Tehnica fumatului ?

  •  
    • 3 mesaje
    24 Iul 2014, 03:59
    0 0
    Hello! M-am apucat de curând de fumat , de vreo 2 luni , iar oamenii necunoscuți care mă văd fumand mă întreabă dacă sunt începătoare pentru ca țin țigara ciudat. Mi se pare un subiect cam neobișnuit , însă exista o tehnica de a tine tigarea ? Mă cam enervează când mi se spune asta , pentru ca mi se pare foarte normal modul în care fumez , nu îmi dau seama ce arata neobișnuit.
  •  
    • 108 mesaje
    24 Iul 2014, 17:54
    1 0
    Cel mai bine ar fi sa ramai la incepätori si sa lasi tigarile, acum cat nu e inca greu!! Asta e un sfat de la o fumatoare cu state vechi si care tare ar vrea sa sa lase!
  •  
    • 5609 mesaje
    26 Iul 2014, 12:57
    1 0
    Ioanaa28 said:Hello! M-am apucat de curând de fumat , de vreo 2 luni , iar oamenii necunoscuți care mă văd fumand mă întreabă dacă sunt începătoare pentru ca țin țigara ciudat. Mi se pare un subiect cam neobișnuit , însă exista o tehnica de a tine tigarea ? Mă cam enervează când mi se spune asta , pentru ca mi se pare foarte normal modul în care fumez , nu îmi dau seama ce arata neobișnuit.

     
    Probabil esti mult prea tanara sa faci asta si o faci stangace.

  •  
    • 55 mesaje
    26 Iul 2014, 14:46
    1 0
    Pureai sa te apuci de orice altceva ca as fi putut da un sfat dar tigarile sunt TABU' pentru mine nu aduc decat boli de plamani si lasa goluri prin portofel .
  •  
    • 456 mesaje
    5 Sep 2014, 16:31
    0 0
    trusk_urg said:Pureai sa te apuci de orice altceva ca as fi putut da un sfat dar tigarile sunt TABU' pentru mine nu aduc decat boli de plamani si lasa goluri prin portofel .

     

     

    tigari "TABU" buna marca.

  •  
    • 12208 mesaje
    7 Sep 2014, 19:14
    0 0
    Ioanaa28 said:Hello! M-am apucat de curând de fumat , de vreo 2 luni , iar oamenii necunoscuți care mă văd fumand mă întreabă dacă sunt începătoare pentru ca țin țigara ciudat. Mi se pare un subiect cam neobișnuit , însă exista o tehnica de a tine tigarea ? Mă cam enervează când mi se spune asta , pentru ca mi se pare foarte normal modul în care fumez , nu îmi dau seama ce arata neobișnuit.

    Daca TU  ai sti cat de rau iti face fumatul si  ce otrava iti bagi cu buna stiinta in organism doar asa sa fii in rand cu lumea ai uita definitv de acest obicei , cu banii pe care i-ai da zilnic pe pachetul de tigari ai putea sa iti faci alte placeri ...excursii , lucruri de calitate , mers la spa sau masaj , orice dar nu cele peste 50 de substante cancerigene pe care le contin tigarile ! Fii fata destepta si uita-le !Iti promit ca nu vei regreta!