about facebook...

  •  
    • 10065 mesaje
    8 Sep 2015, 23:45
    1 1
    Maricon said:Cele mai deplasate conturi de FB sunt cele ale animalelor preferate. Sa i faci cont cainelui doar de dragul de a-i da importanta, mi se pare patetic, indiferent cat iti iubesti cainele sau pisica,. De ce nu poti posta in pagina ta de FB, iti trebuie cont separat al animalului, sa scrii tot tu, sau ce, te apuci sa latrii acolo?

     

    Valeiii ...

     

    Ma ajung regretele ca mi-am sters contul ...

     

  •  
    • 5609 mesaje
    9 Sep 2015, 02:34
    1 0
    ViktorC said:

    Valeiii ...

    Ma ajung regretele ca mi-am sters contul ... 

     
    Lasa ca poti sa-l reactivezi pe ala inchis, sau sa-ti faci unul nou pentru caine, pisica, lanturile de la gat, samd... daca te tenteaza sa scrii de pe mai multe conturi.

    In fond lumea poate sa-ti tina hangul, sau sa te ignore,  decizia le apartine oricum iar de comentat sau judecat sa nu duci grija, ca o fac toti, doar ca unii se fac ca ploua


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 9 Sep 2015, 02:50
  •  
    • 687 mesaje
    9 Sep 2015, 09:47
    0 1
    Sincer tin fb doar ca sa vb cu prieteni, colegi plecati prin alte tari. Mai vb cu fratele meu, cu verii mei si cam atat. Am cunostinte care tin fb doar pt jocuri si nimic mai mult. Dar am umblat pe la setari sau nu mai primesc notificari de la jocuri. Deja ajunsesem la expasperare cu candy crush saga, farm heroes sau bubble witch )
  •  
    • 10065 mesaje
    9 Sep 2015, 14:12
    1 0
    Cita rautate, nene ... sa birfiti voi "piinea noastra cea de toate zilele" ... facebucu' ...





    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 9 Sep 2015, 14:12
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Sep 2015, 00:39
    1 0
    da nu-ti trebuie sa stai toata ziua pe Fb, este de' ajuns sa verifici seara si dimineata mesajele si atunci vezi toate balariile care s-au postat de-a lungul zilei sau noptii.
    Pe Fb nu vad de ce ai petrece timp, nu prea este nimic de petrecut, exceptie facand cei care sunt pasionati de jocuri, dar la mine nu-i cazul ca nu m-au tentat niciodata.
  •  
    • 12 mesaje
    10 Sep 2015, 00:51
    0 0
    Este chiar folositor, pe langa faptul ca mi-am gasit prietenii din copilarie, si mai toti prietenii mei ii gasesc acolo, m-a ajutat foarte mult la organizarea evenimentelor, iar cei care fac spectacole sau organizeaza orice tip de eveniment sau au afaceri, pot profita din plin de el, te poate gasi cineva imediat, atunci cand nu ai carte de vizita, sau nu iti vor memora numele la site.