Barbatii Varsatori 2

  •  
    • 26 mesaje
    2 Ian 2013, 21:06
    1 1
    catalina77 said:Cei mai periculosi sunt barbatii varsatori.   toti sunt la fel...
    Familisti cu numele,mari cuceritori, cu.rvari cat cuprinde, ciudati, rautaciosi...nici pe departe efemintati. Dimpotriva...
    In genral le place sa conduca, acapareaza totul fara sa tina cont de nimeni...sunt sefi peste femeile lor si le conduc cum vor.

    PS: eu sunt varsatoare dar nu ma inteleg cu ei

     

  •  
    • 1 mesaje
    31 Dec 2019, 13:44
    0 0
    Deci nu stiu daca cineva se mai uita pe forumul acesta sau cauta informatii... m am decis sa scriu deoarece tot ce se vorbeste aici si pe celalalte site uri despre barbatii varsatori e adevarat. Eu nu am vrut sa cred asta ... desi sunt adepta zodiilor si de regula la fiecare inceput de relatie noua ma orientez dupa zodie. Ei bine acum un an jumate nu am facut o ... am zis sa ii dau o sansa Varsatorului care umbla dupa mine cu atat interes si drag... Inceputurile minunate iesiri in oras excursii tot ce mi am dorit ... erau si semne chiar dupa primele 2 luni care imi spuneau ca ceva nu e cum trebuie - gen : se simtea sufocat tindea spre pauza etc ... insa cu multa comunicare si interes am reusit sa continuam relatia ... ce pot sa va zic? Decat ca la 27 de ani mi au aparut fire albe ... fiecare sfarsit de luna ne intampina cu cate o problema pt care trebuia sa ma stresez sa ma adaptez dorintelor si intereselor lui. Am incercat tot binele din lume si degeaba !!!! Dupa un 1 an jumate ne am despartit ... eu am fost cea care a initiat - iar el nu a luptat defel ... ba mai mult decat atat mi a aratat adevarata fata s-a transformat cu totul intr un om pe care eu nu il cunosc si se pare ca nu l am cunoscut niciodata. M-a blamat pentru toata relatia m -a umilit m - a condamnat si multe altele ... inca sunt in stare de soc dar incerc foarte mult sa nu ma las doborata si sa imi vad de viata ... e greu deoarece in societate s a purtat impecabil .. la fel si fata de prietenii lui .. toata lumea are doar laude la adresa lui si eu am picat de kkt. Insa in privat era cu totul altul nu stia ce vrea cu adevarat nu suporta critica nu suporta ca eu sa nu zambesc sau sa fiu suparata / demoralizata trebuia sa fiu cea mai perfecta strong ca sa ii dau impresia ca s the one. Si evident nu am putut deoarece nu am vrut sa ma pierd sa ma complac si sa uit de scopurile mele imi pare rau fetelor dar cam tot ce se scrie aici e adevarat... nici eu nu am vrut sa cred sa ma intereseze pana m am ars ... am ramas cu gust amar rani adanci si lupte interioare ... nu merita. Colega mea de lucru - aceasi poveste aceasi zodie - la ea s a terminat si mai urat de atat povestea ... cand imi spunea nu voiam sa cred evident ....