O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 7934 mesaje
    2 Feb 2018, 12:54
    0 0
    gabriela42 said:Da buna de dimineata , nu am fost interesata de orgii Leule , eu sunt mai demodata ce sa zic , o cafea cu lapte daca vrea careva , am de condus copilul la aeroport ca se intoarce iar la munca in Germania .Au trecut cu bine sesiunea de examene si operatia iubitei lui , acum este catelusul bolnav dar il lasa pe maini bune !

     

    Atunci sa iau si eu o cafea cu lapte, draga mea. Apropo stii ca si pe mine tot gabi ma cheama?
  •  
    • 7934 mesaje
    2 Feb 2018, 12:55
    0 0
    omulcumartoaga said:
    Leu76 said:
    gabriela42 said:Salutare prieteni , o frumoasa zi de 1 februarie, Cafea din partea casei pentru toti , Astriki azi facem perisoare ca galustile s-au papat , Salut Igi , Leule eu i-as fi pus numele cafeneau Zambetelor de fapt ca era o atmosfera infernala pe aici cand am deschis-o !Vechile forumiste Eva te faceau sa te simti nedorit si te tineau numai in bataie de joc , asa ca am creat un loc bun pentru ceilalti nou veniti unde sa fie intampinati omeneste cu cafea su un zambet uneori si cu un wisckey mic ...
    Deci subliminal asa suna poti sa citesti si tu chiar :

     

    Gabi, asa era de fatada. Ce orgii faceam pe privat Dar merci, esti o draguta

     Leule  esti  un  depravat , numa  la  pisicutza  iti  sta  gandul!

     

    Lupu isi schimba parul dar naravul ba. Si devin din ce in ce mai depravat.. imbatranesc!!! (
  •  
    • 366 mesaje
    2 Feb 2018, 13:22
    0 2
    Leu76 said:
    omulcumartoaga said:
    Leu76 said:
    gabriela42 said:Salutare prieteni , o frumoasa zi de 1 februarie, Cafea din partea casei pentru toti , Astriki azi facem perisoare ca galustile s-au papat , Salut Igi , Leule eu i-as fi pus numele cafeneau Zambetelor de fapt ca era o atmosfera infernala pe aici cand am deschis-o !Vechile forumiste Eva te faceau sa te simti nedorit si te tineau numai in bataie de joc , asa ca am creat un loc bun pentru ceilalti nou veniti unde sa fie intampinati omeneste cu cafea su un zambet uneori si cu un wisckey mic ...
    Deci subliminal asa suna poti sa citesti si tu chiar :

     

    Gabi, asa era de fatada. Ce orgii faceam pe privat Dar merci, esti o draguta

     Leule  esti  un  depravat , numa  la  pisicutza  iti  sta  gandul!

     

    Lupu isi schimba parul dar naravul ba. Si devin din ce in ce mai depravat.. imbatranesc!!! (

      Leutule  tata , ia  o  la  palme  sa  o  incalzesti!

  •  
    • 7934 mesaje
    2 Feb 2018, 13:57
    0 0
    omulcumartoaga said:
    Leu76 said:
    omulcumartoaga said:
    Leu76 said:
    gabriela42 said:Salutare prieteni , o frumoasa zi de 1 februarie, Cafea din partea casei pentru toti , Astriki azi facem perisoare ca galustile s-au papat , Salut Igi , Leule eu i-as fi pus numele cafeneau Zambetelor de fapt ca era o atmosfera infernala pe aici cand am deschis-o !Vechile forumiste Eva te faceau sa te simti nedorit si te tineau numai in bataie de joc , asa ca am creat un loc bun pentru ceilalti nou veniti unde sa fie intampinati omeneste cu cafea su un zambet uneori si cu un wisckey mic ...
    Deci subliminal asa suna poti sa citesti si tu chiar :

     

    Gabi, asa era de fatada. Ce orgii faceam pe privat Dar merci, esti o draguta

     Leule  esti  un  depravat , numa  la  pisicutza  iti  sta  gandul!

     

    Lupu isi schimba parul dar naravul ba. Si devin din ce in ce mai depravat.. imbatranesc!!! (

      Leutule  tata , ia  o  la  palme  sa  o  incalzesti!

