Vrajitoare si farmece cu ciclu

  •  
    • 30 mesaje
    3 Iul 2014, 23:05
    0 2
    Radem, glumim...dar unele pun botu
  •  
    • 13597 mesaje
    3 Iul 2014, 23:06
    1 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 3 Iul 2014, 23:06
  •  
    • 293 mesaje
    3 Iul 2014, 23:07
    0 0
    fuseram
  •  
    • 12625 mesaje
    4 Iul 2014, 08:09
    1 0
    mariamirabela86 said:Buna, stiu ca se va comenta pe langa subiect motiv pentru care as vrea sa va rog sa va abtineti si daca se poate sa-mi raspundeti la subiect nu pe langa.
    Daca cineva a mers la vrajitoare va rog sa-mi expuneti avantajele si dezavantajele. Eu personal am intrat in  contact cu Bratara si as vrea sa mai aflu si alte pareri (nu critici).
    Cine stie de vraja cu ciclu in cafea de asemenea astept comentarii.
    TEST DE REZISTENTA: Reusiti sa nu fiti tate. Multumesc! 

     
    alte pareri dar NU critici
    cati ani ai madam de crezi ca daca faci un ceai din tampax iubitul o sa te pupe in fund tot restul vietii? Vreti sa dai bani comunitatii rrome , care pe langa afacerile legale la bursa si comertul de export import de prostitutie, copii si curve, altceva nu face, fii invitata mea
    cand or sa te frece pe la galci tiganii prin apartament sa le dai bani peste bani pana ai sa iti vinzi si sufletul sa vii la noi sa NU te criticam.
    mergi in puii mei la biserica 

  •  
    • 719 mesaje
    4 Iul 2014, 09:15
    0 0
    mariamirabela86 said:
    TEST DE REZISTENTA: Reusiti sa nu fiti tate. Multumesc! 

     
    Adica sa nu fiti țățe. 

  •  
    • 735 mesaje
    4 Iul 2014, 15:50
    1 0
    Era prin 1991 o emisiune la radio, 2 medici raspundeau la diverse intrebari cu tema sexuala trimise prin posta. Ei bine, o domnitza intreba desprea acelasi lucru, sange menstrual in cafea. Raspunsul a fost urmatorul: Coafeaza-te, fa-ti manichiura, imbraca-te elegant si la intalnire sa vorbesti cat mai putin!
  •  
    • 2085 mesaje
    4 Iul 2014, 16:00
    0 0
    Adica tu faci vraji d'astea si noua ne ceri sa nu tim tate....Hm.....
  •  
    • 13597 mesaje
    4 Iul 2014, 16:11
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7959 mesaje
    5 Iul 2014, 01:23
    0 0
    A plecat de mult timp. S-a rusinat fata.Ce proaste "e" unele...
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 5 Iul 2014, 01:26
  •  
    • 64 mesaje
    6 Iul 2014, 23:02
    1 0
    opium said:Cat de disperata sa fii dupa o poola incat sa devii irationala? Stiu ca e topic de hilizit, dar sunt si tute care cred rahaturile astea.

      E disperare, egosim , prostie. In primul rand , parerea mea ( imi dau cu presupusul, nu din experienta ), vrajile sunt apa de ploaie ,n-au nici-un efect. In al doilea rand, chiar daca ar functiona, cat de egosite pot fi unele incat sa isi doreasca sa tina pe cineva cu forta langa ele?. Daca tii un barbat langa tine cu vraji, e impotriva voinei lui. Sta cu tine pentru ca e ''prostit''  nu pentru ca te iubeste. Care mai e satisfactia daca tu stii ca sta langa tine fortzat? P.S imi pare rau ca am fost tzatza , dar mi se pare de-a dreptul stupid sa apelezi la vraji ca sa tii pe cineva langa tine si sa crezi ca functioneaza

  •  
    • 7959 mesaje
    6 Iul 2014, 23:29
    0 0
    madabz said:
    opium said:Cat de disperata sa fii dupa o poola incat sa devii irationala? Stiu ca e topic de hilizit, dar sunt si tute care cred rahaturile astea.

      E disperare, egosim , prostie. In primul rand , parerea mea ( imi dau cu presupusul, nu din experienta ), vrajile sunt apa de ploaie ,n-au nici-un efect. In al doilea rand, chiar daca ar functiona, cat de egosite pot fi unele incat sa isi doreasca sa tina pe cineva cu forta langa ele?. Daca tii un barbat langa tine cu vraji, e impotriva voinei lui. Sta cu tine pentru ca e ''prostit''  nu pentru ca te iubeste. Care mai e satisfactia daca tu stii ca sta langa tine fortzat? P.S imi pare rau ca am fost tzatza , dar mi se pare de-a dreptul stupid sa apelezi la vraji ca sa tii pe cineva langa tine si sa crezi ca functioneaza

     Sa nu-ti para rau, dar tu chiar crezi, nu, in vraji? Ha, ha, ma lesi. Numai babele mai cred. Era o moda candva. Ce v-a prostit religia asta, frate...

  •  
    • 10065 mesaje
    6 Iul 2014, 23:33
    0 0
    Eu unu nu cred in vrajeli, pe mine nu m-a vrajit niciuna, zau .

  •  
    • 7959 mesaje
    6 Iul 2014, 23:59
    0 0
    ViktorC said:Eu unu nu cred in vrajeli, pe mine nu m-a vrajit niciuna, zau .

     Lasa bre ca vine una si te vrajeste. Dar sa nu sufli si in iaurt, numa'n ciorba daca arde, da?

  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:11
    0 0
    Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii. Mare greseala! Impresionata de situatia ei materiala precara, si de faptul ca parea a fi cat de cat educata (absolvise un am la facultatea de filozofie, dar renuntase in al doilea an), am incercat sa o ajut.
  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:11
    0 0
    Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii, iedera, hedera, salix, alruna, arruna, una alruna...isi schimba numele la fel de des ca si povestiile de viata.  Mare greseala am facut!
    Impresionata de situatia ei materiala precara, de faptul ca parea a fi cat de cat educata (absolvise un an la facultatea de filozofie, dar renuntase in al doilea an), si de operatia pe care o suferise la rinichi, am incercat sa o ajut. Dincolo de plata  etalarilor cu carti de tarot, rune, si cafea, o ajutam material. Am devenit oarecum confidenta ei, si sincer, cu cat trecea timpul cu atat ma inspaimanta mai tare, si am inceput sa ma simt mai vulnerabila. Domnisorica, facea mai multi bani din povesti de viata impresionante, dar care , cu cat stateai mai mult in preajma ei, realizai ca au multe neconcordante, adica erau numai povesti. Dar ce este mai grav este faptul ca odata ce apucai sa ii zici una alta despre tine, ori incerca sa te manipuleze subtil, sau direct amenintare ( ii spun sotului tau, ii spun familiei etc). 
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 9 Iul 2014, 13:24
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Iul 2014, 08:43
    0 1
    Scarbos topic!
  •  
    • 1532 mesaje
    10 Iul 2014, 10:29
    0 0
    Maricon said:Scarbos topic!

     

     

     

    Si imagineaza-ti ca vera si raspunsuri serioase