ati incercat Anastasia Valter Shape?

  •  
    • 4346 mesaje
    15 Aug 2015, 17:08
    8 7
    CodrinAndra said:Stiti cate kilograme am slabit cu aceste pastile si cu un regim de viata sanatos?Am slabit 14 kg in 2 luni si ma simt excelent.  Aceste pastile chiar m-au ajutat sa slabesc si mi-au imbunatatit tranzitul, plus ca mi-au taiat pofta de mancare si dulciuri.

    Stiu ca unii dintre voi sunteti impotriva pastilelor de slabit si va inteleg perfect pentru ca si eu ma feresc de pastilele gen XLS sau ALI care au in compozitia lor doar chimicale.

    Recunosc ca m-au incantat de la inceput de cand am vazut-o pe Oana R declarand ca a slabit cu ele, dar am avut incredere pentru ca sunt naturale si asa s-au si dovedit a fi. 
    Pana la urma fiecare incearca sa se foloseasca de un ceai, de o pastila care sa-l motiveze sa slabeasca. 

    Pastilele Anastasia Valter au doar ingrediente naturale intr-o concentratie mai mare care  activeaza metabolismul. 

    Stiu pe cineva care  slabeste foarte usor doar cu ceai verde, dar acea persoana are 20 si ani un metabolism iute.  Eu de exemplu daca beau ceai verde nu slabesc un gram. Cei care au un metabolism lenes ca si mine inteleg perfect ce inseamna sa mananci putin si sa slabesti greu.  

     Daca ai un regim de viata sanatos...nu mai ai nevoie de pastile !

  •  
    • 3 mesaje
    4 Sep 2015, 03:50
    4 5
    Buna am luat la testare o singura pastila si am facut o reacție alergica plus ma trezesc cu pulsul marit in somn. A doua zi dupa ce am luat pastila minune. Deci aveti grija nu va pacaliti.
  •  
    • 1 mesaje
    4 Nov 2015, 23:59
    5 5
    Buna ziua..daca dupa ce ajung la greutatea pe care o doresc ma opresc din a mai lua pastilele..nu ma ingras la loc sau chiar mai mult? cunosc persoane care au luat niste shakeuri si dupa ce s-a oprit s-a ingrasat mult mai mult fata de cat a dat jos..de asta imi e cel mai teama..
  •  
    • 1 mesaje
    5 Nov 2015, 09:55
    14 0
    Buna,

    Pentru mine nu au facut absolut nimic aceste pastile. Probabil ca va fi sters mesajul meu, dar aceste pastile nu sunt decat alte minciuni. Prima dezamagire a fost ca in loc de prospect sa gasesc in cutie o pagina cu faza de atac a dietei Dukan. Am recurs la pastile tocmai pentru ca nu mai pot sa tin dieta. Si daca tin dieta, cu siguranta nu mai am nevoie de aceste pastile. Ma bucur ca nu m-am lasat pacalita de super oferta lor si am comandat doar o cutie, si nu mai multe.
    Acest mesaj a fost editat de către flavia34: 5 Nov 2015, 09:56
  •  
    • 1 mesaje
    29 Nov 2015, 13:06
    3 5
    Azi am inceput sa iau pastilele. Sunt curioasa daca voi reusi sa slabesc .Imi doresc foarte mult sa revin la silueta de odinioara. Nu sunt foarte plina dar m-as simti mult mai bine daca dau jos kilogramele in plus. O sa revin.
  •  
    • 2 mesaje
    4 Dec 2015, 09:24
    8 2
    Am comandat si eu pastilele Anastasia Valter Shape de azi am inceput tratamentul ... sa va spun drept nu sunt foarte increzatoare dar m-am decis sa incerc.
    Am 44 ani , 1.64 - 57 kg si doresc sa slabesc 4kg .Regimul meu de viata este unul sanatos fara grasimi , carbohidrati si dulciuri asa ca ar trebui sa fie floare la ureche cu minunatele pastile sa slabesc cele 4 kg. Va ti la curent.

    O zi frumoasa !
  •  
    • 3 mesaje
    12 Dec 2015, 06:43
    0 3
    I found this new exercise/weight loss video online. Funny and entertaining as hell.. I'm willing to give it a shot!

    http://www.youtube.com/watch?v=QZbpWvbayCI
  •  
    • 2 mesaje
    14 Dec 2015, 12:44
    20 4
    Azi sunt 10 zile de cand am inceput ...NU AM SLABIT UN GRAM !
  •  
    • 4346 mesaje
    14 Dec 2015, 17:48
    5 2
    magda44 said:Azi sunt 10 zile de cand am inceput ...NU AM SLABIT UN GRAM !

     

    Chiar te asteptai??? !!!! 