     

    Ma dor palmele, inca nu are consistenta plastilinei
  •  
    • 12208 mesaje
    2 Feb 2018, 14:54
    0 0
    Leu76 said:
    gabriela42 said:Da buna de dimineata , nu am fost interesata de orgii Leule , eu sunt mai demodata ce sa zic , o cafea cu lapte daca vrea careva , am de condus copilul la aeroport ca se intoarce iar la munca in Germania .Au trecut cu bine sesiunea de examene si operatia iubitei lui , acum este catelusul bolnav dar il lasa pe maini bune !

     

    Atunci sa iau si eu o cafea cu lapte, draga mea. Apropo stii ca si pe mine tot gabi ma cheama?

     Imi pare bine de cunostinta !

  •  
    • 12208 mesaje
    2 Feb 2018, 14:56
    0 1
    Eu fac placinte cu mere si nuca daca vrea cineva sa stiu sa ii opresc o portie !
  •  
    • 7934 mesaje
    2 Feb 2018, 15:32
    0 0
    gabriela42 said:
    Leu76 said:
    gabriela42 said:Da buna de dimineata , nu am fost interesata de orgii Leule , eu sunt mai demodata ce sa zic , o cafea cu lapte daca vrea careva , am de condus copilul la aeroport ca se intoarce iar la munca in Germania .Au trecut cu bine sesiunea de examene si operatia iubitei lui , acum este catelusul bolnav dar il lasa pe maini bune !

     

    Atunci sa iau si eu o cafea cu lapte, draga mea. Apropo stii ca si pe mine tot gabi ma cheama?

     Imi pare bine de cunostinta !

     

    Si mie..
  •  
    • 7934 mesaje
    2 Feb 2018, 15:35
    0 0
    gabriela42 said:Eu fac placinte cu mere si nuca daca vrea cineva sa stiu sa ii opresc o portie !

     

    Tare gospodina esti gabi,bravo
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Feb 2018, 12:48
    0 1
    Sunt ce sa fac familie mare ...
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Feb 2018, 12:49
    0 2
    Dau eu cafeaua ...
  •  
    • 73 mesaje
    6 Feb 2018, 13:51
    0 0
    Va salut si eu din fuga, avem multa treaba ! Am fugit de vineri la socrela, pe langa Brasov, daca tot avem vacanta! tare bine e, am mai sta o saptamana asa alintati de ea
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Feb 2018, 18:46
    0 2
    Salut draguto
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Feb 2018, 14:17
    0 1
    O zi buna prieteni !
  •  
    • 366 mesaje
    8 Feb 2018, 14:50
    0 1
    Astriki said:Va salut si eu din fuga, avem multa treaba ! Am fugit de vineri la socrela, pe langa Brasov, daca tot avem vacanta! tare bine e, am mai sta o saptamana asa alintati de ea

     Te  iubeste  soacra , nu  gluma!:0

     

  •  
    • 366 mesaje
    8 Feb 2018, 15:04
    0 1

    gabriela42 said:O zi buna prieteni !

    Buna  Gabita , care  mai  e  viata  ta!

     Dupaamiaza  relaxanta!

     

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Feb 2018, 10:33
    0 2
    'neata lume buna am adus eu cafelele
    ,
    este un soare frumos la Bucuresti !
  •  
    • 366 mesaje
    9 Feb 2018, 10:40
    0 1
    gabriela42 said:'neata lume buna am adus eu cafelele
    ,
    este un soare frumos la Bucuresti !

     

  •  
    • 2115 mesaje
    12 Feb 2018, 16:25
    0 1
    Da', da la Rusu o fost zapada! Am schiat, iupiiii!
    Iarna asta a fost cam fara zapada, extrem de putina, noroc ca muntele este aproape.
  •  
    • 366 mesaje
    13 Feb 2018, 07:56
    0 1
    white_storm2 said:Da', da la Rusu o fost zapada! Am schiat, iupiiii!
    Iarna asta a fost cam fara zapada, extrem de putina, noroc ca muntele este aproape.

     Buna , te  pricepi  si  la  asta?

    Ia  un  vin  fiert  sa  te  incalzesti!

      O  zi  buna  tuturor  si  o  cafea  fierbinte  si  aromata!

     

     

  •  
    • 2115 mesaje
    13 Feb 2018, 09:29
    0 1
    Suntem incepatori, bre. Se pune?
    E prea devreme pentru vin fiert, da o cafea e buna.