Vreau sa fiu dansatoare in club!!!

  •  
    • 9 mesaje
    21 Iul 2014, 17:03
    2 1
    Buna, sunt Mihaela si sunt din Medgidia. Anul acesta voi implini 18 ani  in decembrie si vreau sa ma duc in primavara la selectii pentru dansatoare intr-unul din cluburile din Mamaia. Am mari probleme cu parintii mei care nu vor sa ma lase pentru ca zic ca acolo se duc numai fetele usoare, ca nu e vorba doar de dans,ci si de altceva. Eu le tot spun ca nu e asa,majoritatea fetelor se duc doar pentu dans,pentru niste banuti in plus,pentru distractie...si discutiile astea ma epuizeaza psihic.Voi ce stiti despre viata de noapte din cluburile de pe litoral sau Bucuresti?
    Acest mesaj a fost editat de către midorisan: 5 Aug 2014, 21:29
  •  
    • 10065 mesaje
    21 Iul 2014, 17:26
    2 0
    midorisan said:Buna, sunt Mihaela si sunt din Medgidia. Anul acesta voi implini 18 ani  in decembrie si vreau sa ma duc in primavara la selectii pentru dansatoare intr-unul din cluburile din Mamaia. Am mari probleme cu parintii mei care nu vor sa ma lase pentru ca zic ca acolo se duc numai fetele usoare, ca nu e vorba doar de dans,ci si de altceva. Eu le tot spun ca nu e asa,majoritatea fetelor se duc doar pentu dans,pentru niste banuti in plus,pentru distractie...si discutiile astea ma epuizeaza psihic.

    Voi ce stiti despre viata de noapte din cluburile de pe litoral sau Bucuresti?

     

    Io cred ca viata de noapte-i faina . Din auzite, cica se danseaza frumos rau de tot dar nu am ideie despre ce "altceva" ar fi vorba, banui ca se face referire la frecusul de barele ale puse la misto acolo . Zic si eu ... nu stiu, n-am intrat ca-s rusinos ...

     

    Mult succes .

     

  •  
    • 5144 mesaje
    21 Iul 2014, 21:23
    2 1
    asculta-i pe parintii tai pana nu e prea tarziu.
    cele care „profeseaza” in domeniu vor sari probabil cu replici despre cat e de fain si sigur sa te cracesti in fata tuturor, dar crede-ma ca nu esti doar dansatoare si atat. te expui unor riscuri, oricat ti-ar povesti unii ca au grija bodyguarzii de tine si ca nu are nimeni voie sa se atinga de tine.
    in plus, nu stiu ce planuri ai cu viata ta, dar daca te gandesti sa ai si tu o cariera de femeie serioasa candva, experienta asta iti va pata foarte tare imaginea. chiar daca vei incerca sa fii discreta, astfel de lucruri se afla.
    e alegerea ta, numai nu uita ca o „cariera” in domeniul asta e ca la sportivi dupa o varsta nu te mai cauta nimeni pt dansat si sa vezi atunci distractie sa-ti gasesti ceva serios de munca.
  •  
    • 4346 mesaje
    21 Iul 2014, 22:59
    1 0
    basilio said:asculta-i pe parintii tai pana nu e prea tarziu.
    cele care „profeseaza” in domeniu vor sari probabil cu replici despre cat e de fain si sigur sa te cracesti in fata tuturor, dar crede-ma ca nu esti doar dansatoare si atat. te expui unor riscuri, oricat ti-ar povesti unii ca au grija bodyguarzii de tine si ca nu are nimeni voie sa se atinga de tine.
    in plus, nu stiu ce planuri ai cu viata ta, dar daca te gandesti sa ai si tu o cariera de femeie serioasa candva, experienta asta iti va pata foarte tare imaginea. chiar daca vei incerca sa fii discreta, astfel de lucruri se afla.
    e alegerea ta, numai nu uita ca o „cariera” in domeniul asta e ca la sportivi dupa o varsta nu te mai cauta nimeni pt dansat si sa vezi atunci distractie sa-ti gasesti ceva serios de munca.

     
    .....pana atunci isi formeaza clientela!!! 

