Fetita iubitului meu

  •  
    • 90 mesaje
    20 Iul 2015, 23:45
    1 0
    Viktor, cel mult pe privat le pot enumera, mă interesează destul de mult cum mă percep oamenii . Oricum ,al meu soț mi-a luat frica și, dacă vrea să îi aduc ceva când este rupt în patru de obosit, nu zice "Te rog frumos, îmi dai şi mie un măr? " ( de exemplu), ci "Ne dai și nouă mere ?" Nu prea îi pot urmări eu logica ,dar îmi place fața de copil necăjit , când cere . )) Un speculant maaare , dar e al meu și îl iubesc.
  •  
    • 10065 mesaje
    20 Iul 2015, 23:55
    1 0
    Mimira said:Viktor, cel mult pe privat le pot enumera, mă interesează destul de mult cum mă percep oamenii . Oricum ,al meu soț mi-a luat frica și, dacă vrea să îi aduc ceva când este rupt în patru de obosit, nu zice "Te rog frumos, îmi dai şi mie un măr? " ( de exemplu), ci "Ne dai și nouă mere ?" Nu prea îi pot urmări eu logica ,dar îmi place fața de copil necăjit , când cere . )) Un speculant maaare , dar e al meu și îl iubesc.

     

    Deh, mai stiu eu unu' ce se copilareste si isi trage o fata de nevinovat ...

     

    Al tau sot, pare a fi un mare norocos .

     

    Iubiti-va, iubiti-va, iubiti-va !!!

     

  •  
    • 90 mesaje
    21 Iul 2015, 13:23
    1 0
    Viktor, fața de nevinovat merge la sigur! Mulțumesc frumos pentru compliment, da, cred că este norocos soțul meu, dar și eu sunt. Oricum, mai mult el. De iubit, ne iubim, că de asta ne-am luat. Am trecut prin bune și prin rele și așteptăm, unul lângă altul, ce ne va mai da viața.
  •  
    • 10065 mesaje
    21 Iul 2015, 13:47
    1 0
    Mimira said:Viktor, fața de nevinovat merge la sigur! Mulțumesc frumos pentru compliment, da, cred că este norocos soțul meu, dar și eu sunt. Oricum, mai mult el. De iubit, ne iubim, că de asta ne-am luat. Am trecut prin bune și prin rele și așteptăm, unul lângă altul, ce ne va mai da viața.

     

    Frumos !

     

    Unde dragoste e ...

     

    Doar ginduri de bine, de la nenea Viktor .

     

    LE.

     

    Mi-l retrag pe "limbosu" sa nu para (iarasi) a misto.

     

    Sincer va doresc un prezent si-un viitor fix dupa cum voi vi-l doriti.


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 21 Iul 2015, 14:07