Am ramas in urma.

  •  
    • 10065 mesaje
    15 Apr 2016, 11:17
    0 0
    White_Storm said:
     
    Balbaieli

     

    Don't worry , be happy !

     

  •  
    • 10065 mesaje
    18 Apr 2016, 23:51
    0 0
    D-na, d-na ...

    Cuscreala bate la usa, atentie la neatentie ...

  •  
    • 2115 mesaje
    31 Iul 2016, 20:56
    0 0
    ViktorC said:D-na, d-na ...

    Cuscreala bate la usa, atentie la neatentie ...

     Ha, ha!

  •  
    • 2115 mesaje
    31 Iul 2016, 21:12
    0 0
    Sa scutur putin praful pe aici, nici nu ma gandeam ca voi mai fi pe eva, dar-mi-te sa dezgrop topicul drag inimii mele.
    In vacanta fiind ne-am tot fofilat peste tot, iar de pe telefon mi-e tare lene sa scriu, unde mai pui ca nemernicul scrie ce vrea si trebuie sa si corectez ortografia!!! Asa ca mesajele au fost laconice si insuficient argumentate, dar sa mai am chef sa ma si laud pe subiectul asta...
    Sa va povestesc ca fii-miu al mare a inceput sa-si castige primii lui banuti de buzunar munciti? Sa va povestesc ce happy este ca nu-I spune nimeni pe ce anume sa-I dea?
    L-a luat taica-su la munca, la sudat, debavurat, reparat motoare, ba si la facut si turnat o sapa si pus gresie (astea ultimele pentru familie) si a fost platit. A muncit ca un om mare, nu ca n-ar fi mare la inaltimea si greutatea lui, si I-a placut, I se citea satisfactia in ochi.
    Al mic a fost si el dus la bunica si pentru toata stradania lui a fost si el recompensat, nu la fel de mult, dar sunt banutii lui!
    Acu' ce sa zic, cioara isi lauda singura puii, dar io zic ca mergem pe drumul cel bun, adica chiar daca sunt copiii tai si lumina ochilor, trebuie sa realizezi ca ei cresc si trebuie sa stie sa faca de toate. In ziua de azi nu stii ce se mai intampla...
    "Drag mi-I omul gospodar!"
  •  
    • 2115 mesaje
    9 Oct 2016, 22:10
    0 0
    Deh, dupa o vara "rasunatoare" la propriu, a venit si toamna cu bogatia ei cu tot.
    Despre gagicile copiilor tot nu stiu nimic, merg la sala amandoi de o saptamana, din nou, de "turnat" se toarna unul pe altul, nu-mi fac griji, deci sport si... pregatire. La anul avem un examen de capacitate si anul urmator un BAC. Of, maica!!!