Curios...

  •  
    • 1 mesaje
    17 Iun 2014, 10:28
    0 0
    Buna fetelor, chiar daca sunt baiat sper sa ma primiti si pe mine pe aici!
    Am o mare dilema, sau mai degraba o curiozitate: datorita unei adolescente nu prea grozave am ajuns la varsta de 20 de ani si nu am avut nicio prietena, de fapt nicio intalnire cu vreo fata sau chiar un sarut (cam foarte nasol la varsta mea!). Poate si din cauza ca sunt timid, lipsa de incredere in mine si a faptului ca pun facultatea pe primul loc (desi nu m-as putea numi un tocilar si nu prea arat ca unul, grupul meu de prieteni sigur nu se gandeste in felul asta la mine). In fine, ceea ce vreau sa va intreb pe voi, evelor, este faptul ca daca am experienta zero cu fetele reprezinta un dezavantaj foarte mare? Adica daca vreo fata ar afla chestia asta, m-ar ocoli? Mai sunt fete interesate de baieti care stau si invata (nu chiar toata ziua) si sunt un pic timizi (nu sunt chiar extraodinar de timid, in mod paradoxal desi sunt introvertit vad ca imi fac prieteni noi destul de usor) sau sunt o cauza pierduta si ar trebui sa imi vad de cariera mea in continuare? 
    Orice sfat, vorba sau poveste este bine venita! 
  •  
    • 4346 mesaje
    17 Iun 2014, 14:13
    1 0
    asta chiar nu e o tragedie....ideaa e sa intalnesti( si sa alegi ) pe cineva care te apreciaza pt ceea ce esti nu pt cat de experimentat esti cu fetele.
  •  
    • 7959 mesaje
    17 Iun 2014, 19:51
    0 0
    cosmyn13 said:Buna fetelor, chiar daca sunt baiat sper sa ma primiti si pe mine pe aici!
    Am o mare dilema, sau mai degraba o curiozitate: datorita unei adolescente nu prea grozave am ajuns la varsta de 20 de ani si nu am avut nicio prietena, de fapt nicio intalnire cu vreo fata sau chiar un sarut (cam foarte nasol la varsta mea!). Poate si din cauza ca sunt timid, lipsa de incredere in mine si a faptului ca pun facultatea pe primul loc (desi nu m-as putea numi un tocilar si nu prea arat ca unul, grupul meu de prieteni sigur nu se gandeste in felul asta la mine). In fine, ceea ce vreau sa va intreb pe voi, evelor, este faptul ca daca am experienta zero cu fetele reprezinta un dezavantaj foarte mare? Adica daca vreo fata ar afla chestia asta, m-ar ocoli? Mai sunt fete interesate de baieti care stau si invata (nu chiar toata ziua) si sunt un pic timizi (nu sunt chiar extraodinar de timid, in mod paradoxal desi sunt introvertit vad ca imi fac prieteni noi destul de usor) sau sunt o cauza pierduta si ar trebui sa imi vad de cariera mea in continuare? 
    Orice sfat, vorba sau poveste este bine venita! 

     Esti rara avis, adica pasare rara. Daca te va aprecia o femeie vei fii boier in lumea ta. Baietii ca tine sunt rari. Bravo, dar ai grija ca fetele sunt rele.

  •  
    • 7959 mesaje
    17 Iun 2014, 19:54
    0 0
    Multi se lauda si nu e cazul, dar gura si tupeul dau pe afara. Nu trebuie sa spui ca n-ai incercat nimic cu nimeni pana acum. Tine pt tine. Bafta la facultate, ca ea primeaza, si fii deschis la orice!