cine are nevoie de ajutor

  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2013, 14:54
    0 0
    cine are nevoie de ajutor in legatura cu farmecele id meu este l_lorena18 va pot sp mai multe va pot da detalii
  •  
    • 2838 mesaje
    13 Oct 2013, 09:18
    1 0
    Lorena,Lorena     aici e problema
    Eu mi-s fermecatoare de fel ,deci nu as avea nevoie de ajutor extra ,insa o intrebare as avea avand in vedere reclama cu "lipitul".
    Daca tot  sustii ca zici multe si...marunte,zi-mi de poti face in asa fel incat farmecul  pe care il detin(zic eu si o sustin altii)  sa nu atraga uratzei,"nevoiasi" cu dorinta de schimbari in bine sau "plimbaretzi sub clar de luna ,cu dorintze infocate de- a "tasta" cat mi-s de buna ".
    De potzi si stii, da si tu un bip  ,plata cash ,dar..... numai dupa
  •  
    • 2838 mesaje
    13 Oct 2013, 09:42
    0 0
    anna.vintage.dream said:
    marylucrys said:Lorena,Lorena     aici e problema
    Eu mi-s fermecatoare de fel ,deci nu as avea nevoie de ajutor extra ,insa o intrebare as avea avand in vedere reclama cu "lipitul".
    Daca tot  sustii ca zici multe si...marunte,zi-mi de poti face in asa fel incat farmecul  pe care il detin(zic eu si o sustin altii)  sa nu atraga uratzei,"nevoiasi" cu dorinta de schimbari in bine sau "plimbaretzi sub clar de luna ,cu dorintze infocate de- a "tasta" cat mi-s de buna ".
    De potzi si stii, da si tu un bip  ,plata cash ,dar..... numai dupa

     

    nebunico )

    Anna,
    Razi tu razi da -i grava treaba ,or fi astrele o fi charmul insa  asta-i mersul in ultima perioada ..De aceea caut un "profesionist in materie " .Si na ,de se ofera fata cu atata insistentza de ce sa nu incerc  pe Eva, poate poate  nu mai tre sa dau din coate

  •  
    • 11561 mesaje
    14 Oct 2013, 13:00
    0 0
    lorena_lorena said:cine are nevoie de ajutor in legatura cu farmecele id meu este l_lorena18 va pot sp mai multe va pot da detalii

     Eu  as  avea  nevoie de  farnecele  tale , cum  te  pot  contacta ??