Cumperi online? Ai Bani inapoi!

  •  
    • 24 mesaje
    4 Sep 2014, 11:49
    0 0
    .

    Cumperi online? Ai Bani inapoi!

    Urmareste clipul de pe www.SellADeal.ro si afla cum poti profita si tu!




    Acest mesaj a fost editat de către selladeal: 4 Sep 2014, 11:51
  •  
    • 5609 mesaje
    6 Sep 2014, 08:45
    0 0
    selladeal said:.

    Cumperi online? Ai Bani inapoi!

    Urmareste clipul de pe www.SellADeal.ro si afla cum poti profita si tu!



     
    Atentie, nu primestii banii inapoi in contul bancar, ii primesti in contul de cumparaturi ai site-ului pe care-l folosesti sa transactionezi cumparaturile.
    Este un altfel de marketing, unde primesti "bani virtuali" doar in contul electronic, ca sa cumperi data viitoare mai mult. Este un stimulent la care tot omul este tentat sa cumpere, pt ca la fiecare cumparaturi aduna ceva maruntis si se gandeste...am 5 Ron acolo, mai bien mai pun inca 10 si imi cumpar un sampon de 15 Ron. 
    Dar daca platesti transportul ajungi ca produsul respectiv sa fie poate chiar mai scump decat il cumperi daca mergi in magazin.

    Castigi cu adevarat mai mult daca urmaresti promotiile produselor cu reducerile aferente, atunci chiar platesti mai putin.
     

  •  
    • 456 mesaje
    8 Sep 2014, 11:17
    0 0
    Maricon said:
    selladeal said:.

    Cumperi online? Ai Bani inapoi!

    Urmareste clipul de pe www.SellADeal.ro si afla cum poti profita si tu!



     
    Atentie, nu primestii banii inapoi in contul bancar, ii primesti in contul de cumparaturi ai site-ului pe care-l folosesti sa transactionezi cumparaturile.
    Este un altfel de marketing, unde primesti "bani virtuali" doar in contul electronic, ca sa cumperi data viitoare mai mult. Este un stimulent la care tot omul este tentat sa cumpere, pt ca la fiecare cumparaturi aduna ceva maruntis si se gandeste...am 5 Ron acolo, mai bien mai pun inca 10 si imi cumpar un sampon de 15 Ron. 
    Dar daca platesti transportul ajungi ca produsul respectiv sa fie poate chiar mai scump decat il cumperi daca mergi in magazin.

    Castigi cu adevarat mai mult daca urmaresti promotiile produselor cu reducerile aferente, atunci chiar platesti mai putin.
     

     ai dreptate pisi, in prima parte.
     banii se intorc sub forma de voucher pentru eventualele viitoare  cumparaturi .

  •  
    • 5609 mesaje
    8 Sep 2014, 11:43
    0 0
    igi, am incercat sa explic pe intelesul romanului care nu stie engleza.
    "Voucher" in romaneste s-ar traduce cumva prin  "bon  sau cupon valoric", adica, nu ia bani in mana, ci sunt in computer, in "contul elecronic" si nu-i poti scaote, dar ii poti folosii la urmatoarea transactie tot pe site-ul ala, sau tot cu modalitatea aia de plata.
    cumva, ei se asigura ca iti dau tot timpul 1-2 lei ca tu s ate tot intorci si sa cumperi de la ei, ca de fiecare data iti ramane ceva rest acolo.
    Asta este o strategie de market care functioneaza in strainatate si a prins teribil si in Romania.