Persoane inselate de vrajitoare

  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 11:14
    0 2
    Da toti stim ca nu e bine dar unii dintre noi tot la ele apelam.Si e adevarat ca apelezi la ele ptr o problema si iesi cu altele mai urate. Le intereseaza doar sa ia banii si atat. Si daca nu platesti cat trebuie te injura si te ameninta
  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 11:18
    0 0
    Marius explicane ce ai patit.
  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 11:34
    0 0
    Experienta ta
  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 13:33
    0 0
    Eu personal am avut parte de experiente foarte neplacute din cauza acestor persoane si nu am apelat numai la una ci la mai multe si e cea mai mare greseala, sa nu faceti niciodata asa ceva.Dupa ce am tras pe pielea mea urmarile, poate din disperare am mai apelat si la alta, la última si aaceasta m- ajutat si mi-a explicar foarte multe lucruri despre aceste impostoare
  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 13:33
    0 0
    Omu din greseli invata
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Apr 2015, 17:57
    0 0
    lourdes08 said:Nu vreau sa zic pentru ca o sa spui ca sunt picata in cap,dar foarte mult si nici nu mi- a ghicit viitorul. Dar da am gasit pe cineva care m-a ajutat intr-o problema dar dupa ce am cheltuit o gramada

     

     

    incerca macar un pic de dragul meu, te rog. sa  rad putin cu gura pana la urechi!

  •  
    • 3765 mesaje
    22 Apr 2015, 17:58
    0 0
    mariusbuc said:
    lourdes08 said:Mi-ar placea sa discutam despre acest subiect deoarece cred ca sunt multe persoane care au trecut pe la asa zisele vrajitoare ghicitoare

     

    crede.ma si daca ti.as explica nu ai crede...

     

    totusi, incearca.

     avem o minte deschizabila la explicatii vrajitoresti.

  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 20:11
    0 0
    Nu e bine sa razi de necazul altei persoane cu toate ca in acest caz vorbesc despre mine mi-am facut-o eu cu mana mea.Banii da sunt importanti pentru ca am piérduti.Multi dar sunt consecintele mai dureroase
  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 20:12
    0 0
    Marius nu vrea sa ne explice nimic
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Apr 2015, 21:24
    0 0
    lourdes08 said:Nu e bine sa razi de necazul altei persoane cu toate ca in acest caz vorbesc despre mine mi-am facut-o eu cu mana mea.Banii da sunt importanti pentru ca am piérduti.Multi dar sunt consecintele mai dureroase

     

    necaz!!?

    necaz e atunci cand  patesti ceva, cand doamne fereste pateste cineva drag ceva, cazi pe o coaja de banana si-ti spargi nada curului, atunci cand o furtuna face ca un copac sa cada peste tine..

    ceea ce spui tu este prostie. curata prostie.

    vroiam doar sa stiu cam la cat te costa sa-ti dai seama ca esti prost facut gramada.

  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 23:32
    0 0
    Nu ai nici un drept sa faci prost pe nimeni ptr ca nu esti nimeni, fiecare avem dreptul de a ne exprima dar sunt si persoane needucate ca si tine, pacat, nu mai scriu ca i-mi pierd timpu cu persoane ca si tine.Cu ce te crezi mai superior? Ca nu ai apelat la vrajitoare, sigur multe altele doar suntem oameni si gresim
  •  
    • 51 mesaje
    23 Apr 2015, 10:09
    0 0
    Interesant ceea ce spui
  •  
    • 51 mesaje
    23 Apr 2015, 10:17
    0 0
    Cineva m- criticat aici pentru lipsa de ortografie si ca nu stiu sa scriu,i-mi cer scuze locuiesc in alta tara si am activat corectorul pe tastatura teléf.si ma corecteaza automat asa ca nu criticati atat
  •  
    • 3765 mesaje
    23 Apr 2015, 10:34
    0 0
    mariusbuc said:

     

    vrajitoarea dupa ce face pactu primeste un spirit care acel spirit face ce i se cere adica sa faca rau pent ca atunci cand faci pact cu satan o faci ca vrei sa te razbuni pe cineva sau ca iti place sa faci rau sau vrei sa te inbogatesti facand rau...in functie de ce pact faci cu satan asa puteri primesti mai mari sau mai mici...mie imi face farm bunicamea cu unchimio si cum am aflat...mi.a aratat dumne prin vise

     

     

    nu ti-a aratat dumneze si pe ce loc esti pe scara prostiei?

  •  
    • 3765 mesaje
    23 Apr 2015, 10:38
    0 0
    lourdes08 said:Nu ai nici un drept sa faci prost pe nimeni ptr ca nu esti nimeni, fiecare avem dreptul de a ne exprima dar sunt si persoane needucate ca si tine, pacat, nu mai scriu ca i-mi pierd timpu cu persoane ca si tine.Cu ce te crezi mai superior? Ca nu ai apelat la vrajitoare, sigur multe altele doar suntem oameni si gresim

     

     

     

    faptul ca nu am apelat niciodata, ma pune pe o treapta superioara tie.

    faptul ca nu voi apela niciodata, ma face rege in tara prostilor.

    un om destept invata din greselile lui si ale altora. prostul nu invata nimic.

  •  
    • 51 mesaje
    23 Apr 2015, 11:03
    0 0
    Jeje exact prosti ca si tine nu au ce invata divida,lipsa ta de educatie,superior mie,da,in prostie
  •  
    • 10065 mesaje
    23 Apr 2015, 11:42
    0 0
    Io&Ig, de ce nu mergeti voi sa fiti vrajiti, poate-asa va si iubiti .

  •  
    • 51 mesaje
    23 Apr 2015, 11:57
    0 0
    Da asta mi-ar mai lipsii.Da ar trebuii sa incercam jeje>
  •  
    • 10065 mesaje
    23 Apr 2015, 12:17
    0 0
    lourdes08 said:Da asta mi-ar mai lipsii.Da ar trebuii sa incercam jeje>

     

    Imi traduceti va rog ce-i aia "jeje" ?  

     

  •  
    • 51 mesaje
    23 Apr 2015, 12:24
    0 0
    Faci misto nu? E ca si cum ar fi o gluma, scuze daca nu ma inyelegi, aici se foloseste mult in WhatsApp