sarcina

  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 14:37
    1 0
    gabriela42 said:
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

     

    Daca io nu le-am mai admirat si respectat ...

     

    Apoi ... sa ma bata Dumnezeu ...

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 22 Iul 2015, 14:39
  •  
    • 12208 mesaje
    22 Iul 2015, 14:41
    0 0
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

     

    Daca io nu le-am mai admirat si respectat ...



     

    Apoi ... sa ma bata Dumnezeu ...

     

     

     Mai baiete ! Tu ti-o cauti !

  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iul 2015, 14:55
    0 0
    gabriela42 said:
    ViktorC said:
    gabriela42 said:
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

     

    Daca io nu le-am mai admirat si respectat ...



     

    Apoi ... sa ma bata Dumnezeu ...

     

     

     Mai baiete ! Tu ti-o cauti !

     
      Hai  sa  o  cautam  impreuna!!!

  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 15:07
    1 0
    Parca aud acum :

    - oi ... nu oi nu c ma bati mamica oi ...

    - da' tu vrei, asa-i ?

    -io vreau da ...

    - da ...? nu ma iubesti, asa-i ?

    Io baieti si incepura saraca sa plinga ... ca sa nu mai zic asta ...

    Am fost intelegator, normal ... i-am lasat citeva zile sa se linisteasca apoi ne-am dat impreuna pe coasta la cules de cacadire ...

    Ce vremuri ...



  •  
    • 7959 mesaje
    22 Iul 2015, 20:29
    1 0
    gabriela42 said:
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

     Gabi, poate nici tu nu stiai ca admirarea unei alte femei de catre o femeie este una dintre definitiile date de DEX pentru bisexualitate. Io am cautat dex-ul pentru lamurire ca prea ma-nerva topicul ala, iar alta definitie vine cu completarea de "conotatie sexuala". Deh, deformare profesionala asta cu cautatul de opinii pertinente...


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 22 Iul 2015, 21:19
  •  
    • 7959 mesaje
    22 Iul 2015, 21:04
    1 0
    "Macesul este cacadir"
    Chiar voiam sa intreb, dar avem internet, nu-i asa? Am verificat si e corect.
    Bre Viktore, nu poti sa vorbesti si tu romaneste, aka pe limba tuturor? Sa mor eu de am auzit de "cacadirul" tau pana la anii astia!!!
  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 22:21
    1 0
    Ai priceput, Ely ?

    In opinia unora , sperma e mai periculoasa ca si uraniu . Sa nu fiti atenti, sa nu va spalati dupa fiecare craceala si continuati a flutura servetelele pe unde va cade bine. Fa-ti repejor programare la doctor cel putin la fiecare trei zile si atentie sporita a nu-ti uita portmoneul acasa . S-au schimbat multe in lumea asta , deh , glanda foamei ... Nu ca pina acum nu ar fi fost, dar na , a luat amploare de cind cu balonase si tot felul de fite la care abia ca mai face fata organismul.
    Cu siguranta in trecut isi trageau ciolofanul de la eugenie pe cuc cind le cadeau bine de-un amor.

    Ha ha ha ...

  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 22:28
    2 0
    White_Storm said:"Macesul este cacadir"
    Chiar voiam sa intreb, dar avem internet, nu-i asa? Am verificat si e corect.
    Bre Viktore, nu poti sa vorbesti si tu romaneste, aka pe limba tuturor? Sa mor eu de am auzit de "cacadirul" tau pana la anii astia!!!

     

    Inca din copilarie eu le stiu de maces si cacadir.

     

    Alea mai micute si rotunde erau/sint macese, iar alea cu mult mai mari si lunguete, cacadir.

     

    Acum, ca e nua si aceiasi doar vreun alt soi ... nu mai stiu. Eu astfel le cunosc si diferentiez.

     

  •  
    • 90 mesaje
    22 Iul 2015, 23:52
    2 0
    ViktorC said:Ai priceput, Ely ?

    In opinia unora , sperma e mai periculoasa ca si uraniu . Sa nu fiti atenti, sa nu va spalati dupa fiecare craceala si continuati a flutura servetelele pe unde va cade bine. Fa-ti repejor programare la doctor cel putin la fiecare trei zile si atentie sporita a nu-ti uita portmoneul acasa . S-au schimbat multe in lumea asta , deh , glanda foamei ... Nu ca pina acum nu ar fi fost, dar na , a luat amploare de cind cu balonase si tot felul de fite la care abia ca mai face fata organismul.
    Cu siguranta in trecut isi trageau ciolofanul de la eugenie pe cuc cind le cadeau bine de-un amor.

