14 kilograme in 2 luni :D

  •  
    • 292 mesaje
    14 Nov 2014, 17:40
    0 1
    Acum 6 luni de zile am inceput un tratament pe care mi-l recomandase o prietena, :) intr-o perioada de 2 luni am slabit 14 kilograme si sunt foarte multumita de tratamentul facut :)

    Tratamentul l-am inceput cu un supliment de slabit numit Green Cofee si sincer pentru inceput nu ma incanta ideea ca voi incepe un tratament de slabit pe baza de capsule...

    Sincer nici dupa terminarea tratamentului nu mi-a venit sa cred ca am slabit.
    A fost un tratament simplu si sunt multumita :D si il recomand :D 
  •  
    • 292 mesaje
    17 Nov 2014, 19:08
    0 0
    Buna, am ceva timp de cand am terminat tratamentul si sunt foarte multumita. K trebuie doar sa astepti o clipa pentru ca nu mai stiu unde am contactele acestui supliment
  •  
    • 292 mesaje
    17 Nov 2014, 19:15
    0 0
    Acesta este linkul de pe care am facut comanda: http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/
  •  
    • 292 mesaje
    18 Nov 2014, 09:52
    0 0
    Am avut in jur de 69-70 kg si acum am greutatea de 54-55 care este stabila. Nu am consultat medicul dar s-au contactat cu mine reprezentantii acestui produs si mi-au spus ca este echivalentul a jumatate de ceasca de cafea si alte sfaturi. Probabil sunt si in farmacii aceste produse doar ca alte tipuri si nu stiu cat de efective, nu am folosit.
  •  
    • 292 mesaje
    20 Nov 2014, 19:29
    0 0
    Pentru mine si prietena care mi-a recomandat acest produs au avut efect pozitiv, prietena mea slabind 9 kilograme in aceeasi perioada. Nu am folosit produsele din farmacii si nu ma pot confirma in acest caz.