Vreau sa scap de acarieni ..va rog mult!

  •  
    • 2 mesaje
    9 Mar 2020, 13:05
    0 0
    Bună ziua tuturor, problema cu acarienii a devenit foarte importanta în ultima vreme, ei nu sunt periculoși sunt periculoși atunci când mor, nu trăiesc mult între 2 și 4 luni, devin periculoși când mor, excrementele lor rămân în saltele noastre, iar noapte le inhalam, respiram greu, ne trezim axfisiati, cu nasul înfundat, cu urdori la ochi, mâncărimi, etc. Aceastea sunt primele simptome ca avem o problema cu acarienii și va trebuii sa luam masuri importante. Nimeni nu este imun la asa ceva, toată lumea se îmbolnăvește, cei mai predispuși sunt copiii, cele mai periculoase boli sunt :ASTM. ALERGII, INFLAMAȚII ALE MUCOASEI NAZALE, DURERI DE CAP (migrene) , ETC, ne pun în pericol sănătatea și va trebuii sa cheltuim o grămadă de bani pentru tratamente și operații, va doriți asa ceva? Sper ca nu, soluția cea mai simpla este sa ii ținem sub control, cum facem asta? Dacă sunteți interesați sa scăpați de acarieni și nu numai, sa avem o igiena corespunzătoare în locuință noastră, eu am soluția. PENTRU CINE ESTE INTERESAT SA ÎMI TRIMITĂ UN MESAJ ÎN PRIVAT PENTRU MAI MULTE DETALII. MULȚUMESC. Alexandru.baloi@yahoo.ro