am aflat ca sotul meu merge la prostituate

  •  
    • 129 mesaje
    27 Aug 2015, 18:26
    1 1
    nu cred ca femeile pretind prea mult de la barbati, eu cred ca femeile ofera mult...majoritatea se gandesc mai mult la barbat decat la ele insusi...ceea ce e aiurea
  •  
    • 495 mesaje
    27 Aug 2015, 19:20
    0 0
    Trebuie sa fie un echilibru în orice.
    Oricum sa alegi rolul de victima nu e soluția.Viata și fericirea noastră. ..e in manile noastre, a nimănui altcuiva.
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 27 Aug 2015, 19:23
  •  
    • 129 mesaje
    27 Aug 2015, 20:08
    1 0
    in primul mesaj mi-ai dat de inteles vera ca esti superficiala dar vad ca nu e asa...ma mira primul tau mesaj ca el a pplecat ca ea nu ii oferea ceea ce isi dorea el...pot spune ca ma bucur ca m-am inselat
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Aug 2015, 23:11
    0 0
    Alex sau Alexa ?

    Care ti se potriveste mai bine, Marie ?

  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 17:20
    0 0
    alexa sunt
  •  
    • 12625 mesaje
    28 Aug 2015, 17:30
    1 0
    Îmi permiteți să scriu și aici.
    Pe vremuri bărbații de lume bună mergeau la fufe pentru ca era o mentalitate ca cei doi soți să doarmă îmbrăcați,femeile aveau migrene,daca bărbatul vroia mai mult chemau preotul și etc etc
    În zile noastre s-au învins niște tabu-uri. Dar bărbații au niște fetișuri pe care o singură femeie ,oricât de bună ar fi,nu le poate îndeplini. Și atunci căuta împlinire.
    Dar aici aș sfatui-o pe în topic dacă citeste să își trimiță bărbatul la analize. Cine știe ce putza a supt și s-a ales cu vreun herpes și îl poartă pe buze. Poate daca are și copii e mai bine să știe ce zace langa ea.
  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 19:19
    1 0
    de asta ma temeam si eu de vreo boala...ca nu e de joaca cu asa ceva
  •  
    • 10065 mesaje
    28 Aug 2015, 22:19
    0 1
    alexa.maria40 said:de asta ma temeam si eu de vreo boala...ca nu e de joaca cu asa ceva

     

    Exact.

     

    Cu un certificat medico-legal (parca asa ii zice) de la "supliment" s-o scos in fata fomeii bajeatu ...

     

    Ca bate cimpii nu-i o problema, merga linistit numai sa n-o imbonlaneasca, asa-i ?

     

    Doar acordul de "mergi linistit dar fii prudent" ii lipseste ...

     

  •  
    • 12625 mesaje
    28 Aug 2015, 22:26
    1 0
    Dar tu ce ai vrea să facă ? Poate lui ală îi place anal și uite ea pudică nu vrea. Are 3 copii acasă, 30 de ani de rate în franci francezi și părinți bolnavi. Să divorțeze ? Măcar să nu moară curând de SIDA , da-l draqu de golan.
  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 22:32
    0 0
    " Măcar să nu moară curând de SIDA , da-l draqu de golan. " carmen le zici cateodata de ma bufneste rasul )

    normal ca e dureros si isi pune femeia intrebari dar partea cu sanatatea este foarte importanta si nu trebuie neglijata victor, sa nu uitam ca are copii acasa si pt ea insasi trebuie sa fie sanatoasa

    golanul sa faca ce o vrea...
  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 22:32
    0 0
    sa traiasca sa plateasca ratele cum zicea carmen mai sus
    )))))))))
  •  
    • 12625 mesaje
    28 Aug 2015, 22:38
    0 1
    Pai stau și mă pun în pielea omului. Fac ăștia 2 o casă. Copii. 20 ani căsnicie. Bărbatul bun. Până îl apuca mâncărimea vârstei . ce faci ? Situație de compromis. Să se dea în bărci dacă ațâța minte are. Desigur ca s-a rupt lanțul de sex în familie. Dormit separat. Merge un an doi. Pe urma vin ei neuronii acasa
  •  
    • 10065 mesaje
    28 Aug 2015, 22:49
    1 0
    alexa.maria40 said:sa traiasca sa plateasca ratele cum zicea carmen mai sus
    )))))))))

     

    Macar atita lucru si el ...

     

    Povesteam eu in trecut ca una il lasara fara cuc pe barbata-su cind aflara ca are draguta .

