Ce anume te relaxeaza ?sa furam idei:)

  •  
    • 36 mesaje
    14 Oct 2014, 13:53
    0 0
    In ultimul timp incerc sa vad partea plina a paharului, imi caut mici motive de bucurie, ma relaxez facand lucruri simple: adun scoici, ma bucur de fiecare data cand gasesc una speciala; le pun pe balcon si ulterior le fac cadou.astazi arat mai bine ca acum 2 ani.
  •  
    • 12208 mesaje
    14 Oct 2014, 22:23
    0 1
    pe mine ma relaxeaza extrem de multe lucruri , exemple , gatitul , facutul dulciurilor , ascultatul muzicii , vazutul unui film bun neintrerupt de publicitate, o carte sa citesc la mine in pat cu castile ascult tot muzica ...si goblenul minunatul goblen care imi da asa o satisfactie cand este gata si il duc la inramat !
  •  
    • 36 mesaje
    16 Oct 2014, 13:32
    0 1
    eu nu imi place sa gatesc mai mult de 20 de minute...
  •  
    • 15 mesaje
    24 Nov 2014, 20:35
    1 0
    Am gasit de curand o noua metoda de relaxare dupa servici merg la cursuri de yoga, am gasit pe net niste cursuri cursuri yoga cred ca sunt si alte firme. Oricum chiar ma simt mai bine dupa cateva sedinte.
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Nov 2014, 21:59
    0 0
    denisa100 said:Am gasit de curand o noua metoda de relaxare dupa servici merg la cursuri de yoga, am gasit pe net niste cursuri cursuri yoga cred ca sunt si alte firme. Oricum chiar ma simt mai bine dupa cateva sedinte.

    da mai denisa e bine asa , dar cand esti mai in varsta incerci sa iti remediezi problemele medicale , si de aceea eu merg  la fundatia Varuna la un soi de kinetoterapie si masaj ....imi e foarte bine colo ...o recomand pers cu probleme de tip osos , muscular , tendoane , fracturi etc ...

  •  
    • 87 mesaje
    26 Ian 2015, 14:40
    0 1
    Acasă orice fac singura: gătit,prăjitură,lucru de mana,un film bun fara crime ,preferat comedie sau dragoste,plimbare in aer liber,meditație un fel de yoga mentala). Dar cel mai tare ma relaxez psihic vara cand merg la PPădurea neagra JudBihor,ca sunt din Oradea,acolo ma pun pe ppătură lângăbazin si nu ma mai pot ggândi la nimic,ma deconectez total.,doar privesc cerul si atât.
  •  
    • 24 mesaje
    31 Ian 2015, 16:09
    0 0
    Ma relaxeaza sa imi beau seara ceaiul cu ai mei si sa discutam despre ce am facut peste zi fiecare.
    In weekend e relaxant pentru mine ca colind magazinele impreuna cu mama, sa ne cumparam "treburi femeiesti"- mai un ruj, un rimel, lenjerie intima, etc
  •  
    • 292 mesaje
    9 Feb 2015, 14:46
    0 0
    Relaxare - cand prietenul/prietena (cu schimul, o zi tu o zi el) iti ofera un masaj de 30 de min seara inainte de culcare. Somnul este mult mai intens si dimineata te trezesti intr-o stare senina si plină de energie
  •  
    • 3765 mesaje
    9 Feb 2015, 15:24
    0 0
    IMirelaeu said:Relaxare - cand prietenul/prietena (cu schimul, o zi tu o zi el...... si o zi el singur.