  •  
    • 5609 mesaje
    22 Iul 2014, 02:13
    1 0
    Mihaela, parintii tai au dreptate!
    Pe scena se practica dansul si in spatele scenei sunt barbati care stau la coada pentru sex.
    Nici un club de acest fel nu poate declara prostitutia din spatele scenei deoarece este ilegala, iar fetele sunt amenintate ca sunt batute sau chiar omorate daca spun ceva.
    Marea momeala sunt banii buni, chiar grozavi, dar acolo odata intrata, nu prea mai iesi onorabil. 
  •  
    • 5144 mesaje
    22 Iul 2014, 09:23
    0 0
    anda, pt una din putinele dati, pot comunica cu tine numai ca voi completa ca nici macar clientela nu mai intreaba dupa o varsta, pt ca oricum apar mereu altele tinere si prostute cu care sa fie inlocuite „vechiturile”.
  •  
    • 12625 mesaje
    22 Iul 2014, 10:54
    0 0
    midorisan said:Buna, sunt Mihaela si sunt din Medgidia. Anul acesta voi implini 18 ani  in decembrie si vreau sa ma duc in primavara la selectii pentru dansatoare intr-unul din cluburile din Mamaia. Am mari probleme cu parintii mei care nu vor sa ma lase pentru ca zic ca acolo se duc numai fetele usoare, ca nu e vorba doar de dans,ci si de altceva. Eu le tot spun ca nu e asa,majoritatea fetelor se duc doar pentu dans,pentru niste banuti in plus,pentru distractie...si discutiile astea ma epuizeaza psihic.

    Voi ce stiti despre viata de noapte din cluburile de pe litoral sau Bucuresti?

     
    In general cluburile nu au un renume bun. Sa vad eu animatoarea aia din Mamaia care e virgina si nu s-a cuplat pentru niste banuti in plus.
    Daca te hotarasti sa faci asa ceva eu zic sa iei in calcul mutarea la o garsoniera si pregatirea pentru viata tumultoasa a cluburilor. Probabil de acolo pana in bordelurile din alte tari mult drum nu mai ai. Daca esti pregatita pentru asa ceva da-i drumul.  

  •  
    • 4346 mesaje
    22 Iul 2014, 14:08
    0 0
    basilio said:anda, pt una din putinele dati, pot comunica cu tine numai ca voi completa ca nici macar clientela nu mai intreaba dupa o varsta, pt ca oricum apar mereu altele tinere si prostute cu care sa fie inlocuite „vechiturile”.

     

    ma refeream la clientela pt orizontala.... 

  •  
    • 5144 mesaje
    22 Iul 2014, 14:46
    0 0
    ce te face sa crezi ca nu am inteles despre ce clientela e vorba?
    p.s.: am pierdut iar frecventa
    Acest mesaj a fost editat de către basilio: 22 Iul 2014, 14:47
  •  
    • 12208 mesaje
    22 Iul 2014, 19:59
    1 0
    adevarul este ca viata de noapte in cluburi are o atractie pentru pustoaicele care viseaza la stralucirea aceea inselatoare ,insa decenta nu se impaca cu viata de noapte , alegerea este paguboasa !
  •  
    • 5609 mesaje
    23 Iul 2014, 00:57
    1 0
    Fata nu are de unde sa stie si partea mai putin placuta a profesiei asteia, pe ea a incantat-o ca-si expune corpul aproape gol, dar uita ca tocmai asta  ii excita pe barbatii care o privesc si partea a doua a jobului este sa-i satisfaca sexual.
    Cum aia tinerii isi gasesc de obicei foarte usor fete sa se satisfaca, prin cluburile astea merg mai mult oamenii trecuti, ca sa nu spun batranii, mai merg si unii cu deviatii comportamentale, ciudatii, tot felul ...si esti nevoita sa ai sex cu toti ciudatii, ca acolo nu-i alegi tu, te aleg ei pe tine!
    Dupa cum spuneam, am auzit ca sunt bani foarte buni, de aceea cred ca fetele stau, un ban bun castigat extrem de simplu. Toate cred ca nimeni nu le va recunoaste daca vor vrea sa termine cu profesia asta, dars e inseala, oamenii au memorie buna si din gura in gura...se raspandeste vestea.
    Iti imagineiz ce jena pe bietii parinti sa fie aratati cu degetul de vecini si rude, sau pe ea....
    dar, in final este decizia ei, daca asta vrea sa faca, apai sa faca, capul face, fundul trage-vorba romanului!
    In Romania este  lipsa educatie sexuala si inca se face sex fara prezervativ la greu, de aceea bolile cu transmitere sexuala se inmultesc atat de repede si usor. Toti cred ca ei nu vor fi infectati si afla ca sunt, cand este foarte tarziu.

