 5
    Frati mei,am fost pe patul de moarte de la farmce iar Pareintel Bartolomeu a scos farmecele sub ochi mei am varrsat osul de pasere care era in mine si am vasut la parintel mi de oamnei care sunt vindecati de aceste farmece facute de oamnei fara Dumnezeu.Parintel Bartolomeu primeste pe toata lumea si vb cu toti o voce linistita care te linisteste si un cuvant care te zideste faptel parintelui sunt cunoscute de mii si mi de omanei care vin la el la Manastire.Parintel are un ucenic prin care puteti vb cu parintele la 0727558408 dar insistati mult il prindeti fff greu Doamne ajuta
  •  
    • 1038 mesaje
    21 Feb 2012, 10:22
    3 2
    Eu sunt mai curioasa cum se scapa de prostie !
    Are cineva un raspuns ?
  •  
    • 12 mesaje
    24 Feb 2012, 21:11
    2 5

    Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?! DACA DORITI SA VORBITI CU DANSA SUNATI-O LA NR 0727.594.994 SAU INTRATI PE SITEUL DANSEI WWW.TAROTTIGANESC.RO


    Acest mesaj a fost editat de către anisoara.any: 4 Dec 2017, 10:54
  •  
    • 4 mesaje
    14 Nov 2015, 20:41
    0 2
    m-am confruntata si eu cu probleme grele legate de farmece. O singura persoana m-a putut ajuta. pt mai multe relatii contactati-ma ddaria98@yahoo.com
  •  
    • 7 mesaje
    30 Mar 2017, 18:13
    2 2
    Pentru o eliberare completa si definitiva de farmece si de orice lucruri care tulbura pacea si linistea interioara,va rugam accesati site-ul http://www.jw.org/ro/publicatii/carti/ce-invata-in-realitate-biblia/ . Sunt sigur ca va va ajuta sa va eliberati permanent de influente nefaste. Mult succes,si s-auzim numai de bine.
  •  
    • 100 mesaje
    14 Mar 2021, 12:47
    0 0
    Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.