program accelerator

  •  
    • 23 mesaje
    29 Sep 2013, 20:40
    0 1
    buna am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe am intrat din greseala la bara de instrumente si am dat delete la acceleratoare de langa cele din programul de completare eu ma gandeam ca poate nu sunt necesare si le-am sters iar acum nu mai pot sa dechid jocurile pentru copii se vede negru unde ar trebui sa fie jocul si imi apare un mesaj ca un program de completare nu sa putut executa eu am cautat la trash sa recuperez programul dar nu l-am mai gasit va rog sa ma ajutati cum sa fac am sony vaio cu windows 8 pe el inclus
    Acest mesaj a fost editat de către doly2009: 29 Sep 2013, 20:41
  •  
    • 270 mesaje
    5 Oct 2013, 11:05
    0 1
    doly2009 said:buna am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe am intrat din greseala la bara de instrumente si am dat delete la acceleratoare de langa cele din programul de completare eu ma gandeam ca poate nu sunt necesare si le-am sters iar acum nu mai pot sa dechid jocurile pentru copii se vede negru unde ar trebui sa fie jocul si imi apare un mesaj ca un program de completare nu sa putut executa eu am cautat la trash sa recuperez programul dar nu l-am mai gasit va rog sa ma ajutati cum sa fac am sony vaio cu windows 8 pe el inclus

     
    dezinstaleaza si reinstaleaza programul, poate asa merge. altfel io nu stiu.  

  •  
    • 11 mesaje
    24 Mar 2014, 20:08
    0 0
    Re install windows sugerez sau dai doar o reparare sistem