ati incercat Anastasia Valter Shape?

  •  
    • 2 mesaje
    25 Nov 2014, 14:27
    56 47
    De curand am vazut un articol cu Oana Radu de la Vocea Romaniei cum ca ar fi slabit 50 kg in 5 luni cu pastilele Anastasia Valter Shape. Ma tenteaza sa le cumpar si vreau sa stiu daca a slabit cineva cu ele... Le-a incercat cineva?
  •  
    • 1 mesaje
    25 Nov 2014, 15:07
    54 36
    Buna, Iuliana. Am cumparat si eu pastilele acestea Anastasia Valter Shape dupa ce a postat Oana Radu pe facebook denumirea lor.Le-am luat o luna si am slabit 7 kg. Am 52kg acum si nu m-am mai ingrasat in aceste 2 saptamani de cand nu mai iau.
  •  
    • 2 mesaje
    26 Nov 2014, 15:10
    56 31
    Cate sunt intr-o cutie cat costa si cum se administreaza?
  •  
    • 2 mesaje
    26 Nov 2014, 15:52
    32 16

    Acest mesaj a fost editat de către florentyna80: 26 Nov 2014, 16:09
  •  
    • 1 mesaje
    26 Nov 2014, 16:44
    11 10
    florentyna80 said:Cate sunt intr-o cutie cat costa si cum se administreaza?

     buna, florentyna80. eu am cumparat pentru o luna si am platit 164 lei. sunt 60 pastile si trebuie sa iei 2 pastile pe zi inainte sa mananci prima masa.

  •  
    • 1 mesaje
    27 Nov 2014, 09:13
    27 21
    Buna, fetelor. Si eu am incercat Anastasia Valter Shape si am reusit sa slabesc 7 kg. Acum ma simt mai usoara si ma simt in stare sa fac si putina miscare
  •  
    • 1 mesaje
    27 Nov 2014, 13:18
    15 6
    Vroiam sa va intreb daca si la voi a disparut pofta de mancare.La mine aproape de tot.Dimineata mananc un iaurt, la pranz carnita la gratar cu salata si seara ceva light.
  •  
    • 1 mesaje
    28 Nov 2014, 13:06
    33 10
    hey si eu am folosit anastasia valter shape 2 luni, am slabit cu el 12 kg . sunt fericita!!!
  •  
    • 4 mesaje
    28 Nov 2014, 14:31
    17 13
    Buna fetelor. Inainte sa ma apuc de anastasia valter shape m-am cantarit si in doua luni am slabit 10 kg. Mentionez ca nu am avut o dieta anume. As mai avea nevoie sa dau jos inca vreo 7 kg . Va pup si bafta tuturor.
  •  
    • 2 mesaje
    10 Mar 2015, 14:58
    20 11
    Buna fetele care au folosit anastasia valter shape de unde le ati comandat ??va multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    12 Mar 2015, 21:28
    14 2
    ???
  •  
    • 1 mesaje
    19 Mar 2015, 10:16
    28 26
    buna mi-am cumparat si eu pastilele Anastasia Valter Shape..am o nedumerire eu iau pastilele 2 pastile pe zi dimineata inainte sa mananc micul dejun..trebuiesc sa le iau la o ora fixa?adica astazi ma trezesc la 9 le iau la noua maine ma trezesc la 7 sau la 11 nu are nici o problema ca schimb orarul? si asa trebuie 2 pastile inainte sa mananci prima masa..am auzit si pareri cum ar trebui o pastila seara una dimineata...sunt nedumerita
  •  
    • 87 mesaje
    20 Mar 2015, 11:26
    17 2
    G4bryela said:Buna, Iuliana. Am cumparat si eu pastilele acestea Anastasia Valter Shape dupa ce a postat Oana Radu pe facebook denumirea lor.Le-am luat o luna si am slabit 7 kg. Am 52kg acum si nu m-am mai ingrasat in aceste 2 saptamani de cand nu mai iau.

     

    De unde ai cumparat pastilele? 