     

    Dara na, o ramas tot cu ea ca la urma toata cu-i ii mai trebueste in afara de a munci si achita facturile ...

     

  •  
    • 1890 mesaje
    28 Aug 2015, 22:53
    1 0
    Da, situatie de compromis. Si cu sufletul tau de femeie ranita, ce faci?? Acum, ca s-a dus la prostituate, taci si inghiti dupa 20-25 de ani de casatorie (ca dupa mai mult timp "scula" e aparat urinar). Trebuie sa ai grija sa nu te imbolnavesti de la sotul "hoinar".Dar o situatie mai rea este atunci cand sotul se indragosteste de o alta femeie si nu din categoria infamanta. Ce te faci atunci? E cazul unei colege de-a mele. Culmea este ca sotul ei, amanta si ea sint colegi, si eu colega cu toti. Nu spun, biata fata incercat toate metodele sa-l intoarca, el parca e dus pe alta lume, vrajit, hipnotizat, e alt om. Ce e la ei in casa, nici la dusmani.
  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 22:56
    0 0
    doamne fereste de asemenea situatii...si imi imaginez cum se simte femeia respectiva fiind si colega cu amanta...

    ramai fara cuvinte si speri sa nu ti se intample si tie

    niciodata nu stii la ce sa te astepti din partea unui om, poti fi cea mai frumoasa, cea mai desteapta daca omul de langa tine iti face o figura din asta, ramai traumatizata pe viata

    Acest mesaj a fost editat de către alexa.maria40: 28 Aug 2015, 22:59
  •  
    • 10065 mesaje
    28 Aug 2015, 22:58
    0 0
    scorpion112 said:Da, situatie de compromis. Si cu sufletul tau de femeie ranita, ce faci?? Acum, ca s-a dus la prostituate, taci si inghiti dupa 20-25 de ani de casatorie (ca dupa mai mult timp "scula" e aparat urinar). Trebuie sa ai grija sa nu te imbolnavesti de la sotul "hoinar".Dar o situatie mai rea este atunci cand sotul se indragosteste de o alta femeie si nu din categoria infamanta. Ce te faci atunci? E cazul unei colege de-a mele. Culmea este ca sotul ei, amanta si ea sint colegi, si eu colega cu toti. Nu spun, biata fata incercat toate metodele sa-l intoarca, el parca e dus pe alta lume, vrajit, hipnotizat, e alt om. Ce e la ei in casa, nici la dusmani.

     

    La ce bun tot balamucul ala ?

     

    De ce nu-si vede de viata ei ?

     

  •  
    • 12625 mesaje
    28 Aug 2015, 23:00
    0 0
    Îl lași ca nu poți trăi . Sunt și unele disperate după un singur bărbat. Uneori indiferență face minuni. Și mai face ceva minuni. Să îl lași în faliment. Niște haine tăiate,o schimbare de yala, mai un cui pe mașină mult iubită. Dacă îl lași puțin în aceiași chiloței nespălați vreo săptămână vaa începe oare amantă să îi spele?
  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 23:01
    0 0
    nu e bun la nimic balamucul victor dar biata femeie nu stie cum sa reactioneze mai bine si nu cred ca intelege de ce se intampla asta, probabil isi pune intrebari de genu: unde am gresit? sau face reprosuri ....
  •  
    • 1890 mesaje
    28 Aug 2015, 23:03
    0 2
    A incercat fata sa vorbeasca cu ea, sa o roage sa-l lase in pace. Ea are un tupeu fantastic, stie sa vorbeasca, la orice are argumente, neaga vreo apropiere intima de sotul respectivei in afara de colegialitate si prietenie; apropo de prietenia dintre un barbat si o femeie cum am vazut un topic. Probele sunt imbatabile (desfasuratorul de telefon cu apeluri de la ea la ore nepotrivite, vorbit ore in sir, colegii i-au mai vazut pe amorezi in masina lui/ei parcate in locuri dosnice etc) si amanta neaga cu seninatate in fata evidentei. Cu el mare lucru nu ai ce vorbi. E pur si simplu in lumea lui.
  •  
    • 129 mesaje
    28 Aug 2015, 23:03
    0 0
    cam razbunatoare esti carmen

    adevarul e ca...la inceput te gandesti la asta dar apoi iti dai seama ca nu merita omul efortul si iti vezi de viata ta, dar trebuie timp sa intelegi asta...dar oricum de lasat in strada merita omul...sa bage partaj sa ii ia tot ce poate la nesimtit