sarcina

  •  
    • 1 mesaje
    21 Iul 2015, 19:13
    0 0
    Va rog ajutati.ma cu un raspuns!dupa un contact sexual cu iubitul meu m.am atins din greseala in zona genitala cu un servetel pe care se afla sperma.pot ramane insarcinata?
  •  
    • 7959 mesaje
    21 Iul 2015, 20:52
    0 0
    ely1234 said:Va rog ajutati.ma cu un raspuns!dupa un contact sexual cu iubitul meu m.am atins din greseala in zona genitala cu un servetel pe care se afla sperma.pot ramane insarcinata?

     Sigur, bine ai venit in randul ...femeilor. Cica o fata e fata pana face un copil. Bre, proaste sunteti unele, asa proaste nu eram nici "noi" pe vremuri! D-aia nu stiti nimic. 

  •  
    • 90 mesaje
    21 Iul 2015, 22:21
    4 0
    Disperarea fătucii îmi aduce aminte de o colegă de liceu, care a venit într-o zi de luni la școală, plânsă, umflată la față, de nerecunoscut. Fusese la o nuntă, în satul bunicilor ei, jucase în horă, o văzuse unul, o condusese apoi acasă și se drăgăliseră și ei, ca doi oameni vii ce erau. Ăla, mai înfipt - nu știu dacă am ales chiar bine cuvântul - îi pusese mâna pe sâni. Maxima îndrăzneală. Acu' disperarea fetei era asta: mai era sau nu mai era fată mare, din cauza pipăielii pe sânişori?!? Şi ne povestea ea, și plângea, şi ne-am pus și noi pe plâns, vreo 5 capre, că eram prietene și sufeream la comun! De reținut că eram în '90, într-a douășpea!!! Da' măcar noi aveam o scuză că eram încuiate, nu aveam internet, nu vedeam filme "educative", plus că eram terorizate de mamele care ne fabricaseră: " Dacă te prind că nu mai ești, te omor! Să ne mai stai în casa mea! " Acum, în 2015, ce scuză să ai când crezi că poți să rămâi gravidă cu șervețelu', păcatele mele?!?
  •  
    • 7959 mesaje
    22 Iul 2015, 06:42
    1 0
    Mimira said:Disperarea fătucii îmi aduce aminte de o colegă de liceu, care a venit într-o zi de luni la școală, plânsă, umflată la față, de nerecunoscut. Fusese la o nuntă, în satul bunicilor ei, jucase în horă, o văzuse unul, o condusese apoi acasă și se drăgăliseră și ei, ca doi oameni vii ce erau. Ăla, mai înfipt - nu știu dacă am ales chiar bine cuvântul - îi pusese mâna pe sâni. Maxima îndrăzneală. Acu' disperarea fetei era asta: mai era sau nu mai era fată mare, din cauza pipăielii pe sânişori?!? Şi ne povestea ea, și plângea, şi ne-am pus și noi pe plâns, vreo 5 capre, că eram prietene și sufeream la comun! De reținut că eram în '90, într-a douășpea!!! Da' măcar noi aveam o scuză că eram încuiate, nu aveam internet, nu vedeam filme "educative", plus că eram terorizate de mamele care ne fabricaseră: " Dacă te prind că nu mai ești, te omor! Să ne mai stai în casa mea! " Acum, în 2015, ce scuză să ai când crezi că poți să rămâi gravidă cu șervețelu', păcatele mele?!?

      Asta mi-aduce aminte de o prietena din clasa a VI-a care fusese pupata de un baiat si se intreba daca a ramas gravida. Doamneee, ce vremuri erau!!! 

  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 11:50
    1 0
    Ce obraznic ...

    Cum sa puna bre mina pe sinii fetei ?

    Iote bre la el ... "infiptu" ...

    Io unu nici acuma n-am curaj, d-apoi pe atunci , in "copilarie" ...

    Io unu le conduceam acasa, le bagam frumos in curte, trageam poarta sa fiu sigur ca nu iese si ... la revedere.
    Cica unu o cracit-o pe una pe imensul pietroi (stinca) de la poarta. Ea rusinoasa foc ! Sa-si scoata chiloteii pace ! Si io tras asa de-oparte si zice : iote, labirintul ... no haiha ! Deh, fie si asa, decit deloc ...
    Acu', nu stiu cit de adevarat e , dar asa vorbeste lumea ...

