Vise

  •  
    8 Aug 2014, 12:35
    0 0
    am visat ca era noapte si ca traversam o cale ferata si veneau dintr-o parte si din alta trenuri cu limini.am traversat o data apoi cand am vrut sa ma intorc a venit un tren cu viteza si sa apropiat de mine si eu nu m-am uitat spre el si m-a calcat apoi m-am trezit.va rog sa imi raspundeti si mie ce semnifica....
  •  
    • 4346 mesaje
    8 Aug 2014, 15:14
    0 0
    ca o sa te calce trenul..(sau altceva....)
  •  
    • 85 mesaje
    13 Aug 2014, 08:01
    2 0
    Fata a visat urat si s-a speriat. Unde va sunt cei sapte ani de acasa?
  •  
    • 85 mesaje
    13 Aug 2014, 11:06
    1 0
    igivan said:
    black.nails said:Fata a visat urat si s-a speriat. Unde va sunt cei sapte ani de acasa?

    da, ai dreptate. de acum incolo, cand viseez urat, deschid un topic. 

     

     

    Tu nu esti capabil sa deschizi un topic cand visezi urat. Tu comentezi aiurea la topice deschise de altii.
  •  
    • 85 mesaje
    13 Aug 2014, 18:09
    1 0
    Pisi , ce ai facut apoi? Ai dat fuguta la mamica sa te schimbe caci ai udat pijamaluta ?
  •  
    • 44 mesaje
    18 Oct 2018, 11:41
    0 0
    De obicei visurile neative in realitate nu au interpretare tot negativa. Incearca sa vezi pe zodiacool.ro poate gasesti o interpretare care sa te multumeasca si sa gasesti raspunsurile pe care le cauti. Eu am gasit mereu raspuns la ceea ce visam. https://www.zodiacool.ro/vise/interpretare-vise
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 03:58
    0 0
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463