cea mai buna pastila de slabit

  •  
    • 1 mesaje
    4 Iun 2015, 23:23
    3 0

    Incep prin a va spune ca in acest moment arat si ma simt minunat, dar nu a fost mereu asa.... de mica am avut probleme cu greutatea, mereu chinuindu-ma cu diete stricte si exagerat de mult sport. si cum renuntam la o dieta, cum puneam iar pe mine kilogramele date jos plus cateva extra  :sml-confused0067:

    Cu 7 luni in urma un prieten, instructor de fitness si multiplu campion in fitness si bodybuilding mi-a spus despre o pastila minune, ADIPEX RETARD, am fost foarte reticenta in a o incerca (avand multe experiente neplacute cu alte pastile inainte), dar cand am aflat ca si mama lui urmeaza tratament cu aceste pastile mi-am zis sa le incerc.

    Le luam dimineata, cand ma trezeam,primele 3-4 zile nu am simtit mare lucru, apoi cum le luam cum senzatia de a manca non stop (mai ales dulce) imi disparera brusc. Nu mi-a venit sa cred,in prima saptamana am slabit 3 kg fara sa ma infometez deloc

     practic, aceasta pastila (care in tarile mult mai dezvoltate decat a noastra este folosita cu mare succes de catre doctori in combaterea obezitatii),blocheaza centrul apetitului in creier facandu-te sa nu ma simti nevoia de a manca mult sau prost.

    in prezent am 52 kg (167 inaltime) si duc un stil de viata ft curat si sanatos ajutata de doar o pastila de ADIPEX RETARD pe zi, si am recomandat-o tuturor care au nevoie, la toti avand acelasi efect uimitor.

    Vreau sa le multumesc celor de la steroizianabolizanti.ro, fiind singurii care au reusit sa aduca acest medicament in tara, iar celor care citesc acest mesaj sper sa le fiu de ajutor deoarece stiu cat de greu si frustrant poate fi sa te lupti cu kg ani de zile fara succes.

    daca la noi a functionat, va functiona si la tine cu siguranta. mult succes

  •  
    • 495 mesaje
    5 Iun 2015, 15:15
    2 1
    O fi miraculoasa dar da dependenta.
    Pofta de mâncare continua(și mai ales dulce) poate avea ca cauza și candida intestinala.
    Pastilele dau multe efecte secundare.Cel mai bine este sa înveți sa mănânci corect.Sa elimini semipreparate,grăsimi,rafinate.Si sa treci pe fructe și legume crude (în cantități mari), cereale, peste.....Cu pastilele corpul se va obișnui la un moment dat și nu vor mai avea efect.Nu va mai amăgiți.
  •  
    • 24 mesaje
    8 Iun 2015, 15:36
    0 0
    Sunt utile si produsele pentru slabit, dar consider ca pentru o slabire sanatoasa si de durata  e nevoie de exercitii fizice si de o atentie sporita in alimentatie. Renuntarea la grasimi si carbohidrati e de un real folos.

     
  •  
    • 3 mesaje
    9 Iun 2015, 16:12
    0 0
    Eu recomand sportul, pentru slabit. Eu fac zilnic acasa un program, si chiar are efect. Sora, nasa si cumnata mea au inceput acest program de slabit si acum il practic si eu. Nu te costa nimic. Programul este de 2 luni, dupa aceste 2 luni o sa observi ca slabesti pe zi ce trece. Te trezesti in fiecare dimineata mai slaba. Nu trebuie sa te infometezi. Trebuie sa mananci cu 2 ore inainte de a face sport si cu 2 ore dupa. Eu aveam 57 de kg acum dupa o luna de sport am 55 si mananc normal, mananc si dulciuri foarte multe. Nu am fost niciodata de acord cu pastilele deoarece nu asa slabesti sanatos. Facand sport iti formezi si muschi si ajungi sa ai patratele