ati incercat Anastasia Valter Shape?

  •  
    • 1 mesaje
    7 Apr 2016, 10:27
    4 6
    eu le-am incercat...dupa parerea mea oana radu a slabit cu regimul nu cu pastilele....eu intr-o luna nu am dat jos nici macar un kg. am tinut o dieta..am renuntat la gustarile dupa 6 searaa...am 64 kg vroiam sa ajung la 58 sau 60 macar,,ceea ce nu s-a putut cu aceste pastile.dupa parerea mea....bani aruncati degeaba
  •  
    • 4346 mesaje
    12 Apr 2016, 20:44
    3 2
    oana radu a slabit cu o alimentatie sanatoasa si cu mut sport ....mai exact 2 ore de cardio pe zi !!!
  •  
    • 1 mesaje
    13 Apr 2016, 21:59
    4 4
    mai fetelor cine ma ajuta si pe mine sa imi spuna daca chear pot slabi cu ele.eu vreau doar sa dau jos burtica ca in rest nu cunt grasa.si am vazut ca scrie ca ptr celulita se ia unala doua zile.cum sa fac?
  •  
    • 1 mesaje
    21 Mai 2016, 19:25
    9 3
    Cum să iau aceste pastile ? Dimineața amândouă? Deodată?
  •  
    • 1 mesaje
    27 Mai 2016, 10:55
    4 4
    Eu am slabit 5 kg intr-o luna si voi mai continua sa i-au. Eu beau 2 l de apa pe zii si nici nu am facut sport si tot am slabit 5 kg. Bineinteles ca am renuntat la dulciuri si prajeli. Pe mn m-au ajutat.
  •  
    • 1 mesaje
    27 Mai 2016, 11:03
    3 2
    Buna fetelor. Inainte sa ma apuc de anastasia valter shape m-am cantarit si in doua luni am slabit 10 kg. Mentionez ca nu am avut o dieta anume. As mai avea nevoie sa dau jos inca vreo 7 kg ca sa ajung la greutatea ideala . Va pup si succes si voua .
  •  
    • 19 mesaje
    10 Iun 2016, 12:56
    4 1
    Daca am reusi sa renuntam la grasimi, rentasuri, mancare prajita pe langa faptul ca am fi mult mai slabi, am fi si mai sanatosi.

  •  
    • 1 mesaje
    28 Iun 2016, 19:05
    8 1
    Buna, mi am comandat aceste pastile si as fi foarte curioasa in cat timp as putea sa slabesc 3 kg urgent?
  •  
    • 1 mesaje
    11 Aug 2016, 00:21
    9 3
    Buna,am comandat si eu mâine sau poimâine o sa le primesc o sa va spun ce rezultate am,dar oricum eu tin si un regim disociat
  •  
    • 1 mesaje
    29 Aug 2016, 13:12
    7 2
    Buna! Am incercat pastilele Anastasia Valter Shape si chiar sunt foarte bune. Inainte mancam foarte mult la orice ora, eram foarte pofticioasa, iar dupa 2 zile deja nu am mai avut pofta de mancare si iti confera o stare de bine. Intr-o luna am slabit 17 kg cu ajutorul unei diete diversificate si foarte multa miscare. De la 69 kg, am ajuns la kg dorite 52. Acum mai iau o luna doar cate o pastila dimineata ca sa ma mentin si sa renunt usor la ele. Recomand cu incredere, dar cred ca depinde si de organism cat de mult slabesti. strong will!
  •  
    • 1 mesaje
    2 Nov 2016, 16:45
    4 1
    Buna fetelor am si eu o intrebare eu sunt in spania si as dorii sa imi fac comanda de pastile sa imi vina aici stiti cum as putea face asta .sau macar daca pot
  •  
    • 1 mesaje
    6 Dec 2016, 15:14
    7 2
    Observ multe pareri pro si contra despre aceste pastile, am cumparat si eu aceste pastile in urma cu o saptamana fiindca 100 de RON pt 2 cutii nu mi sa parut o avere. Dupa o saptamana de folosire a pastilelor, 2 pe zi am reusit sa dau jos 4 kg DAR si e un mare dar deoarece in acelasi timp am tinut dieta + sport de 4 zile pe saptamana cardio+fitnes. Intelegeti si bagati la cap ca nu veti slabi doar cu aceste pastile, ele ajuta prin crearea de satietate atunci cand mananci, am incercat si inainte sa slabesc prin sport si dieta dar aveam senzatie de foame tot timpul dar cu aceste pastile pot tine sub control acea senzatie de foame. Prin regim am eliminat paine si produsele fainoase, eliminat prajeli. Ma limitez strict la 1500kcal pe zi. Sport de 4 ori pe saptamana luni, marti, joi si vineri, 2 zile combinat cardio+fitens si 2 zile doar fitnes. Mananc dimineata cereale cu iaurt, la 11 o gustare printr-un baton de cereale, la 14:00 masa principala si seara doar fructe + 2-3 patratele de ciocolata neagra daca chiar am senzatie de foame.
    In concluzie nu va mai plangeti, tineti regim, faceti sport, folosesti pastilele pentru a tine pofta de mancare sub control si veti slabi.
    P.S sunt barbat si aparent pastilelele au afect si la noi.