  •  
    • 1 mesaje
    4 Aug 2015, 09:12
    42 11
    Buna,
    Am cumparat 2 cutii care sunt suficiente pentru o luna. Am luat cate 2 pastile in fiecare dimineata, insa nu au avut nici un efect. Este posibil ca fiecare organism sa reactioneze diferit. Eu renunt la acest minciuni.
    Ceea ce m-a nemultumit este persoanalul care se ocupa de facebook. Am comentat pe pagina lor, exprimandu-mi parerea, deoarece am acest drept ... si ce credeti ... au sters comentariul, mi-au blocat accesul la comentarii si nu le mai pot trimite nici macar mesaj pe privat. Mi-e sila de astfel de firme care nu isi respecta clientii. Iar la nr de telefon afisat raspund persoane plictisite, fie care vb pe un ton neadecvat, fie continuau sa rada prosteste la glumele pe care le fac intre ei, insa cu clientul la telefon. 
    La mine aceste pastile nu au functionat, iar personalul mi-a lasat un gust amar ... concluzia mea personala: reclama este o minciuna.
    Ce ati mai incercat si a functionat?
    Acest mesaj a fost editat de către daniela_1985: 4 Aug 2015, 09:15
  •  
    • 4346 mesaje
    4 Aug 2015, 18:37
    40 14
    sportul si mancatul sanatos functioneaza! pastilele, ceaiurile si alte cele sunt doar pt aburit fraierii!
  •  
    • 2 mesaje
    8 Aug 2015, 15:19
    10 15
    Buna fetelor, sa stiti ca aceste pastile chiar ajuta. Cat timp le-am luat eu nu am mai avut pofta de mancare si slabeam in fiecare zi. Dupa o luna am slabit 9 kilograme. Acum depinde de organism ca am vazut alte fete pe forum care spun ca au slabit 11 kg intr-o luna, altele 6 kg... Oricum idee este ca nu trebuie sa va faceti griji ca nu dau rezultate. 
  •  
    • 495 mesaje
    8 Aug 2015, 20:44
    19 9
    Trebuie sa Îți faci griji pentru sănătatea ta.Analizele ti-ai făcut?
  •  
    • 1 mesaje
    12 Aug 2015, 16:25
    17 10
    Buna fetelor,


    Am comandat astazi pastile Anastasia Valter Shape. Le voi administra timp de de doua saptamani, dupa care voi lua o pauza pentru a verifica daca ma ingras odata ce le elimin.
    Va tin la curent.


    O zi buna ! 
  •  
    • 6 mesaje
    13 Aug 2015, 13:39
    15 8
    anda22-7 said:sportul si mancatul sanatos functioneaza! pastilele, ceaiurile si alte cele sunt doar pt aburit fraierii!

    Cam asta e raspunsul, nu exista pastile minune !


    Acest mesaj a fost editat de către Kim33aba: 13 Aug 2015, 13:40
  •  
    • 1 mesaje
    14 Aug 2015, 21:12
    18 9
    Stiti cate kilograme am slabit cu aceste pastile si cu un regim de viata sanatos? Am slabit 14 kg in 2 luni si ma simt excelent.  Aceste pastile chiar m-au ajutat sa slabesc si mi-au imbunatatit tranzitul, plus ca mi-au taiat pofta de mancare si dulciuri.

    Stiu ca unii dintre voi sunteti impotriva pastilelor de slabit si va inteleg perfect pentru ca si eu ma feresc de pastilele gen XLS sau ALI care au in compozitia lor doar chimicale.

    Recunosc ca m-au incantat de la inceput de cand am vazut-o pe Oana R declarand ca a slabit cu ele, dar am avut incredere pentru ca sunt naturale si asa s-au si dovedit a fi. 
    Pana la urma fiecare incearca sa se foloseasca de un ceai, de o pastila care sa-l motiveze sa slabeasca. 

    Pastilele Anastasia Valter au doar ingrediente naturale intr-o concentratie mai mare care  activeaza metabolismul. 

    Stiu pe cineva care  slabeste foarte usor doar cu ceai verde, dar acea persoana are 20 si ani un metabolism iute.  Eu de exemplu daca beau ceai verde nu slabesc un gram. Cei care au un metabolism lenes ca si mine inteleg perfect ce inseamna sa mananci putin si sa slabesti greu.  



    Acest mesaj a fost editat de către CodrinAndra: 14 Aug 2015, 21:17