    Ha ha ha ...

     

    Viktoraș, ar trebui să purtați un semn la vedere: pericol de spermicire! )) Bre, eu nu înțeleg o chestie. În general, știu pe ce lume trăiesc, iar dacă sunt în beznă cu ceva, mă documentez, întreb ÎNAINTE de a mă apuca de treabă. Ori acum văd că vine o fătucă ruptă de realitate, se apucă de sport de performanță, eventual face și un copil pe care nu și-l dorește și pe care îl pune în raft la categoria "accidente d'ale vieții", iar eu ar trebui să o iau de mânuță și să îi explic treaba cu orificiile și cu fluidele corporale. Adică să o las să creadă că e în regulă să fie atât de neștiutoare și de ruptă de realitate. Și tot eu sunt judecată, la o adică, pentru că mă dau deșteaptă și o ironizez, ca să se trezească, în pana mea, în loc să îi dau cu copy-paste 1000 de cuvinte despre spermă și coit. WTF?!?
    Acest mesaj a fost editat de către Mimira: 22 Iul 2015, 23:53
  •  
    • 12208 mesaje
    23 Iul 2015, 05:08
    1 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

     Gabi, poate nici tu nu stiai ca admirarea unei alte femei de catre o femeie este una dintre definitiile date de DEX pentru bisexualitate. Io am cautat dex-ul pentru lamurire ca prea ma-nerva topicul ala, iar alta definitie vine cu completarea de "conotatie sexuala". Deh, deformare profesionala asta cu cautatul de opinii pertinente...

    Stormy tu stii bine! Si tu esti groaznica(in cel mai admirativ mod cu putinta o spun si am mai spus ca te iubesc de aici rezulta ca sunt deci sunt bi /bisexuala nu ...??? 

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Iul 2015, 06:15
    1 0
    Viktore, la noi macesul e maces, fructele sunt mai mari si lunguiete , fructele mici, rotunde si rosii se numesc paducele.
    Cate "bordeie, atatea obiceie". 
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 23 Iul 2015, 06:24
  •  
    • 7959 mesaje
    23 Iul 2015, 06:20
    1 0
    Gabrielle si eu te iubesc draga mea. Accepta ca esti bisexuala si vei vedea ce linistita si happy ai sa fii. Io am acceptat deja!

    Intr-o lume nebuna inca unul in plus ce mai conteaza?
  •  
    • 12208 mesaje
    23 Iul 2015, 13:26
    0 0
    White_Storm said:Gabrielle si eu te iubesc draga mea. Accepta ca esti bisexuala si vei vedea ce linistita si happy ai sa fii. Io am acceptat deja!

    Intr-o lume nebuna inca unul in plus ce mai conteaza?

    Buna Stormy ,te pup ! Cred sunt chiar mandra de mine ,ca am deschiderea asta emotionala ...

  •  
    • 11561 mesaje
    23 Iul 2015, 14:12
    1 0
    White_Storm said:Gabrielle si eu te iubesc draga mea. Accepta ca esti bisexuala si vei vedea ce linistita si happy ai sa fii. Io am acceptat deja!

    Intr-o lume nebuna inca unul in plus ce mai conteaza?

     Ma  bag  si  eu  printre  voi!!

  •  
    • 12208 mesaje
    23 Iul 2015, 14:32
    0 0
    pitipoanca69 said:
    White_Storm said:Gabrielle si eu te iubesc draga mea. Accepta ca esti bisexuala si vei vedea ce linistita si happy ai sa fii. Io am acceptat deja!

    Intr-o lume nebuna inca unul in plus ce mai conteaza?

     Ma  bag  si  eu  printre  voi!!

    Esti bagat deja ...ce nu stii ....???Nu esti prieten cu noi ?

  •  
    • 10065 mesaje
    23 Iul 2015, 18:15
    1 0
    beautifulrich said:VAi , draga Victor dar ce glumet esti, pentru Elly stai linistita, fa-ti un obicei din a merge la un medic ginecolog care sa iti recomande pilule contraceptive, protejeaza -te si nu baga in seama toti boii cu glume proaste, cate 800 pe forumuri! Vai, dar cat amuzament, vai dae ce intreba fata ca s-a sters cu un servetel pe care era niste sperma, cat sunteti voi de destepte si fata asta de prosta, mai sa fie?
    Si una care "se cracea "prin nu stiu ce sate, toti mitocanii pe bloguri si daca -i  la puricat ar plati pentru o cracire adevarata si un servetel plin de sperma.