    Ce vremuri ... ce oameni ... ce rusinoase ...

  •  
    • 12208 mesaje
    22 Iul 2015, 12:05
    0 0
    ely1234 said:Va rog ajutati.ma cu un raspuns!dupa un contact sexual cu iubitul meu m.am atins din greseala in zona genitala cu un servetel pe care se afla sperma.pot ramane insarcinata?

     Nu esti sa stii ...Sarcinile se iau din aer. Ca si gripa ......daca bate vantul mai tare si tu nu ai chiloteii pe tine....

  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iul 2015, 12:20
    1 0
    Ce demodat sunt , eu credeam ca servetelele se folosesc pentru sters la gura!!!0
  •  
    • 90 mesaje
    22 Iul 2015, 13:14
    1 0
    M-ați omorât , râd singură prin casă ! Auziți voi ,știți bancul ăla vechi de peste 25 de ani ? " - Mamă , dacă fac sex oral pot să mă trezesc cu un copil? - Nu, draga mea, poți să te trezești cu o haină de blană." Ehei, ce vremuri ... Alte principii , alte valori , alte întrebări existențiale ... Că tot vorbeai de demodat , Pitipoanca!
  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iul 2015, 13:16
    1 0
    Mimira said:M-ați omorât , râd singură prin casă ! Auziți voi ,știți bancul ăla vechi de peste 25 de ani ? " - Mamă , dacă fac sex oral pot să mă trezesc cu un copil? - Nu, draga mea, poți să te trezești cu o haină de blană." Ehei, ce vremuri ... Alte principii , alte valori , alte întrebări existențiale ... Că tot vorbeai de demodat , Pitipoanca!

     
    Banuiesc  totusi , ca  nu  i  vorba  de  o  blana  naturala!!!:00

  •  
    • 12208 mesaje
    22 Iul 2015, 13:24
    0 0
    Mimira said:M-ați omorât , râd singură prin casă ! Auziți voi ,știți bancul ăla vechi de peste 25 de ani ? " - Mamă , dacă fac sex oral pot să mă trezesc cu un copil? - Nu, draga mea, poți să te trezești cu o haină de blană." Ehei, ce vremuri ... Alte principii , alte valori , alte întrebări existențiale ... Că tot vorbeai de demodat , Pitipoanca!

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

  •  
    • 90 mesaje
    22 Iul 2015, 13:30
    0 0

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!
  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iul 2015, 13:32
    1 0
    Avea dreptate Alcidess , se pare!!!
  •  
    • 90 mesaje
    22 Iul 2015, 13:33
    1 0
    pitipoanca69 said:
    Mimira said:M-ați omorât , râd singură prin casă ! Auziți voi ,știți bancul ăla vechi de peste 25 de ani ? " - Mamă , dacă fac sex oral pot să mă trezesc cu un copil? - Nu, draga mea, poți să te trezești cu o haină de blană." Ehei, ce vremuri ... Alte principii , alte valori , alte întrebări existențiale ... Că tot vorbeai de demodat , Pitipoanca!

     
    Banuiesc  totusi , ca  nu  i  vorba  de  o  blana  naturala!!!:00

     

    Ce mai contează, Piți? Pe mine mă enervează lipsa de principii a bărbaților din ziua de azi. Ieri haină de blană, azi herpes. Ce mai treabă...
  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iul 2015, 13:37
    1 0
    Mimira said:
    pitipoanca69 said:
    Mimira said:M-ați omorât , râd singură prin casă ! Auziți voi ,știți bancul ăla vechi de peste 25 de ani ? " - Mamă , dacă fac sex oral pot să mă trezesc cu un copil? - Nu, draga mea, poți să te trezești cu o haină de blană." Ehei, ce vremuri ... Alte principii , alte valori , alte întrebări existențiale ... Că tot vorbeai de demodat , Pitipoanca!

     
    Banuiesc  totusi , ca  nu  i  vorba  de  o  blana  naturala!!!:00

     

    Ce mai contează, Piți? Pe mine mă enervează lipsa de principii a bărbaților din ziua de azi. Ieri haină de blană, azi herpes. Ce mai treabă...

     Crezi  ca  doar  barbatilor  le  putem  imputa  lipsa  de  "principii" , in  era  moderna???

  •  
    • 90 mesaje
    22 Iul 2015, 13:40
    1 0
    ViktorC said:Ce obraznic ...

