Ghicit in carti si cafea!

  •  
    • 3 mesaje
    19 Dec 2014, 11:34
    0 0
    Enigma viitorului propiu oputem rezolva,doar pentru cine are dorinta de a afla, si incredere,etaland cartiile cu ajutorul meu,pentru informatii minime pe care mi-le oferiti intr-o prima conversatie., exemplu: prenume,data nasterii,infatisare,culoare ochi. 
    Doar incercand puteti afla, doar perseverand puteti reusi.
    Problemele sentimentale,materiale sau de orice natura vor putea fii deslusite apeland la numarul de telefon 0720556315 . primind minime informatii dintr-o etalare scurta netaxabila apoi vom hotara impreuna o posibila colaborare. (GETA)
    Acest mesaj a fost editat de către geatarot: 19 Dec 2014, 11:41
  •  
    • 4346 mesaje
    19 Dec 2014, 17:14
    0 2
    geatarot said:Enigma viitorului propiu oputem rezolva,doar pentru cine are dorinta de a afla, si incredere,etaland cartiile cu ajutorul meu,pentru informatii minime pe care mi-le oferiti intr-o prima conversatie., exemplu: prenume,data nasterii,infatisare,culoare ochi. 
    Doar incercand puteti afla, doar perseverand puteti reusi.
    Problemele sentimentale,materiale sau de orice natura vor putea fii deslusite apeland la numarul de telefon 0720556315 . primind minime informatii dintr-o etalare scurta netaxabila apoi vom hotara impreuna o posibila colaborare. (GETA)

     

    Getooooo,,,,,, doar perseverand , poti ajunge in iad...asa ca da i nainte!!!! 

  •  
    • 3765 mesaje
    20 Dec 2014, 22:41
    0 1
    geatarot said:Enigma viitorului propiu oputem rezolva,doar pentru cine are dorinta de a afla, si incredere,etaland cartiile cu ajutorul meu,pentru informatii minime pe care mi-le oferiti intr-o prima conversatie., exemplu: prenume,data nasterii,infatisare,culoare ochi. 
    Doar incercand puteti afla, doar perseverand puteti reusi.
    Problemele sentimentale,materiale sau de orice natura vor putea fii deslusite apeland la numarul de telefon 0720556315 . primind minime informatii dintr-o etalare scurta netaxabila apoi vom hotara impreuna o posibila colaborare. (GETA)

     

     

    geto, ma cheama gigi, m-am nascut pe 29 februarie 1987, sunt atletic , putin muschi acolo unde trebuie , adica pe fese , la brat si la scula. ochii sunt albastrii precum marea, ca te pierzii si te poti si ineca in ei.

    cea mai mare problema e ca vreau sa ma alini de durerea asta-n cot. nu  vreau sa scap de tot de ea, ci sa mai ramana acolo ceva timp.

    ce  zici, sunt taxabil??

  •  
    • 3 mesaje
    22 Dec 2014, 10:03
    0 0
    Nu mai lasati comentarii aiurea. nu este nimeni obligat sa sune. cei ce jignesc persoane sunt nesimntiti. Eu imi fac doar meseria care o stiu de aceea cred ca sa deschis si aceasta categorie pe forum.
  •  
    • 3 mesaje
    22 Dec 2014, 10:03
    0 0
    Sper sa intelegeti
    Acest mesaj a fost editat de către geatarot: 22 Dec 2014, 10:04
  •  
    • 4346 mesaje
    22 Dec 2014, 16:15
    0 1
    geatarot said:Nu mai lasati comentarii aiurea. nu este nimeni obligat sa sune. cei ce jignesc persoane sunt nesimntiti. Eu imi fac doar meseria care o stiu de aceea cred ca sa deschis si aceasta categorie pe forum.

     
    Si ce meserie ai tu??...aia de a fraieri si a insela oamenii creduli disperati!!!!!!!!!!! asa ca dispari cu tot cu tarotul tau..ca smoala meriti!

  •  
    • 3765 mesaje
    27 Dec 2014, 11:37
    0 0
    geatarot said:Sper sa intelegeti

     

     

    inteleg geto!

    ce nu inteleg, daca esti buna la ghicit, de ce-ti faci reclama  p-aci?? crezi ca-i un loc plin de  naivute care se vor arunca la telefon sa te sune??

    am cunoscut oameni care aveaua aceasta indeletnicire si te asigur, nu trebuiau sa-si faca reclama.  desigur, erau la nivel de amatori si nu-si facusera un mod de trai din asta, dar ceea ce faceau faceau cu pasiune. ca un hobby. iar oamenii veneau garla, fara sa fie chemati.