    Ca sa se stearga pe botique dupa aceea si sa spuna ca ala a fost doar desertul.

    Elly te pup si ai grija de tine...

     

    Ooo ... in final o gluma buna ...

     

    Io ma simt foarte bine si imi merge de minune si la "hotel capita" .

     

  •  
    • 10065 mesaje
    23 Iul 2015, 18:34
    1 0
    Mimira said:
    ViktorC said:Ai priceput, Ely ?

    In opinia unora , sperma e mai periculoasa ca si uraniu . Sa nu fiti atenti, sa nu va spalati dupa fiecare craceala si continuati a flutura servetelele pe unde va cade bine. Fa-ti repejor programare la doctor cel putin la fiecare trei zile si atentie sporita a nu-ti uita portmoneul acasa . S-au schimbat multe in lumea asta , deh , glanda foamei ... Nu ca pina acum nu ar fi fost, dar na , a luat amploare de cind cu balonase si tot felul de fite la care abia ca mai face fata organismul.
    Cu siguranta in trecut isi trageau ciolofanul de la eugenie pe cuc cind le cadeau bine de-un amor.

    Ha ha ha ...

     

    Viktoraș, ar trebui să purtați un semn la vedere: pericol de spermicire! )) Bre, eu nu înțeleg o chestie. În general, știu pe ce lume trăiesc, iar dacă sunt în beznă cu ceva, mă documentez, întreb ÎNAINTE de a mă apuca de treabă. Ori acum văd că vine o fătucă ruptă de realitate, se apucă de sport de performanță, eventual face și un copil pe care nu și-l dorește și pe care îl pune în raft la categoria "accidente d'ale vieții", iar eu ar trebui să o iau de mânuță și să îi explic treaba cu orificiile și cu fluidele corporale. Adică să o las să creadă că e în regulă să fie atât de neștiutoare și de ruptă de realitate. Și tot eu sunt judecată, la o adică, pentru că mă dau deșteaptă și o ironizez, ca să se trezească, în pana mea, în loc să îi dau cu copy-paste 1000 de cuvinte despre spermă și coit. WTF?!?

     

    Sau sa ne tinem nadragii pe noi .

     

     

    Nici servetelele de nas nu le invirti deasupra capului precum chilotii, nicidecum folosit in alte scopuri. Asta e la mintea oricui.

     

    Nu pricep ce cauta nenea cu servetelul in zona respectiva. Sa fi fost pus a face curat la locul de munca ?

     

     

  •  
    • 12625 mesaje
    24 Iul 2015, 15:32
    1 0
    ely1234 said:Va rog ajutati.ma cu un raspuns!dupa un contact sexual cu iubitul meu m.am atins din greseala in zona genitala cu un servetel pe care se afla sperma.pot ramane insarcinata?

     
    Cu siguranta DA.
    Spermatozoizii sunt niste viermisori mici mici , microscopici . Daca el te-a sters si pana ai reactionat si te-ai spalat e posibil ca unul mic , mic , microscopic sa intre intre labii, chiar si virgina fiind. E de ajuns unul ..mic, mic, microscopic.

     

  •  
    • 2 mesaje
    24 Iul 2015, 21:49
    0 0
    Buna ziua,sunt noua in acest grup!am si io o probl..ma dor sani de ceva zile si nu inteleg de ce ma tine asa mult!incercam de ceva timp sa facem un bebe dar pana acum nu a ajuns..ultimul act sexual l_am avut pe data de 12iulie..de e data de 17-18 au inceput durerile de sani,ii simt putin grei si putin umflati!nu prea mai am pofta de mancare sau daca vreau sa mananc..ma dezgusta aproape orice! posibil sa fiu insarcinata?nu vreau sa ma dezamagesc din nou!aduc la constiinta ca ciclul menstrual e pe data de 1 si mi se pare cam ciudat sa ma doara sani asa devreme,daca ar fi din cauza cilului menstrual,mi_am facut ieri un test si a iesit negativ..ast un rasp!va multumesc
  •  
    • 117 mesaje
    25 Iul 2015, 01:26
    0 0
    nu esti insarcinata..dar poti lua un test de sarcina nu e foarte scump si afli