Site de sanatate si frumusete

  •  
    • 21 mesaje
    12 Nov 2013, 12:50
    0 0
    Vreau sa imi deschid un magazin online de produse cosmetice, de ingrijire de diferite marci, plus niste sectiuni cu discutii, sfaturi si articole pe temele sanatate si frumusete :) Poate il extind si ma gandeam si la o sectiune pentru mamici, dar deocamdata va fi un magazin online. Muncim cativa la el si vroiam sa aflu si parerea voastra despre o firma sau pe cineva care detine niste servere pentru ca sa imi public iste-ul..Daca preturile sunt ok, asa ca pentru inceput, va rog dati-mi de stire :D  :)   Si-a mai deschis cineva dintre voi, fetelor, ceva de genul asta? Sau numai baietii se implica in astfel de business-uri/?  Mercii  :*
  •  
    • 21 mesaje
    26 Nov 2013, 13:29
    0 0
    Pentru ceea ce am eu nevoie, imi trebuie un host platit. Cu unul free ajung sa nu il mai gasesc la aceeasi adresa, daca stiti unde bat..spam si hack la greu. Un server si un design simplist dar bun ma scutesc de probleme. Multumesc pentru indrumare! Am ales la Claus Web pentru ca stiu ca sunt calitativi, cel putin colaboratorii/prietenii stiu de ei.  O zi superba sa aveti!