  •  
    • 1 mesaje
    26 Dec 2015, 10:52
    7 5
    Da. Am incercat in octombrie 2014, o luna- in care nu am slabit deloc. In schimb am reusit un stop cardiorespirator in noiembrie 2014. Nu aveam nicio problema de sanatate anterior acestor pastile. Nu glumesc deloc
  •  
    • 1 mesaje
    12 Ian 2016, 15:16
    2 4
    Buna as vrea si eu sa incerc aceste pastile am citit mai multe articole despre aceste pastile si as vrea sa stiu daca este real tot ce se scrie si cum se administreaza multumesc!!
  •  
    • 2 mesaje
    28 Ian 2016, 12:15
    19 4
    eu cred ca unele persoane nu iteleg un lucru !...pastilele doar te ajuta ..scrie destul de clar si raspicat ..supliment pentru a te ajuta ....ele nu te slabesc...nu astepta sa iei pastile si sa slabesti fara sa tii o dieta sanatoasa si sport ....altfel nu ai rezultate...pastilele te ajuta intr un anumit fel iti taie pofta de mancare ....dar nu te slabeste ...acum depinde si de pastile sunt unele care nu au nici un efect in a te ajuta ...eu am avut experiente din acestea....in anul 2013 am slabit 60 de kg in 8 luni ...dar am tinut o dieta doar cu fructe ,legume si pufuleti dar nu in exces pufuleti o punga pe zi sau 2 depinde..exercitii de 30 minute zilnic intr un costum termic in care transpiram ....si da!!..am luat si un sirop pentru a imi taia pofta de mancare ....iar aceste lucruri m au ajutat sa slabesc ...
  •  
    • 2 mesaje
    28 Ian 2016, 12:24
    9 3
    deci..in concluzie pastilele doar te ajuta ..nu te slabesc ..noi trebuie sa facem restul mai departe ....acum depinde defiecare cat de mult doreste sa slabeasca ....punetiva o poza cu o persoana feminina care va place cum arata la corp ..pe frigider sau oriunde...te motiveaza f mult chestia asta ...si la un moment dat devii ambitioasa..iar pshicul nostru lucreaza ....apoiiti intra in rutina zilnica ..si ai sanse sa arati ca respectiva persoana....totul tine de noi ...!!va doresc succes!! stiu ce inseamna sa lupti cu kg in plus
  •  
    • 6 mesaje
    11 Feb 2016, 18:50
    9 1
    Si eu am slabit cu pastilele acestea 12 kilograme intr-o luna. Ce ma bucura cel mai mult este ca au trecut doua luni de atunci si nu m-am mai ingrasat. Ma asteptam sa iau din nou in greutate dar bine ca nu s-a intamplat.  Plus ca sunt naturale, au in compozitie ingrediente precum cafea, ceai verde, ananas, etc... sunt foarte bune! 
  •  
    • 1 mesaje
    15 Feb 2016, 15:52
    9 5
    am incercat pastilele cateva luni si am slabit 30 kg. sunt foarte multumita de ele. intradevar m-am oprit din a le lua pentru ca au venit sarbatorile... si m-am ingrasat 5 kg dar am mancat... dar maine ma apuc iar de dieta si de pastile. le recomand tuturor celor care doresc sa slabeasca.
  •  
    • 2 mesaje
    10 Mar 2016, 10:59
    4 3
    Buna , am inceput de ieri sa iau si eu anastasia valter shape...pana astazi nu au avut efect, pofta de mancare si senzatie de foame a mereu..de cand am inceput sa le iau am o durere de cap...oare durerea poate fi din cauza pastilelor? 
  •  
    19 Mar 2016, 22:30
    7 3
    Buna! eu am o prietena care a folosit pastilele de slabit anastasia valter shape... mi a spus ca l ea folosit 3 saptamani si a slabit 5,6 kg ,,, acum nu stiu daca a slabit pentru ca ca ea e si dansatoare... asadar depunde efort... citesc f multe mesaje ca voi chiar a ti slabit cu ele... da parca am o retinere in a le cumpara..ceea ce nu stiti voi despre oana radu e ca ea a mentionat ca a facut sala in fiecare zi in acel an cat a slabit.,si inca mai face.. si nu doar ca a luat pastilele.. eu nici nu pot ajunge la sala... poate doar duminica dar si atunci... stau sa ma relaxez.. cat de dieta... mda..ma abtin... pana la urma care a ti slabit..aratati poze cu voi inainte si dupa ,.,ca altfel nu va crede nimeni!!!!
  •  
    • 2 mesaje
    5 Apr 2016, 14:20
    2 0
    cristianamihalache said:Buna! eu am o prietena care a folosit pastilele de slabit anastasia valter shape... mi a spus ca l ea folosit 3 saptamani si a slabit 5,6 kg ,,, acum nu stiu daca a slabit pentru ca ca ea e si dansatoare... asadar depunde efort... citesc f multe mesaje ca voi chiar a ti slabit cu ele... da parca am o retinere in a le cumpara..ceea ce nu stiti voi despre oana radu e ca ea a mentionat ca a facut sala in fiecare zi in acel an cat a slabit.,si inca mai face.. si nu doar ca a luat pastilele.. eu nici nu pot ajunge la sala... poate doar duminica dar si atunci... stau sa ma relaxez.. cat de dieta... mda..ma abtin... pana la urma care a ti slabit..aratati poze cu voi inainte si dupa ,.,ca altfel nu va crede nimeni!!!!

     
    Buna  cristianamihalache , eu iau de 28 de zile pastilele... inainte sa le incep aveam aproximativ 76 kg ..am ajuns sa cantaresc 71 kg...la inceput am facut sala am tinut dieta,am baut peste 2l de apa pe zi si multe ceaiuri(ceai de soc,urzica etc)...sunt optimista , ma cantaresc zilnic si incerc sa ma abtin de la dulciuri,paine si prajeli...o sa continui sa iau ...mai am inca 60 de pastile....sper ca pana in august sa ajung la 55 kg...am sa te anunt daca am mai slabit.....

  •  
    • 2 mesaje
    6 Apr 2016, 19:44
    4 6
    Bună fetelor știți cumva dacă aceste pastile după ce nu le mai iei te îngrașă la loc sau poate dublu?
  •  
    • 2 mesaje
    6 Apr 2016, 19:45
    5 7
    Bună fetelor știți cumva dacă aceste pastile după ce nu le mai iei te îngrașă la loc sau poate dublu?