    Acest mesaj a fost editat de către jessy89: 6 Dec 2016, 15:18
  •  
    • 2 mesaje
    23 Mar 2017, 19:47
    3 3
    Bună... Am inceput de două săptămâni să iau aceste pastile și am dat jos 4kg. Nu fac mișcare, doar din alimentație. Ce pot spune e că nu slăbești dacă le iei, ci ele te ajuta să îți controlezi starea de foame. Pentru mine sunt ok pentru că sunt o gurmanda. Am avut 74kg și am după două săptămâni 70kg și vreau să ajung la 58kg. Wish me luck
  •  
    • 2 mesaje
    23 Mar 2017, 19:47
    6 0
    Bună... Am inceput de două săptămâni să iau aceste pastile și am dat jos 4kg. Nu fac mișcare, doar din alimentație. Ce pot spune e că nu slăbești dacă le iei, ci ele te ajuta să îți controlezi starea de foame. Pentru mine sunt ok pentru că sunt o gurmanda. Am avut 74kg și am după două săptămâni 70kg și vreau să ajung la 58kg. Wish me luck
  •  
    • 1 mesaje
    26 Mar 2017, 11:45
    2 0
    Am o întrebare cum se ia pastilele astea ?abia mi-am cumpărat iar pe cutie scrie după micul dejun
  •  
    • 1 mesaje
    22 Apr 2017, 07:54
    4 0
    mancati carne , oua , lapte , va ingrasati de la prajituri, bomboane, ciocolata, fructe , fainoase si sucuri acidulate , daca cititi eticheta 100 ml de suc 12 grame de zahar , la un pahar 30 grame de zahar, o lingurita are 5 grame , asta inseamna 6 lg de zahar la un pahar de pepsi sau cola .Problema e ca zaharul este adaugat si in paine, mezeluri, iaurturi, un pahar de iaurt cu fructe are fix tot 6 lg de zahar . eliminati zaharul si veti slabi. Sper sa va ajute
  •  
    • 2 mesaje
    2 Aug 2017, 17:18
    1 0
    Pastilele acestea la mine nu prea au efect.Se iau 2dimineata odata sau 2 pe zi?Nu mananc paine nici prajit.Nici dulciuri.Beau sucuri de mere cu morcovi cu rosii si castraveti la storcator.Mananc foarte putin si atunci castraveti cu branza.Mananc chiar foarte putin.Din data de 19iulie pana azi doar 4kg ce am slabit.Am cumparat si un ab generator de 6zile si fac 50 zilnic.Am dat jos putine kg.
    Acest mesaj a fost editat de către Mirela2103: 2 Aug 2017, 18:23
  •  
    • 2 mesaje
    10 Aug 2017, 20:40
    3 1
    Pastilele astea mai mult de 4kg nu te ajuta sa slăbești?Mai am puțin și termin și a doua cutie și 4kg numai am reușit sa dau jos
  •  
    • 170 mesaje
    14 Dec 2017, 10:52
    2 1
    Eu am reusit sa slabesc cu ajutorul pastilelor Slim&Fit, m-am hotarat sa le incerc dupa ce am citit articolul acesta despre ele: http://www.sfaturisanatate.com/sa-slabim-natural-cu-slimfit
  •  
    C.r
    • 1 mesaje
    29 Iul 2018, 11:06
    1 0
    Buna , am tot citit ca luați pastilele înainte de prima masa .. eu pe pachet citesc “ 2 cps/ zi , dimineața cu un pahar de apa plata după micul dejun”.

    Eu cred ca toată lumea știe ca e nesănătos sa iei pastile pe stomacul gol.