clarvazatoare

  •  
    • 37 mesaje
    28 Oct 2014, 01:17
    0 0
    Sa va spun de mine,eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele ca nu stiam ce ma asteapta daca fac bine sau nu etc. Nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...si prietena asta a mea chiar a facut minuni fata asta cu mine!Chiar ca are har!
    Chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!
    Eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
    Ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie daca o sa fie mai rau sau nu,etc
    serios ca ma simt mult mai bine acum stiu ca e de ras sau greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis de trecutul meu,vede lucruri pe care nu are de unde sa le stie...si nu e tiganca....e fata normala...si e din aia adevarata...are un har deosebit!
    nici eu nu credeam in din astea si totul e exact cum mi-a prezis!

    cine vrea mai multe detalii,elizateodoru@yahoo.com
    Acest mesaj a fost editat de către Eliza_T: 28 Oct 2014, 01:19
  •  
    • 4346 mesaje
    28 Oct 2014, 10:21
    0 0
    iar ai ramas fara clienti disperato????!!!!
  •  
    • 272 mesaje
    28 Oct 2014, 17:55
    1 0
    Eliza_T said:Sa va spun de mine,eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele ca nu stiam ce ma asteapta daca fac bine sau nu etc. Nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...si prietena asta a mea chiar a facut minuni fata asta cu mine!Chiar ca are har!
    Chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!
    Eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
    Ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie daca o sa fie mai rau sau nu,etc
    serios ca ma simt mult mai bine acum stiu ca e de ras sau greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis de trecutul meu,vede lucruri pe care nu are de unde sa le stie...si nu e tiganca....e fata normala...si e din aia adevarata...are un har deosebit!
    nici eu nu credeam in din astea si totul e exact cum mi-a prezis!

    cine vrea mai multe detalii,elizateodoru@yahoo.com

     

    Haoleu! Nu e tiganca?! N-o cheama nici Vanessa sau Mercedesa? Nu i-a descantat Cheridei de fatza cu toti brotaceii din lac? Nu are nici pagoda? Sa nu-mi spui ca in sufrageria-i plina de matasuri scumpe nu se odihneste calul famigliei... sau ca in craca din fatza pagodei nu se leagana agale rotofeiul proaspat transat...

    Pai ce clarvazatoare e aia?? Nu ma mai joc!!!

  •  
    • 5 mesaje
    5 Nov 2014, 10:11
    0 0
    nu apelati sa la clarvazatoarea sorina din arad.este o mincinoasa.am apelat de 4 ori la ea,de fiecare data mi a spualta varianta,bineinteles neindeplinindu se nimic.va spun sa nu va aruncati banii degeaba.
  •  
    • 37 mesaje
    15 Dec 2014, 19:30
    1 0
    O cheama Cristina si nu este tiganca. Ajuta persoanele in dificultate si cere foarte putin ( asta pentru intretinerea site ului). Asa ca nu va grabiti sa judecati!!!
  •  
    • 4346 mesaje
    15 Dec 2014, 20:35
    0 0
    asa e ..cere f putin..pe masura "harului"..stai linistita ca satana isi va lua tributul tuturor care se ocupa cu asa ceva!
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Dec 2014, 22:29
    0 0
    Eliza_T said:O cheama Cristina si nu este tiganca. Ajuta persoanele in dificultate si cere foarte putin ( asta pentru intretinerea site ului). Asa ca nu va grabiti sa judecati!!!

     

     

    nu nu nu judecam.

    si cam de cat este nevoie pentru intretinerea lunara a unui site, a unui x7 si a unei case de de vacanta?? minimorum..asa