     
  •  
    • 129 mesaje
    23 Iul 2014, 01:08
    0 0
    Maricon said:Fata nu are de unde sa stie si partea mai putin placuta a profesiei asteia, pe ea a incantat-o ca-si expune corpul aproape gol, dar uita ca tocmai asta  ii excita pe barbatii care o privesc si partea a doua a jobului este sa-i satisfaca sexual.
    Cum aia tinerii isi gasesc de obicei foarte usor fete sa se satisfaca, prin cluburile astea merg mai mult oamenii trecuti, ca sa nu spun batranii, mai merg si unii cu deviatii comportamentale, ciudatii, tot felul ...si esti nevoita sa ai sex cu toti ciudatii, ca acolo nu-i alegi tu, te aleg ei pe tine!
    Dupa cum spuneam, am auzit ca sunt bani foarte buni, de aceea cred ca fetele stau, un ban bun castigat extrem de simplu. Toate cred ca nimeni nu le va recunoaste daca vor vrea sa termine cu profesia asta, dars e inseala, oamenii au memorie buna si din gura in gura...se raspandeste vestea.
    Iti imagineiz ce jena pe bietii parinti sa fie aratati cu degetul de vecini si rude, sau pe ea....
    dar, in final este decizia ei, daca asta vrea sa faca, apai sa faca, capul face, fundul trage-vorba romanului!
    In Romania este  lipsa educatie sexuala si inca se face sex fara prezervativ la greu, de aceea bolile cu transmitere sexuala se inmultesc atat de repede si usor. Toti cred ca ei nu vor fi infectati si afla ca sunt, cand este foarte tarziu.

     

     

     

    naiva sunteti doamna!!!!!!!!!!

    ce treaba are rusinea la acest job?

  •  
    • 5609 mesaje
    23 Iul 2014, 01:15
    1 0
    exorcistule...de fapt, chiar ai dreptate tu!

  •  
    • 9 mesaje
    23 Iul 2014, 17:40
    0 0
    Multumesc mult pentru raspunsuri. Ce as fi vrut eu sa aflu de fapt este daca cineva cunoaste realitatea direct de la sursa, nu vorbeste doar din auzite, eventual sa imi dea sfaturi de cum pot sa imi cresc sansele sa fiu selectata pentru club. M-am uitat la dansatoarele de pe carele alegorice si nu mi s-au parut,majoritatea,cine stie ce. Asa ca ma intreb,totusi, ce altceva a facut sa fie selectate? Si nu-mi veniti ca au prestat cine stie ce servicii ca asa puteau sa faca si babele pe pe centura si n-am vazut nici una pe acolo.

    Romania e plina de prejudecati.Chiar nu poti sa te distrezi si sa faci bani din asta si sa nu te arate lumea cu degetul? Oare baietii de pe care ce au "prestat" ca sa fie alesi?
  •  
    • 4346 mesaje
    23 Iul 2014, 19:25
    0 0
    eu zic sa trimiti un sex tape, sigur o sa fii aleasa!!
  •  
    • 5144 mesaje
    23 Iul 2014, 20:25
    0 0
    imi pare rau ca mi-am pierdut vremea sa-ti dau un sfat. esti de toata jena, fetito! aproape m-ai convins ca esti potrivita pt astfel de meserii... josnice (spune baba cu prejudecati din mine).
  •  
    • 44 mesaje
    23 Iul 2014, 20:39
    0 0
    Pierdere de vreme cand domnisoara e lipsita de inhibitii si vrea sa se distreze nu prea asculta sfaturi decat direct de la foste dansatoare la bara .
  •  
    • 12208 mesaje
    23 Iul 2014, 21:10
    0 0
    e o ideea ... doritoarele ce detin experienta in domeniu pot aplica ....
  •  
    • 9 mesaje
    24 Iul 2014, 08:37
    2 0
    Ce-am vrut eu sa aflu si ce-am aflat. Daca voiam sa aud toate prejudecatile nic nu mai scriam,ca le-am auzit deja. Sunteti la fel de superficiale si de inteligente ca babele de la coltul strazii, cu toate diplomele voastre. Daca va intreb,concret,daca stiti ceva verificabil  despre meseria asta, ma luati cu prostitutia. Stiti voi o dansatoare? Cunoasteti vreun politist care a arestat o dansatoare pentru prostitutie?  Un prieten de-ai vostri,amic,cunostinta s-a culcat cu vreo dansatoare? Lucruri reale,concrete,nu e nimic greu de inteles.Sau este?
    Ca unele spun acasa ca se duc animatoare,dansatoare in Japonia,Austria,Spania si muncesc in bordeluri e treaba lor. Sa faci strict meseria de dansatoare nu e posibil? Ca banii de dupa show or fi ei mai multi si poti sa -i faci si asta inteleg;dar nu inteleg de ce le bagati pe fete in aceeasi oala cand  vad ca in afara de clisee nu stiti nimic despre ce se intampla cu adevarat in culise.

    Acest mesaj a fost editat de către midorisan: 5 Aug 2014, 21:30
  •  
    • 687 mesaje
    24 Iul 2014, 09:26
    0 0
    Inseamna ca n-ai pus intrebarea unde trebuie. Aici lumea stie sa danseze doar la nunti si petreceri, n-are talent la unduieli erotice, spre deliciul publicului.