marirea sanilor cu Clinical Bust?

  •  
    • 2 mesaje
    3 Ian 2015, 14:57
    2 4
    Pai,folosesc crema si capsulele de la clinical boust!iar dupa aplicarea cremei am o senzatie de asa de tensiune ca atunci cand trebuie sa imi vina cm.e ciudat!
  •  
    • 15 mesaje
    11 Ian 2015, 20:17
    3 0
    O sa incerc si eu,sper sa mearga ca si eu am complexele astea dar cum trebuie sa le iei?? ati putea sa imi spuneti?
  •  
    • 1 mesaje
    16 Ian 2015, 17:47
    1 0
    Chiar functioneaza?As dori sa incerc si eu tratamentul numai ca nu am incredere in remedii naturiste!!
  •  
    • 127 mesaje
    23 Ian 2015, 16:12
    3 1
    Fetelor, eu nu cred ca sunt in regula pastilele astea. Din experienta mea, nu au facut decat sa imi „umfle” temporar sanii, iar imediat ce incetam tratamentul, reveneau la aceeasi marime. Am tinut-o in astfel de pastile cativa ani buni, pana m-am hotarat intr-un final sa imi maresc sanii cu implant. E o decizie pe care n-o s-o regret niciodata, iti schimba mult increderea in sine si modul in care te privesti. Decat sa traiesti o viata intreaga cu o astfel de frustrare, mai bine iti invingi frica si apelezi la o solutie permanenta. Eu mi-am pus implanturi cu silicon anatomice, la dr Calin Dobos. Sunt foarte multumita de modul in care arata sanii mei acum, nu i-am facut foarte mari, cat sa se potriveasca unei persoane minione. M-a ajutat si dl dr sa ma hotarasc si sa aleg implanturile anatomice. Daca stati sa adunati banii pe care ii cheltuiti pe tratamente ce nu dau rezultate, va dati seama ca va costa mai mult in timp decat operatia estetica, iar de efecte nici nu mai vorbesc.
  •  
    • 292 mesaje
    28 Ian 2015, 16:06
    2 0
    Tratament folosit de mine și care a avut efecte,intr-adevar efectele aufost văzute in a II a lună dar au fost și sunt în continuare. Produsul este Woman Pride, cele mai bune oferte se pot face și prin intermediul adresei de email contactro@activefoodsupplements.com . Adresa de comandă a produsului - jurnalzilnic.com/sanatate/health-journal-wpride
  •  
    • 2 mesaje
    22 Feb 2015, 15:43
    2 0
    Bună ziua am început și eu tratamentul ăsta clinical bust de 1 săptămână credeți ca este bun într-adevăr? Încă nu sunt schimbări probabil este devreme
  •  
    • 15 mesaje
    22 Feb 2015, 16:57
    0 0
    este foarte devreme o sapt,dupa o luna trage concluziile si vei vedea daca merita sau nu
  •  
    • 2 mesaje
    23 Feb 2015, 11:26
    0 0
    Bună fetelor chiar este bun clinical bust ? Eu am început tratamentul de 1 săptămână dar nu se vede nimic probabil este devreme va rog Sami răspundeți dacă ați încercat tratamentul și dacă da rezultate
  •  
    • 1 mesaje
    17 Apr 2015, 19:06
    2 1
    Buna. As vrea sa imi cumpar acest tratament. A dat cuiva rezultate recent?
    Acest mesaj a fost editat de către Bia.1234: 17 Apr 2015, 19:07
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2015, 12:41
    0 0
    am o intrebare pentru cele ce au folosit pastilele: deregleaza cumva menstruatia?
  •  
    • 1 mesaje
    19 Sep 2015, 17:48
    0 1
    am o intrebare pentru cele ce au folosit produsele de marire a sanilor clinical bust. Ma feresc de pastile si as vea sa imi comand doar crema. Doar crema da rezultate? Si ce parere aveti si despre pastile? influenteaza cu ceva organismul?
  •  
    • 66 mesaje
    29 Sep 2015, 13:14
    3 0
    Administrarea de astfel de tratamente pentru marirea sanilor poate avea consecinte grave asupra sanatatii, deoarece iti pot provoca in organism grave dereglari hormonale. Eu am incercat o crema pentru marirea sanilor dar nu a avut niciun efect. Acum m-am hotarat sa apelez la un medic estetician pentru un implant cu silicon si dupa mai multe cautari, m-am hotarat sa imi fac operatia la doctorul Calin Dobos. Am inteles ca este unul dintre cei mai buni medici esteticieni.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Feb 2018, 00:22
    1 0
    Buna, sunt si eu interesata de acest tratament, dar nu stiu daca sa am incredere, am sani mari si lasati. 27 de ani,au fost lasati si inainte de sarcina dar dupa sarcina sunt grav lasati. As. Vrea doar sa ii tonific,sa ii ridic. Nu stiu exact daca trebuie pacient intreg capsule si crema sau doar una din cele doua. Multumesc sper sa ma ajutati
  •  
    • 1 mesaje
    8 Aug 2018, 16:19
    0 0
    Buna! As vrea sa încep si eu acest tratament dar nu sunt sigură ca da rezultate.La voi chiar a funcționat?