O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 73 mesaje
    24 Ian 2018, 11:39
    0 0
    igivansenior said:Buna dimineața. Las o cisterna de cafea și un zâmbet pentru A. Când treci pe aici, sa dai un semn

     Buna dimineata si multumesc!   Data viitoare mai putin zahar   Ocupati inca de dimineata cu fetita, activitate cu gradi.

  •  
    • 3765 mesaje
    24 Ian 2018, 13:17
    0 1
    Astriki said:
    igivansenior said:Buna dimineața. Las o cisterna de cafea și un zâmbet pentru A. Când treci pe aici, sa dai un semn

     Buna dimineata si multumesc!   Data viitoare mai putin zahar   Ocupati inca de dimineata cu fetita, activitate cu gradi.

     

    Cu placere A. Succes la activitati

  •  
    • 366 mesaje
    25 Ian 2018, 10:06
    0 1
    igivansenior said:Buna dimineața. Las o cisterna de cafea și un zâmbet pentru A. Când treci pe aici, sa dai un semn

     Ticalosu le , deja  ne  ai  dat  uitarii!!

      Adica  nu  meritam  si  noi o  cafea???

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 11:34
    0 2
    ) Gata, nu mai plange.
    Uite, pentru tine si pentru cine mai vrea, o galeata monstruoasa plina cu cel mai bun lichid de trezire. Cafea!
  •  
    • 366 mesaje
    25 Ian 2018, 12:43
    0 2
      Se  dovedeste  odata  in  plus , cat  de  usor  spala  femeia  creierul  barbatilor!
  •  
    • 73 mesaje
    25 Ian 2018, 13:26
    0 0
    omulcumartoaga said:  Se  dovedeste  odata  in  plus , cat  de  usor  spala  femeia  creierul  barbatilor!

     se dovedeste doar in mintea ta. Continua, nu fi sfios, mai aflam si noi ce se dovedeste.
    In rest, zi senina si spor, ca e mult de lucru azi.
    Ivan, bag un pai in stacana ta, n-am timp sa stau

  •  
    • 366 mesaje
    25 Ian 2018, 13:31
    0 2
    Astriki said:
    omulcumartoaga said:  Se  dovedeste  odata  in  plus , cat  de  usor  spala  femeia  creierul  barbatilor!

     se dovedeste doar in mintea ta. Continua, nu fi sfios, mai aflam si noi ce se dovedeste.
    In rest, zi senina si spor, ca e mult de lucru azi.
    Ivan, bag un pai in stacana ta, n-am timp sa stau

       Se  pare  ca  ne  place  sa  negam  realitatea , transpusi  in  lumea virtuala  fiind!

      Eficienta  maxima!

     

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 15:30
    0 1
    omulcumartoaga said:  Se  dovedeste  odata  in  plus , cat  de  usor  spala  femeia  creierul  barbatilor!

     

    Mai ales cand e o femeie atat de efervescenta!!

  •  
    • 12208 mesaje
    25 Ian 2018, 17:36
    0 1
    Seara frumoasa ,Merci Astriki ca treci pe aici si ii mai trezesti la viata pe baieti !
    Ai o cafea mare de la mine !
  •  
    • 73 mesaje
    25 Ian 2018, 18:16
    0 0
    omulcumartoaga said:
    Astriki said:
    omulcumartoaga said:  Se  dovedeste  odata  in  plus , cat  de  usor  spala  femeia  creierul  barbatilor!

     se dovedeste doar in mintea ta. Continua, nu fi sfios, mai aflam si noi ce se dovedeste.
    In rest, zi senina si spor, ca e mult de lucru azi.
    Ivan, bag un pai in stacana ta, n-am timp sa stau

       Se  pare  ca  ne  place  sa  negam  realitatea , transpusi  in  lumea virtuala  fiind!

      Eficienta  maxima!

     

     ia zi tu cu realitatea Fara argumente, ca pana acum! Tu doar spui si eu te cred 

    Buna seara, Ivan si Gabi!  

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 18:30
    0 1
    Buna seara A. Imi place la nebunie cand imi spui Ivan
  •  
    • 73 mesaje
    25 Ian 2018, 18:41
    0 0
    igivansenior said:Buna seara A. Imi place la nebunie cand imi spui Ivan

     N-am citit in urma sa vad cum te alinta fetele, am ales si eu ce mi-a sarit in ochi

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Ian 2018, 19:13
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 1 Feb 2018, 17:18
  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 19:45
    0 1
    Astriki said:
    igivansenior said:Buna seara A. Imi place la nebunie cand imi spui Ivan

     N-am citit in urma sa vad cum te alinta fetele, am ales si eu ce mi-a sarit in ochi

     

    Nu prea a fost loc de alintaturi prin zona. Mai mult sau scos ochii si matze.

    Da' suntem oameni, mai trecem cu vederea, mai inchidem un ochi si uite asa ajungem dupa cativa ani sa ne spunem pe nume.
    Iti spun A ca nu-mi iese nici o alintatura din Astriki.   Nu prea merge Astrikisor. Sau Astrikutza.

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 19:46
    0 1
    Dupa cum vezi A, mai exista inca o farama de rautate din partea celor care au fost in zona. Daca observi, unele mesaje au o cifra la degetul intors, semn ca cineva inca ne iubeste si nu se arata
  •  
    • 73 mesaje
    25 Ian 2018, 20:29
    0 0
    igivansenior said:Dupa cum vezi A, mai exista inca o farama de rautate din partea celor care au fost in zona. Daca observi, unele mesaje au o cifra la degetul intors, semn ca cineva inca ne iubeste si nu se arata

     Au zis Gabi si Storm cate ceva. E de bine... le ocupati gandurile

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 20:57
    0 1
    Astriki said:
    igivansenior said:Dupa cum vezi A, mai exista inca o farama de rautate din partea celor care au fost in zona. Daca observi, unele mesaje au o cifra la degetul intors, semn ca cineva inca ne iubeste si nu se arata

     Au zis Gabi si Storm cate ceva. E de bine... le ocupati gandurile

     

    )

    De doi ani de zile?! Asta-i obsesie.

    Ce-mi place cand esti prin zona! 

  •  
    • 73 mesaje
    25 Ian 2018, 21:19
    0 0
    amor inflacarat. ai facut tu ceva... mno, sa fie primit zic
  •  
    • 3765 mesaje
    25 Ian 2018, 21:34
    0 1
    Astriki said:amor inflacarat. ai facut tu ceva... mno, sa fie primit zic

     ))) Nimeni nu-i perfect

  •  
    • 73 mesaje
    25 Ian 2018, 21:43
    0 0
    igivansenior said:
    Astriki said:amor inflacarat. ai facut tu ceva... mno, sa fie primit zic

     ))) Nimeni nu-i perfect

     Eu tin cu voi. Neconditionat!
    Acum dati un suc.