    Cum sa puna bre mina pe sinii fetei ?

    Iote bre la el ... "infiptu" ...

    Io unu nici acuma n-am curaj, d-apoi pe atunci , in "copilarie" ...

    Io unu le conduceam acasa, le bagam frumos in curte, trageam poarta sa fiu sigur ca nu iese si ... la revedere.
    Cica unu o cracit-o pe una pe imensul pietroi (stinca) de la poarta. Ea rusinoasa foc ! Sa-si scoata chiloteii pace ! Si io tras asa de-oparte si zice : iote, labirintul ... no haiha ! Deh, fie si asa, decit deloc ...
    Acu', nu stiu cit de adevarat e , dar asa vorbeste lumea ...

    Ce vremuri ... ce oameni ... ce rusinoase ...

     

    Rușinos, așa zici? ) Prima mea poveste cu pipăitul sânilor : vreo 16-17 ani , sâni aproape deloc . Mergem eu si iubi de atunci la un film , mai vedem vreo 3 minute de acțiune , ne mai sărutăm vreo juma' de oră ,știți şi voi cum era . Spre sfârșitul filmului ,dă să îmi măsoare bustul . Eu , nu și nu . El ,da, eu, nu . Și tot așa , până se plictisește . Păi ce , să îmi deranjeze șosetele din sutien?!? )
  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 14:09
    1 0
    Mimira said:
    ViktorC said:Ce obraznic ...

    Cum sa puna bre mina pe sinii fetei ?

    Iote bre la el ... "infiptu" ...

    Io unu nici acuma n-am curaj, d-apoi pe atunci , in "copilarie" ...

    Io unu le conduceam acasa, le bagam frumos in curte, trageam poarta sa fiu sigur ca nu iese si ... la revedere.
    Cica unu o cracit-o pe una pe imensul pietroi (stinca) de la poarta. Ea rusinoasa foc ! Sa-si scoata chiloteii pace ! Si io tras asa de-oparte si zice : iote, labirintul ... no haiha ! Deh, fie si asa, decit deloc ...
    Acu', nu stiu cit de adevarat e , dar asa vorbeste lumea ...

    Ce vremuri ... ce oameni ... ce rusinoase ...

     

    Rușinos, așa zici? ) Prima mea poveste cu pipăitul sânilor : vreo 16-17 ani , sâni aproape deloc . Mergem eu si iubi de atunci la un film , mai vedem vreo 3 minute de acțiune , ne mai sărutăm vreo juma' de oră ,știți şi voi cum era . Spre sfârșitul filmului ,dă să îmi măsoare bustul . Eu , nu și nu . El ,da, eu, nu . Și tot așa , până se plictisește . Păi ce , să îmi deranjeze șosetele din sutien?!? )

     

    Sa inteleg  ca pe tine nu te intrebau acasa cum fu filmul ?

     

     

    Pe mine da, in special tata, doar stia el ca nici macar ce film a rulat nu am idee ... dara na, era si el mort de curiozitate ...

     

  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iul 2015, 14:11
    1 0
    Da ce dezmat era Domle , pe vremuri!!!
  •  
    • 12208 mesaje
    22 Iul 2015, 14:19
    0 0
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

  •  
    • 10065 mesaje
    22 Iul 2015, 14:20
    1 0
    pitipoanca69 said: Da ce dezmat era Domle , pe vremuri!!!

     

    Chiar ca fu dezmat . In special in decursul a citiva ani cit unchiu-meu fu "capu" in zona, cu filmele, discoteci, baluri ... mai mare dragul sa te dai prin caminul cultural ...

     

     

    Ehe ... si ce nu facea o draguta pentru o intrare la film mai speciala asa ...

     

  •  
    • 90 mesaje
    22 Iul 2015, 14:31
    0 0
    gabriela42 said:
    Mimira said:

    Vai esti groaznica !Nu te stiu prea bine dar...te iubesc! 

     

    Gabriela , îți mulțumesc tare , tare ! Știu că nu mă cunoști prea bine , dar să mă lași și tu pe mine să te iubesc!

     cu drag!Pentru baieti explicatie:asta nu inseamna nimic sexual  -ci doar admiratie si respect!

     

    Gabriela, bine că ai precizat , ca să nu se încingă inutil imaginațiile băieților! Admirație și respect ,da. Și un pupic de "mulțumesc, dragă prietenă", de la mine .